Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

QUOTE(Cansado @ 2012 01 09, 15:53)
Aš visų nėštumų metu jaučiausi sau graži, atrodydavo, ir tas pilvukas tinka, ir akys spindi, eidavau galvą iškėlusi, su tokiu pasididžiavimu ir euforija..Nebėrė, plaukai neslinko, smarkiai netinau..Bet negalėdavau žiūrėti į save nuotraukose, nes nematydavau ten jokio nėščiosios grožio..  doh.gif Tai net nesifotografuodavau, turiu labai mažai nuotraukų..

Man lygiai taip pat smile.gif Pati sau jaučiausi graži ir pilvuko nesigėdinau, nešiojau aptemptas palaidines, bet į nuotraukas iki šiol negaliu žiūrėti biggrin.gif Kažkokie baisiai pasikeitę veido bruožai, visai į save nepanaši.
Atsakyti
Buvau sau pati gražiausia, vilkėdavau aptemptas palaidines,kad išryškint gražų pilvuką. Veido oda tiesiog švytėjo, nebuvo nė vieno spuogelio.
Papildyta:
QUOTE(Cansado @ 2012 01 09, 14:53)
Bet negalėdavau žiūrėti į save nuotraukose, nes nematydavau ten jokio nėščiosios grožio..  doh.gif Tai net nesifotografuodavau, turiu labai mažai nuotraukų..

ir su manim taip pat buvo..
Atsakyti
Jaučiausi graži, o ir aplinkiniai gyrė... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, dabar man eina 26 savaitė ir esu jau priaugusi 17 kg., bet aš pati sau atrodau labai gražiai wub.gif Man pilvukas atrodo nuostabiai. Aišku, svoris jau ne mažas (iki pastojimo svėriau 57 kg., o ūgis mano 164 cm., o dabar sveriu 74 kg.), bet aš pati per visur pastambėjau, sumotriškėjau biggrin.gif Man nėščios moterys labai gražios biggrin.gif
Atsakyti
o aš sau visai nepatinku... verysad.gif nors atrodo ir spuogų nėr.. ir oda švari... bet vis tiek, pažiūriu į veidrodį.. negraži ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2012 01 09, 20:26)
Man lygiai taip pat smile.gif Pati sau jaučiausi graži ir pilvuko nesigėdinau, nešiojau aptemptas palaidines, bet į nuotraukas iki šiol negaliu žiūrėti biggrin.gif Kažkokie baisiai pasikeitę veido bruožai, visai į save nepanaši.

nu super kad ne as viena cia tokia thumbup.gif nes vyras nufotkino, parode nuotraukas, namie kilo isterijos banga kokia esu stoooraaaaa blink.gif
tai dabar fotkinames, bet jis turi atrinkti kurias foto man ziureti biggrin.gif tai kol kas isdega tas variantas bigsmile.gif

o siaip is pradziu labai sau nepatraukli jauciausi - tiesiog storeju ir tiek...dabar bandau pakeisti poziuri, bandau dziaugtis pilvuku ir kartoju sau kad gyvenimas per daug trumpas ir idomus kad skirciau laiko kazkokioms parkems siuo metu smile.gif
Atsakyti
Per nėštumą, kuris pasitaikė sklandus ir lengvas, ačiū Dievui už tai, priaugau 14 kg. Ir nė vienas kilogramas neslėgė, nevertė savęs gailėti, slėptis plačiuose drabužiuose. Vienintelis minusas - paskutinius mėnesius siaubingai tino kojos, o buvo vasara, tik tada jose pasigedau grožio smile.gif Visa kita thumbup.gif
Atsakyti
man 13 savaiciu, nzn kokiu budu jus jauciates grazios sau ir seksualios. as tokia anaiptol nesijauciu. taip pat pastovus nuovargis daro mane vangia, jauciuosi ligone o ne nescia sad.gif
mano kuno formos jau siek tiek pasikeitusios ir mano vyras sako kad graziai atrodau, bet sau pati ne visai neatrodau grazi...o ir pasirupinti savimi nelabai iseina kai pykinimas kankina visa diena. zinau, kad dazytis tiesiog beprasmiska nes aisku kad jau po keliu vemimu mano makiazo nebeliks. o kolkas laukiu kol prades dar daugiau matytis pilvukas (nes jau pradeda matytis), kol praeis pykinimas (sako 4 men pykinimas turetu liautis) ir kada galesiu nors tuputi pasimegauti nestumu ir gal tada atrodysiu sau grazi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2012 02 14, 11:25)
nu super kad ne as viena cia tokia  thumbup.gif nes vyras nufotkino, parode nuotraukas, namie kilo isterijos banga kokia esu stoooraaaaa  blink.gif
tai dabar fotkinames, bet jis turi atrinkti kurias foto man ziureti biggrin.gif tai kol kas isdega tas variantas  bigsmile.gif


lotuliukas.gif
jo aš neseniai kai pasiėmiau dokumentines nuotraukytes, tai irgi vos ne depresija, dėl storėjimo, tai neišvengiama, bet va veidas, plaukai tai kažkas baisaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intravert: 03 kovo 2012 - 10:27
Aš irgi kažkaip pastaruoju metu nekaip sau atrodau, nors spuogai neberia. Sugalvojau, kad reikia gal nueiti pas kirpėją ir pakeisti šukuosena, gal tada gražesnė atrodysiu biggrin.gif
Atsakyti
As sau visai nieko dabar atrodau ax.gif Dukros kai laukiausi, buvau labai sau ir manau aplinkiniams negrazi lotuliukas.gif o dabar priesingai thumbup.gif
Atsakyti

Aš tai puikiai jaučiuosi. Na kartais netelpu į senus rūbus, ar einu atkišusi pilvą, bet va tikrai noras rengtis spalvotai, dėvėti aksesuarus, pasidažyti. Aplinkiniai sako, kad nėštumas man tinka, net akys spinduliuoja ramybę.
Tiesiog mano supratinu nėštumas tai būsena, kuria reikia džiaugtis, mėgautis, o ne slėpti. Man asmeniškai negražu tie platūs beformiai rūbai, serafanai apkarę visokie po kuriais moterys slepiasi. Juk tiek gražių suknelių yra, o jos ir patogiau man, nes nevaržo.
Atsakyti