Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigėlių išleidote savo grožiui?

Apklausa: Kiek "inestavote" į nuotakos grožį? (303 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Baisu net skaiciuot!!!
Skaiciuok, neskaiciuok, bet man be 2500 niekaip neiseina.
Atsakyti
Is viso: 1225
300 - sukneles nuoma
80 - bateliai
380 - sviesus paltukas (tekejau ziema)
330 - priedai (kojines, skara, pirstines, apatinis trikotazas)
135 - grozio salonas (manikiuras, makiazas, sukuosena)
papuosalus turejau savo
Atsakyti
Suknele 800
Bateliai 120
Kojines 40
Triusikeliai 25
Apatinis trikotazas vestuvinei nakciai 140
Makiazas 45
Sukuosena 35
Manikiuras 15
Soliariumo abonimentas 100
Atsakyti
Suknele - 400lt
Bateliai - 97lt
Kojines - 37lt (3poros blush2.gif )
Apatinis trikotazas - 60lt
Makiazas - 40lt
Sukuosena - 50lt
Manikiuras - 15lt
Papuosalai - 78lt
Keliaraistis - 20lt

797lt biggrin.gif
Atsakyti
nieko nesupratu...ir taip skaiciuoju ir taip skaiciuoju nuvistiek virs 2000 gaunas...nes pvz. temose apie grozio salonus kazkaip tikru atsiliepimu labai mazai...o kur ilendi i rimtesniu salonu tinklapius tai kainos mazdaug 100-150 lt uz vestuvine sukuosena , makiazas irgi mazdaug tiek...o cia visos raso makiazas, sukuosena - 50 lt, 30 lt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mancika @ 2007 05 25, 11:32)
nieko nesupratu...ir taip skaiciuoju ir taip skaiciuoju nuvistiek virs 2000 gaunas...nes pvz. temose apie grozio salonus kazkaip tikru atsiliepimu labai mazai...o kur ilendi i rimtesniu salonu tinklapius tai kainos mazdaug 100-150 lt uz vestuvine sukuosena , makiazas irgi mazdaug tiek...o cia visos raso makiazas, sukuosena - 50 lt, 30 lt... g.gif


nu man makijazas kainuos iki 40 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mancika @ 2007 05 25, 11:32)
nieko nesupratu...ir taip skaiciuoju ir taip skaiciuoju nuvistiek virs 2000 gaunas...nes pvz. temose apie grozio salonus kazkaip tikru atsiliepimu labai mazai...o kur ilendi i rimtesniu salonu tinklapius tai kainos mazdaug 100-150 lt uz vestuvine sukuosena , makiazas irgi mazdaug tiek...o cia visos raso makiazas, sukuosena - 50 lt, 30 lt... g.gif

unsure.gif didelis skirtumas,kai darai dideliame mieste ir kai mazame.As pvz,visa tai darysiu Jurbarke,o ten kainos juokingos,kai palygini su Kaunu blush2.gif
As nuejau uzsisakyti ten makiaza,tai moteris ziuri i mane ir sako,tokiu gailiu tonu:zinokit,kainuos 40lt lotuliukas.gif Ten gyvenantiems,gal tai labai didele suma,bet as tik pagalvojau,kad kaip fainai,kaip pigiai issisuksiu biggrin.gif
Sukuosenos lygiai tas pats ax.gif Vat taip ir gaunasi viskas pigiau ax.gif
Atsakyti
aha..tia gal cia kuri vilniete galetu pasisakyt kur graziai susukavo ir padaze per ju vestuves ???
Atsakyti
QUOTE(mancika @ 2007 05 25, 12:57)
aha..tia gal cia kuri vilniete galetu pasisakyt kur graziai susukavo ir padaze per ju vestuves ???

As sukavausi Sarma Style salone Jasinskio g. pas Nerija, tai super padare thumbup.gif Bandomosios nesidariau, tai biski streso buvo, nes kai pradejo sukti garbaneles, pasidare neramu, nes mano plaukai trumpi. Bet po to ka tu kaip grazu buvo galutiniame rezultate bigsmile.gif O makaiza ten pat dariausi pas Oksana, tai irgi viskas ciki buvo. Pas Oksana dar dariausi veido valyma, skaistinamaja procedura tai tik kuo geriausi atsileipimai clap.gif
Tai kai mano jaunikis atvaziavo manes pasiimti, tai sake, kad atrodau kaip princesyte blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daktaryte Ieva: 28 gegužės 2007 - 21:49
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2007 05 28, 22:49)
As sukavausi Sarma Style salone Jasinskio g. pas Nerija, tai super padare  thumbup.gif Bandomosios nesidariau, tai biski streso buvo, nes kai pradejo sukti garbaneles, pasidare neramu, nes mano plaukai trumpi. Bet po to ka tu kaip grazu buvo galutiniame rezultate bigsmile.gif O makaiza ten pat dariausi pas Oksana, tai irgi viskas ciki buvo. Pas Oksana dar dariausi veido valyma, skaistinamaja procedura tai tik kuo geriausi atsileipimai clap.gif
Tai kai mano jaunikis atvaziavo manes pasiimti, tai sake, kad atrodau kaip princesyte blush2.gif

Labai noretumemm nuotraukyte pamatyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2007 05 28, 22:49)
As sukavausi Sarma Style salone Jasinskio g. pas Nerija, tai super padare  thumbup.gif Bandomosios nesidariau, tai biski streso buvo, nes kai pradejo sukti garbaneles, pasidare neramu, nes mano plaukai trumpi. Bet po to ka tu kaip grazu buvo galutiniame rezultate bigsmile.gif O makaiza ten pat dariausi pas Oksana, tai irgi viskas ciki buvo. Pas Oksana dar dariausi veido valyma, skaistinamaja procedura tai tik kuo geriausi atsileipimai clap.gif
Tai kai mano jaunikis atvaziavo manes pasiimti, tai sake, kad atrodau kaip princesyte blush2.gif


nuotrauku nuotrauku norime thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Suknelė 1200lt
Bateliai 62lt
Apatinis trikotazas ir t.t. 60lt
Makiazas 60lt
Sukuosena 50lt (pas pazistama)
Soliariumas 100lt
Kremas soliariumui 72lt
Papuosalai 60lt
Atrodo viskas....
Taigi is viso 1664lt atrodo wink.gif
Atsakyti