Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

QUOTE(justukė @ 2009 08 27, 22:17)
Mano vaikas į tą mokyklą eis po metų, jei reiks ir pakeisiu rolleyes.gif


Labai jau optimistiškai mąstot 4u.gif Abejoju, ar kas mėnesį mokyklos remontams norėsit "pakloti" po kelis šimtus litų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 08 28, 10:38)
Labai jau optimistiškai mąstot  4u.gif Abejoju, ar kas mėnesį mokyklos remontams  norėsit "pakloti" po kelis šimtus litų  cool.gif

dėl vaikų negaila
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2009 08 28, 10:32)
dėl vaikų negaila


Ant tokiu durniu lietuvos valdzia ir jodineja.

Patinka uz viska po tris kartus moketi?
Juk savivaldybe privalo remontuoti. Tarp kitko uz musu pinigelius , kuriuos mokesciu pavidalu susirenka.
O jei tamsta tokia turtinga tai gal avansu langiukus idekit. Vistiek po metu viskas pabrangs smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2009 08 28, 11:32)
dėl vaikų negaila


Jo, šitą mokyklą gal irgi jau kažkas remontavo g.gif Įsivaizduok, pakeiti langus, padarai remontą klasėj, o po kelių metų praneša - iškeliam jus į kitą mokyklą doh.gif

Mums vieta kapitaliai netinka cool.gif Dabar mokykla prie namų, o bus į priešingą pusę nuo abiejų darboviečių - pirmokas tikrai neprivaikščios per n gatvių, pro čigonyną, turgaus fauną... schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Godaite,2009 08 28, 18:36]Ant tokiu durniu lietuvos valdzia ir jodineja.

Patinka uz viska po tris kartus moketi?
Juk savivaldybe privalo remontuoti. Tarp kitko uz musu pinigelius , kuriuos mokesciu pavidalu susirenka.
O jei tamsta tokia turtinga tai gal avansu langiukus idekit. Vistiek po metu viskas pabrangs smile.gif)


ateis laikas ir pakeisim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justukė: 30 rugpjūčio 2009 - 19:38
ateis laikas ir pakeisim lotuliukas.gif






Nepakeisit. Nes tas stebuklingas laikas niekaip neateis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Godaite: 30 rugpjūčio 2009 - 20:50
unsure.gif Na mamos kaip įspudžiai šios dienos,aš tai šoke

pasiskaitykitstraipsnį
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2009 09 01, 13:44)
unsure.gif Na mamos kaip įspudžiai šios dienos,aš tai šoke

pasiskaitykitstraipsnį

O kaip praėjo rugsėjo 1-oji? Ką sakė dėl tolesnių mokslų?
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2009 09 01, 13:57)
O kaip praėjo rugsėjo 1-oji? Ką sakė dėl tolesnių mokslų?


mano dukra 7-oke,ryt pamokos prasideda 8 val,bus 7 pamokos,nežinau kaip ten kas ,vaikus ilgai laike ,mums neleido eiti į kabinetą cool.gif
ryt bus kūno kultūra,tai rašysiu prašymą,kad neleistu sportuoti sporto salėje saugumo sumetimais doh.gif nes ten tai katastrofa
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2009 09 01, 13:44)
unsure.gif Na mamos kaip įspudžiai šios dienos,aš tai šoke

pasiskaitykitstraipsnį


Siaubas blink.gif Manau, kad turėtų sugrąžint į senas patalpas g.gif Kažin, ko mokytojai nenori sugrįžt? g.gif
Papildyta:
O jeigu vaikai susižeis, peršals dėl tų plyšių, įsmuks į kanalizaciją, kažin kas atsakys g.gif Šiais laikais egzistuoja ir piniginės kompensacijos, kažin kas mokės? Direktorė, mokytojai, savivaldybės tarnautojai? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 09 01, 14:47)
Siaubas  blink.gif Manau, kad turėtų sugrąžint į senas patalpas  g.gif Kažin, ko mokytojai nenori sugrįžt?  g.gif
Papildyta:
O jeigu vaikai susižeis, peršals dėl tų plyšių, įsmuks į kanalizaciją, kažin kas atsakys  g.gif Šiais laikais egzistuoja ir piniginės kompensacijos, kažin kas mokės? Direktorė, mokytojai, savivaldybės tarnautojai?  cool.gif



tai kada kažkas atsitiks ir bus jau vėlu,tada gal susimastis doh.gif baisu,mes kol laukėm vaikus,tai stovėjom 4 aukšte,prie lango kuriame tik vienas stiklas ir tas stiklas su tokiu tarpu blink.gif tarp supuvusio rėmo,nu žinokit baisu,neduok dieve ,kas pastums vaiką ar kuprinę numes,viskas amen,aš net mokytoją pasikviečiau parodžiau,kaip nesaugu,kad kažkaip aptvertu stop ženklais,visai nejuokas unsure.gif
Atsakyti
Tai va, jie visi žino, kad neatsakys nei vienas asmeniškai, užtat ir dzin unsure.gif Čia gi svetimi vaikai... unsure.gif
Atsakyti