Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

Na ar kas žino apie teismo sprendimą?
Atsakyti
QUOTE(JURJUR @ 2009 08 26, 20:38)
Na ar kas žino apie teismo sprendimą?

Posedis atidetas iki spalio
Atsakyti
Tai ką reiškia, kad einam vistiek Į Kalvarijų g.
Atsakyti
QUOTE(JURJUR @ 2009 08 27, 14:44)
Tai ką reiškia, kad einam vistiek Į Kalvarijų g.



Tuo kad eisime į Kalvarijų nerverta daugiau abejoti. Teismas max gali įpareigoti sutvarkyti tą ar aną, bet išėjimas į Kalvarijų jau yra faktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVT: 27 rugpjūčio 2009 - 14:07
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
<Man irgi tinka vieta thumbup.gif , o mokykla palaipsniui suremontuos. Gal ir tevų sąskaita, bet ar čia pirmas kartas kai iš tėvų renkami pinigai.
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2009 08 27, 16:28)
<Man irgi tinka vieta thumbup.gif , o mokykla palaipsniui suremontuos. Gal ir tevų sąskaita, bet ar čia pirmas kartas kai iš tėvų renkami pinigai.



Sportavimas stadione šalia Kalvarijų g. sveikatos nepridės ....
O mes butą rinkomės, kad būtų arčiau mokykos ir be gatvių, dabar turėsim vežti į kitą rajoną. Nei buto parduosi dabar nei ką g.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2009 08 27, 15:28)
<Man irgi tinka vieta thumbup.gif , o mokykla palaipsniui suremontuos. Gal ir tevų sąskaita, bet ar čia pirmas kartas kai iš tėvų renkami pinigai.


Tai gal tamsta galite savo saskaita skubiai langus mokykloje pakeisti? Isnyktu viena problema.

O tai kad teismas negali nieko pakeisti yra visiska nesamone. Sis teismas ir gali tik pakeisti ir nieko ipareigoti negali. Jei pavyks irodyti savo tiesas grisime i Kristoforke. Bet tikslas juk ne toks.
Atsakyti
QUOTE(Godaite @ 2009 08 27, 20:59)
Tai gal tamsta galite savo saskaita skubiai langus mokykloje pakeisti? Isnyktu viena problema.

O tai kad teismas negali nieko pakeisti yra visiska nesamone. Sis teismas ir gali tik pakeisti ir nieko ipareigoti negali. Jei pavyks irodyti savo tiesas grisime i Kristoforke. Bet tikslas juk ne toks.

Mano vaikas į tą mokyklą eis po metų, jei reiks ir pakeisiu rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek girdėjau, teismas PANAIKINO savivaldybės sprendimą ir dabartinis mokyklos kėlimasis į šias patalpas yra NETEISĖTAS. doh.gif
Atsakyti
Kaip???kodel gi tada visi ten kraustosi?
Atsakyti
Tai Rugsejo 1 reiks rinktis prie tos kitos mokyklos blink.gif

O kas naujojoj direktore, gal kas informuoti? Kaip suprantu jau ne sv. Kristoforo senoji, nes tenais savo ruoztu Rugsejo 1, o cia savo...

Atsakyti