Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigėlių išleidote savo grožiui?

Apklausa: Kiek "inestavote" į nuotakos grožį? (303 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
[SIZE=1][COLOR=Chocolate]
Sveikos merginos,

Mano vestuves po menesio, bet jau zinau kiek viskas kainuos:
suknele - 1000 Lt.
bateliai - 170 Lt.
kojines - 25 Lt.
kelnaites - 50 Lt.
manikiuras - 50 Lt. (akriliniai nagai)
sukuosena (kirpimas, plauku dazymas ir t.t.) - 250 Lt.
makiazas - 50 Lt.
soliariumas - 50 Lt.
papuosalai - 100 Lt.
gelytes i plaukus - 30 Lt.

viska suskaiciavus, tai apie 2000 Lt.

zodziu suma susidaro nemaza
Atsakyti
thumbup.gif tema, kaip tik proga paskaiciuoti smile.gif
suknele 500
papuosalai cia su suknele kartu duos smile.gif tk antrai dienai kolje 40
batukai dviem dienom 100 (gariunai pasitarnaus smile.gif )
apatiniai 10
sukuosena 50
makiazas 30
soliariumas 100
manikiuras 20 nes tfu tfu tfu turiu savus ilgus tvirtus nagucius, tfu tfu tfu smile.gif
puokste 40
antrai dienai apranga 100
apie savo busimajai tai nieko nebeminiu smile.gif
na jau viskas nebent kazka praleidau, tai bus.... 1000 lt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hefaiste: 17 birželio 2006 - 19:49
QUOTE(hefaiste @ 2006 06 17, 20:49)
thumbup.gif  tema, kaip tik proga paskaiciuoti smile.gif
na jau viskas nebent kazka praleidau, tai bus.... 1000 lt  ax.gif  4u.gif


eik tu sau doh.gif baltas pavydas rolleyes.gif mano suknė 1000 Lt, tai... doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 18, 09:40)
eik tu sau  doh.gif baltas pavydas  rolleyes.gif mano suknė 1000 Lt, tai... doh.gif  cool.gif

gerai kad baltas cool.gif o siaip tai nuomos savininke mamos drauge tai... manau viskas aisku biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 06 18, 11:15)
gerai kad baltas  cool.gif  o siaip tai nuomos savininke mamos drauge tai... manau viskas aisku  biggrin.gif  ax.gif



nepaisant to, man vis tiek viskas brangiau rolleyes.gif
Atsakyti
Vestuves rugpjuti, bet net paciai idomu pasidare paskaiciuoti, kiek gi kainuos mano pasipuosimas
suknele 2000
apatiniai 180
kojines 40
bateliai 230
sukuosena 100
makiazas 100
manikiuras 50
pedikiuras 80
Dar ne viskas o jau baisu daros blink.gif

papuosalus tikiuosi paskolins drauge, tai bus 0 smile.gif

Soliariumu, kirpimu ir visu kosmetiniu proceduru iki tos dienos jau neskaiciuoju doh.gif
Tai is viso 2780 blink.gif
Toliau jua ir bijau skaiciuoti, nes pries planuojant vestuves, galvojau, kad mano visas visas grozis kainuos iki 2000 g.gif
Atsakyti
nepaisant to, man vis tiek viskas brangiau rolleyes.gif


biggrin.gif O ar brangiau visada reiskia geriau? ax.gif

cia tik siaip retorinis klausimas i komentara mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hefaiste: 19 birželio 2006 - 18:01
QUOTE(hefaiste @ 2006 06 19, 18:59)
nepaisant to, man vis tiek viskas brangiau  rolleyes.gif
biggrin.gif O ar brangiau visada reiskia geriau?  ax.gif

cia tik siaip retorinis klausimas i komentara  mirksiukas.gif



žinoma, NE tongue.gif o ar aš taip sakiau rolleyes.gif ? aš prieš pusmetį sau ribas buvau nusistačiusi, kiek už ką sau leisiu mokėti... ir visas jas netyčiom peržengiau blush2.gif
Atsakyti
Na manau ta suma kiekviena nusistatom pagal savo galimybiu ribas ir dziaugiuosi, kad nuo to laiko kai pradejau planuoti vestuves, jos padidejo ir galiu sau leisti si ta daugiau ar brangiau. Bet tai jokiu budu nereiskia, kad graziau schmoll.gif Na jei buciau negalejusi isleisti tiek pinigeliu, buciau pasitelkusi vaizduote ir savo rankeles smile.gif Ir manau, kad rezultatas nebutu buves blogesnis, o dabar tiesiog turiu galimybe tureti daugiau laiko darbams, o ne pasiruosimams.
Ir tikrai nemanau, kad tos kurios sugeba prasisukti daug pigiau, atrodys prasciau schmoll.gif Tada kaip tik atsiveria visa fantazija ir isradingumas, yra galimybe issiskirti originalumu 4u.gif
Nors pinigeliu pasiruosimams isleisiu nemazai, bet daug ka darysiuos ir pati (papuosimus masinai, baznyciai, stalo korteles, pagalvele ziedams, ir etc.), tam, kad sventeje butu ir mano sirdies ideta, jaustusi daugiau silumos wub.gif

Nu ir issiliejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 19, 22:39)

žinoma, NE  tongue.gif o ar aš taip sakiau  rolleyes.gif ? aš prieš pusmetį sau ribas buvau nusistačiusi, kiek už ką sau leisiu mokėti... ir visas jas netyčiom peržengiau  blush2.gif


Ai kartais perzengi ribas juk nera taip jau visada blogai ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ania? smile.gif blush2.gif juk tai viena tokia diena, viena tokia ispudinga svente thumbup.gif
Papildyta:
tam, kad sventeje butu ir mano sirdies ideta, jaustusi daugiau silumos wub.gif

Nu ir issiliejau biggrin.gif
[/quote]
sutinku, svarbu ta pat atmosfera ir nuotaika tada smile.gif ne piniguose kartais esem ,zinoma kai ju daugiau gali sau daugiau leisti bet vel gi pasikartosiu ar brangiau reiskia geriau smile.gif svarbu kaip pati jautiesi ta diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 06 20, 21:15)
Ai kartais perzengi ribas juk nera taip jau visada blogai  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ania? smile.gif blush2.gif  juk tai viena tokia diena, viena tokia ispudinga svente  thumbup.gif
sutinku, svarbu ta pat atmosfera ir nuotaika tada smile.gif ne piniguose kartais esem ,zinoma kai ju daugiau gali sau daugiau leisti bet vel gi pasikartosiu ar brangiau reiskia geriau smile.gif svarbu kaip pati jautiesi ta diena thumbup.gif


100 proc. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na kadangi ir as jau zinau kiek savo groziui isleisiu tai bandau skaiciuoti:
Suknele - 600 lt. (nuoma)
Bateliai - 40 lt.
Kojines - 12 lt.
Manikiuras - 10 lt.
Sukuosena - 150 lt.
Makiazas - 100 lt.
Soliariumas - 43 lt. (pirkau abonenta su 25 proc. nuolaida).
Papuosala ant kaklo duos su suknele.
Atsakyti