Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigėlių išleidote savo grožiui?

Apklausa: Kiek "inestavote" į nuotakos grožį? (303 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mano suknyte irgi is kristinos salono kedainiuose. susiderejau uz 900 suknele nekart neuzsideta buvo,man patiko ir labai tiko.
http://www.maggiesot...p;style=A3191LU
kazkas panasau i sita. siaip nauju sukneliu turi, bet mazokai. kai pasakiau, mazdaug kaina kiek mokeciau pirmiausiai rode naujausias tai yra ju:) kitos matosi kad naudotos, sake sutvarkom taip kad nesimatytu, bet visvien matosi kai spalva jau ne ta. kainos kiek supratau tai labai ivairios smile.gif
Atsakyti
[quote=VSsirduze,2009 06 08, 09:15]
mano suknyte irgi is kristinos salono kedainiuose. susiderejau uz 900 suknele nekart neuzsideta buvo,man patiko ir labai tiko.
http://www.maggiesot...p;style=A3191LU
kazkas panasau i sita. siaip nauju sukneliu turi, bet mazokai. kai pasakiau, mazdaug kaina kiek mokeciau pirmiausiai rode naujausias tai yra ju:) kitos matosi kad naudotos, sake sutvarkom taip kad nesimatytu, bet visvien matosi kai spalva jau ne ta. kainos kiek supratau tai labai ivairios smile.gif

As kaip buvau nemaciau panasios i sia...grazi wub.gif ...o koks dydis ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krugile: 08 birželio 2009 - 16:18
Verta demesio thumbup.gif
http://www.skelbiu.l...es-3534246.html
Atsakyti
Hmm, net neskaiciavau, kiek bendroje sumoje man iseis... g.gif Suknele su nuometu 1600, bateliai apie 250 kazkur, papuosalai apie 150, makiazas su bandomuoju 200, sukuosena irgi tiek pat. Na, dar reiks kojiniu, dar i plaukus toki papuosima man suvers... Anyway, gaunasi gaunasi... lotuliukas.gif 2500 kazkur, manau.
Atsakyti
suknele 600lt biggrin.gif bateliai 80 lotuliukas.gif liemeneles nereikejo ax.gif ,papuosaliukus jau turejau is anksciau,makiazas,sukuosena,manikiuras su pabandymais 400ltna,pigiais susisukau tongue.gif
Atsakyti
suknele 1500, makiazas su sukuosena apie 160 , na ir dar bateliu neturiu, bet jiems esu paskyrusi iki 100 lito wink.gif
Atsakyti
Suknele 1500, bateliai 200, sukuosena su makiazu apie 200, papuosalai 350... 4u.gif
Atsakyti
na man
suknele 700
batukai-nieko...nes drauge atidave
makiazas 50
sukuosena 50
viskas... mirksiukas.gif
Atsakyti
suknelė apie - 250
bateliai - 129
makiažas - 100
kirpimasis - 50
manikiūras - 50
papuošalas iš šeimos lobių
puokštė - 22
pedikiūras - 50
apatiniai -68
antros dienos suknelė - 40
bateliai antrai dienai - iš spintos
papuošalai, švarkelis antrai dienai - irgi iš spintos

759 lt, aš šaunuolė thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
Mano šventė jau ir praėjo 4u.gif Grožiui teko paukot:
suknelė - 1500
bateliai - 109
apatiniai + pėdkelnės - 175
antros dienos suknelė - 99
papuošalas - 245
makiažas - 80
šukuosena - 200
manikiūras + pedikiūras - 75
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuggi: 14 rugsėjo 2009 - 10:59
Samata: biggrin.gif
Suknele su siuvejos paslaugom 490 Lt
Apatiniai 40 Lt
Bateliai 49 Lt (buvusi kaina 169 Lt doh.gif )
Papuosalai 230 Lt
Manikiuras 50 Lt
Sukuosena 90 Lt
Makiazas 60 Lt
Geles 110 Lt
Viso 1120 Lt (neskaitant bateliu, kurie paskui man netiko prie sukneles uz 118 Lt doh.gif ir dar vienu apatiniu, kurie taip pat netiko uz 40Lt doh.gif )
As irgi saunuole biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 14 rugsėjo 2009 - 11:18
Kai aš pagalvojau kiek man gali tai kainuoti plius minus, žinokit išsigandau. blink.gif doh.gif
O dabar čia žiūriu, susisuka merginos labai padoriomis sumomis. bigsmile.gif thumbup.gif Kuo toliau tuo labiau galvoju, kad suknelę reiks siūtis. Nes nuomos kainos didelės ir jos ne pirmos jaunystės būna. O čia, viena už 490Lt pasisiuvo. Super thumbup.gif Ir MB bus nuramintas, kad suma mažesnė. biggrin.gif
Atsakyti