Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

Sveiki Sv. Kristoforo pagrindines mokyklos teveliai,

Treciadienį, 2009-09-30 18 val vyks visuotinis mokyklos moksleivu tevu susirinkimas. Gerai butu , kad dalyvautu kuo daugiau tevu, nes bus renkama mokyklos taryba – reikia isrinkti tevu atstovus, beto, gal pavyktu aptarti opius mokyklos klausimus ir prieiti kazkokiu bendru tikslu.

Perduokit kitiems, nes gal ne visi zino

Esoteric, man regis, supainiojot menesi unsure.gif , ne spali, o rugseji, t.y. ateinanti treciadieni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klee: 25 rugsėjo 2009 - 19:22
QUOTE(klee @ 2009 09 25, 20:19)
Sveiki Sv. Kristoforo pagrindines mokyklos teveliai,

Treciadienį, 2009-09-30    18 val  vyks visuotinis mokyklos moksleivu tevu susirinkimas. Gerai butu , kad dalyvautu kuo daugiau tevu, nes bus renkama mokyklos taryba – reikia isrinkti tevu atstovus, beto, gal pavyktu aptarti opius mokyklos klausimus ir prieiti kazkokiu bendru tikslu.

Perduokit kitiems, nes gal ne visi zino

Esoteric, man regis, supainiojot menesi  unsure.gif , ne spali, o rugseji, t.y. ateinanti treciadieni


Klee, šią data gavau el. paštu iš kitos mamos, taigi dėl jos tikslumo pasakyti nieko negaliu g.gif Būtų gerai, jei kas patikslintų dar.
Atsakyti
QUOTE(Esoteric @ 2009 09 25, 19:37)
Klee, šią data gavau el. paštu iš kitos mamos, taigi dėl jos tikslumo pasakyti nieko negaliu g.gif Būtų gerai, jei kas patikslintų dar.

TIKSLINU susirinkimas ateinanti treciadieni. T.y. rugsejo 30d.
Atsakyti
QUOTE(Godaite @ 2009 09 25, 22:37)
TIKSLINU susirinkimas ateinanti treciadieni. T.y. rugsejo 30d.


Ačiū, būtinai dalyvausiu.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
taip kuo viskas pas jus baigesi?
ar iskovojot ka nors?
Atsakyti
Sveiki,truputi ne i tema,bet gal kuri mamyte ieskote svarkelio 150-160cm dukrai?Maniske nesiojo tik 1men,nes pakeitem mokykla,tad idealios bukles,uz puse kainos smile.gif .Prasau i az.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 10 05, 10:36)
Sveikos mergaites,
taip kuo viskas pas jus baigesi?
ar iskovojot ka nors?

Sveiki, taip si ta issikovojome, bet mano akimis ziurint permazai, todel kova tesiame ir issikovosime dar daugiau. Kitu atveju mokyklai rimtai gresia zlugimas.
Atsakyti
QUOTE(Godaite @ 2009 10 07, 20:18)
Sveiki, taip si ta issikovojome, bet mano akimis ziurint permazai, todel kova tesiame ir issikovosime dar daugiau. Kitu atveju mokyklai rimtai gresia zlugimas.


oho,matau jus cia labai rimtai nusiteikusios...man taip pat rupi sios mokyklos reikalai,kadangi po vaiko auginimo atostogu tureciau grizti cia dirbti...kaip suprantu dabartine situacija ten nekokia g.gif
Atsakyti
Maciau, paskelbe konkursa direktoriaus pareigoms uzimti.
idomu kas bus direktorium?
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 10 08, 14:35)
Maciau, paskelbe konkursa direktoriaus pareigoms uzimti.
idomu kas bus direktorium?


turiu vilties, kad zmogus, kuriam toks lauzas neatrodys rojus. Siandien apie 13 00 buvau mokykloje, tai pro sutrunijusius koridoriu langus 4 ir 3 aukstuose ir laiptinese buvo prilytos didziausios balos. Visa mokykla smirdejo svylanciu plastiku. O siaip manau viskas puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Godaite @ 2009 10 08, 20:08)
turiu vilties, kad zmogus, kuriam toks lauzas neatrodys rojus. Siandien apie 13 00 buvau mokykloje, tai pro sutrunijusius koridoriu langus 4 ir 3 aukstuose ir laiptinese buvo prilytos didziausios balos. Visa mokykla smirdejo svylanciu plastiku. O siaip manau viskas puiku smile.gif


Reikėtų nufotkint tokius vaizdelius, ką nors pradžiuginti nuotraukytėm g.gif
Atsakyti
Naujas straipsnis Vilniaus dienoj:
http://vilniaus.dien...43351/puslapis1
Atsakyti