Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

nėštumas- mano žydėjimas. Ir ne dėl to, kad pagražėtų plaukai, nagai, oda (jokio skirtumo nepastebėjau, turiu ir taip ilgas kasas iki užpakalio biggrin.gif ). Tai tiesiog persimušantis VIDINIS švytėjimas. Vyrui aš esu gražiausia nėščia. Kaifuoju nuo pilvuko, mėgstu aptemptus drabužius, kad išryškinčiau savo turtą smile.gif
Artėja vasara, o aš jau svajoju, kaip iškišusi savo jau matomą pilvuką eisiu pasivaikščioti su vyru ir dviem vaikučiais. Priešingai nei kai kurios nėštukės, bandančios paslėpti trečią ar ketvirtą pilvuką, aš drąsiai ir su pasididžiavimu jį rodysiu. Man tai- ypatingas laikas. IR jis tęsiasi beveik be pertraukų jau 3 metus blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano nėštumas buvo lengvas, po pykinimų periodo jaučiausi labai gerai. Prieš nėštumą buvau stamboka, nėštumo metu nieko nepriaugau - bet būtent nėštumo metu atradau ramybę, taiką su savimi. Nors veidrodyje mačiau visus "lišnus" kilogramus, nelabai lygią odą, bet manęs tai nebeerzindavo. O kai atsirado pilvukas, tai buvo didžiausia laimė ir gražumas jį turėti.. Nedemonstravau, bet dažnai paglostydavau, vaikščiojau antele....

Tiesiog mėgavausi tuo periodu. Sakyčiau, kad jaučiausi graži (gal net taip neatrodydama) blush2.gif
Atsakyti
Kai as laukiausi kiekviena diena vis graziau sau atrodziau,tikrai nestumas moters gyvenime pats graziausias laikas smile.gif
Atsakyti
Iki nėštumo labai mėgau juodos - raudonos rūbų derinius, dabar taip norisi spalvų. Vis negaliu praeiti pro parduotuves nenusipirkus kokio ilgesnio rausvo megztuko ar žalsvos palaidinės. Toks tikras tikras pavasaris viduj wub.gif Nesijaučiu labai graži veiduko klausimu, nors ir berniuko laukiu, oda graži, nagučiai tvirti, bet didelės simpatijos nereiškiu į veidrodį pažiūrėjus. Užtad pilvelio nesigėdiju visai happy.gif Kaip tik stengiuosi pabrėžti linijas. Kas, kad apvali, nors visą gyvenimą pagalėlis buvau ax.gif Tegu visi mato. Kuo labiau savim didžiuositės, tuo gražiau atrodysit flirt.gif 4u.gif
Atsakyti
Daugelis akcentavo, kad nestumas nera priezastis apsileisti, neprisiziureti ir t.t.. Bet manau viskas gludi ne tame... Kiekviena save gerbianti moteris neapsileis nei budama nescia nei pagimdzius. Esme busenoje. Kaip jautiesi nestumo metu?
Kai laukiausi sunaus jauciausi kaip graziausia pasaulyje moteris biggrin.gif Tokia ypatinga, tokia sau grazi vai vai. Skraidziau. Niekas nerupejo, nei strijos, nei priaugtas svoris. Viskas rodes niekai. Istisai i save veidrodyje ziurejau bigsmile.gif
Laukiuosi antro vaikelio wub.gif . Bet busena tragiska. Nesulyginsi su pirmuoju nestumu. As sulaukiu graziu komplimentu is aplinkiniu, o viduje nesuprantu,kokia as jiems grazi, nes negaliu i save ziureti. Tokia nuvargusi atrodau, pajuodusi. Mane net erzina mano padidejusi krutine, formos, viskas doh.gif Tikrai tikrai jauciuosi kaip karve biggrin.gif
Kodel du nestumai ir tokie skirtingi? Nezinau... Gal hormonai. Bet labai noreciau jausti ta palaima, kuria jauciau laukdamasi pirmagimio... Ilgiuosi tos euforijos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simplemind: 10 balandžio 2012 - 14:49
O man pirmas nestumas kazkokia tragedija buvo doh.gif oda baisi, plaukai slinko saujom, svorio pustoni priaugau, zodziu, vaiksciojau su placiais rubais ir saves nekenciau schmoll.gif o dabar siek tiek kitaip, oda, kaip ir per pirma, tikrai ne kokia, nepatinka man i veidrodi ziuret, nebent pudros uzteplioju. Dabar tik kuno nesigediju, svorio labai mazai priaugau blush2.gif pati nesu stambi(tiesa sakant,kai pastojau dar iki normalaus svorio truko penketos kilogrameliu), tai dabar tokia sau grazi, nestambi, su issikisusiu poliuku varineju ir visiems "maisams" pasakiau griezta ne schmoll.gif
Atsakyti
O as nesijauciu sau grazi... Nors ir spuogu nera, plaukai neslenka, bet ziauriai luzineja nagai, kraujuoja dantenos kai valausi dantis (nors anksciau nieko panasaus nebuvo), labai padidejus krutine, kuri mane erzina... Kur tik einu stengiuosi pridengti pilvuka, kad maziau matytusi ir kiti nepastebetu... Miegoti yra kazkokia katastrofa doh.gif Nes negaliu miegoti ant pilvo kaip esu ipratusi, nakti keliuosi kokius 3 kartus i wc, o isejusi diena kur pasivaikscioti irgi negaliu daug nueiti, nes vis apie wc galvoju...
LABAI laukiu, kada pagaliau galesiu pagimdyti (nors gimdymo baisiai bijau) ir pradeti sportuoti, grizti i savas vezias... ax.gif
Atsakyti
Sau atrodau tokia pat, dziaugiuosi kad nestumas niekaip manes nepaveike, o vat aplinkiniams as labai isgrazejau...nors pati nieko tokio nepastebiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 04 11, 08:11)
O as nesijauciu sau grazi... Nors ir spuogu nera, plaukai neslenka, bet ziauriai luzineja nagai, kraujuoja dantenos kai valausi dantis (nors anksciau nieko panasaus nebuvo), labai padidejus krutine, kuri mane erzina... Kur tik einu stengiuosi pridengti pilvuka, kad maziau matytusi ir kiti nepastebetu... Miegoti yra kazkokia katastrofa  doh.gif  Nes negaliu miegoti ant pilvo kaip esu ipratusi, nakti keliuosi kokius 3 kartus i wc, o isejusi diena kur pasivaikscioti irgi negaliu daug nueiti, nes vis apie wc galvoju...
LABAI laukiu, kada pagaliau galesiu pagimdyti (nors gimdymo baisiai bijau) ir pradeti sportuoti, grizti i savas vezias... ax.gif

joa jums tikrai sunku, nestuma apibudinat kaip kazkoki bloga dalyka.. nagai susitvarkys po gimdymo, kraujuojancios dantenos antra trimestra yra norma, taip ir turi buti..padidejusi krutine, augantis pilvukas ir wc manija yra normalu, visos per tai pereinam mirksiukas.gif
visos laukiam gimdymo, bet patariu ir nestumu pasidziaugti 4u.gif temukeje nesulaukiancioms gandro visos atiduotu bet ka, kad tik patirtu jus dziaugsma kuri patiriat db ir tai jums lyg kosmaras..
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 04 11, 13:43)
joa jums tikrai sunku, nestuma apibudinat kaip kazkoki bloga dalyka.. nagai susitvarkys po gimdymo, kraujuojancios dantenos antra trimestra yra norma, taip ir turi buti..padidejusi krutine, augantis pilvukas ir wc manija yra normalu, visos per tai pereinam mirksiukas.gif
visos laukiam gimdymo, bet patariu ir nestumu pasidziaugti 4u.gif  temukeje nesulaukiancioms gandro visos atiduotu bet ka, kad tik patirtu jus dziaugsma kuri patiriat db ir tai jums lyg kosmaras..


As kosmara (katastrofa) ivardinau ne pati nestuma, o miegojima, nes visiskai negaliu pailseti, nuolat stinga miego ir visai neissimiegu...
Labai laukiu savo maziuko, kada pagaliau ji isnesiosiu ir sveika pagimdysiu. Bet nestumo busena tikrai ne is maloniuju ir organizmo nepataiso.
Zinau, kad yra daug merginu, moteru, kurio labai nori susilaukti vaikucio, bet negali ir tikrai padarytu bet ka, kad tik pastotu... As taip pat LABAI dziaugiuosi, jog esu nescia ir turesime vaikuti, tik papasakoju savo busena, kad ne toks ir malonumas tas laukimas. (cia man taip...) Tik guodzia mintis, kad nedaug liko laiko ir galesime dziaugtis savo dziaugsmeliu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 04 11, 12:43)
joa jums tikrai sunku, nestuma apibudinat kaip kazkoki bloga dalyka..
visos laukiam gimdymo, bet patariu ir nestumu pasidziaugti 4u.gif  temukeje nesulaukiancioms gandro visos atiduotu bet ka, kad tik patirtu jus dziaugsma kuri patiriat db ir tai jums lyg kosmaras..

O jei pravemi visus 9men, ir praguli ligonineje jautiesi blogai tai ir esi tam tikra prasme kaip ligonis.
O prie ko cia mamos negalicios pastoti? negi mes negalime pasidalinti busena kaip jauciames? doh.gif Tai visiskai nereiskia,kad nesidziaugiam. Tiesiog blogai jauciames.
Atsakyti
QUOTE(simplemind @ 2012 04 12, 15:11)
O jei pravemi visus 9men, ir praguli ligonineje jautiesi blogai tai ir esi tam tikra prasme kaip ligonis.
O prie ko cia mamos negalicios pastoti? negi mes negalime pasidalinti busena kaip jauciames? doh.gif Tai visiskai nereiskia,kad nesidziaugiam. Tiesiog blogai jauciames.



Butent drinks_cheers.gif
Atsakyti