Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(ChinChin @ 2010 05 14, 14:41)
gal kas turite schemutes stai is cia:
http://club.osinka.r...2059?&start=105
FIOLENTOS postas  su dviem medziais ir namukais - zaliu ir raudonu (Июл 01, 2009 18:10)

Tai kad tas raudonas namukas ir yra schema.
Atsakyti
Gal kas turi ką nora panašaus?

http://s43.radikal.r...340efc10bc5.jpg
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2010 05 14, 18:32)
Tai kad tas raudonas namukas ir yra schema.



taip zinau bet man jos nepakrauna iki galo, tik pirmas 5 kryziuku eiles doh.gif
Atsakyti
laba, klausykit, kažkada buvau nužiūrėjusi, jog buvo išsiuvinėtas universiteto baigimo proga lyg meškiukas kažkoks su kepure ir diplomu. labai norėčiau gauti kokią schemutę, kadangi pačiai jau vos kelios savaitės liko, o draugėms norėtųsi atminimui padovanoti wink.gif iš anksto dėkoju. delfexx@gmail.com
Atsakyti
Gal kas turite dvieju ranku susikabinusiu schema ar zinote kur butu galima ja rasti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As.G: 15 gegužės 2010 - 11:25
sveikutes ieskau sio puodelio.

jei kas turite lauksiu aiskesnes schemutes su spalvu kodais loonak@gmail.com arba nuorodeles i AZ (sitas variantas geriau butu)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOONA_: 15 gegužės 2010 - 11:31
Merginos noriu paklausti nes man su tomis technologijomis tai sunkus reikalas blush2.gif
Jei radau shcemą pas paukščiuką ir pasidariau kompe kad originaliu dydžiu ir paleidau spauzdinti tai ką matau,tai man neatzpauzdino jos visos o tik gal pusę lapo g.gif ar pirma reikia kompe išsisaugoti originaliu dydžiu ir tuomet spauzdinti blush2.gif
Atsakyti
gal kas turit nimue schema, kur mergaite ziedadulkes pucia? ax.gif
Atsakyti
Labai labai ieskau schemuciu su SMURFAIS 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės darbštuolytės 4u.gif
Gal kuri turite gėlių varpelių??? Noriu išsiuvinėti savo bachūriuko darželio išleistuvių proga, o jo grupė yra varpelių g.gif

inga.kalantiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE
pirma reikia kompe išsisaugoti originaliu dydžiu ir tuomet spauzdinti

siuo klausimu geriau kreipkis i siuvinejumas kryzeliu. 4u.gif


user posted image



Papildyta:
spaust
user posted image
Atsakyti
uodegyte, o gal zinai kaip butu galima ta nimue isdidinti, nes sunkiai matosi doh.gif
Atsakyti