Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigėlių išleidote savo grožiui?

Apklausa: Kiek "inestavote" į nuotakos grožį? (303 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
as savo suknele nuomavausi salona "ND", Kaune. kaina 1500litu. o nuotrauka tai gali pamatyti temoje Nuotakos suknele. neseniai ten ikeliau smile.gif sekmes ieskant sukneles, tik patariu per daug netaupyti, nes kokybe vis tik kainuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tik vien tokia @ 2009 06 03, 20:26)
Sveikos jau esamos ir dar tik būsimos nuotakos. Aš viena iš jų, tad norėčiau patarimo. Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi, kiek mokėjote už vestuvių suknelių nuomą (įvardijant ir miestą, nes, kaip žinia, kainos skiriasi). O gal netgi ir prikabinti kokią nuotraukytę? Pati esu ieškojimuose, tai domina bet kokia informacija. Aišku, norisi kuo gražesnės ir kiek įmanoma už mažesnę kainą, nes pinigėlių kaip ir visada nėra per daug, tai taupom ant ko tik galim.

P.S. esu girdėjusi neblogų atsiliepimų apie „Kristinos saloną“ (berods taip vadinasi) Kėdainiuose. Gal kam teko kada susidurti, kaip ten suknelių modeliai, kokybė ir kainos?


sveika, as saviske nuomosiuosi "Dioroje", Alytuje. kaina 1700 lt.
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 06 03, 22:30)
as savo suknele nuomavausi salona "ND", Kaune. kaina 1500litu. o nuotrauka tai gali pamatyti temoje Nuotakos suknele. neseniai ten ikeliau smile.gif sekmes ieskant sukneles, tik patariu per daug netaupyti, nes kokybe vis tik kainuoja wink.gif



Pritariu, suknelei taupyti tikrai nereikia, juk nuotraukos, filmas liks visam gyvenimui. Geriau pataupyti limuzinams ar kitiems dalykams
Atsakyti
Saviske suknyte nuomavausi is salono "Sposabella" Vilniuje.kaina 1300lt.bet gailiuosi kad pasitaupiau blush2.gif na gal kitos nuotakos pasimokis mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
aš tai išsinuomojau iš "Daivos" salono Mažeikiuose, tai kaina 1500 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tik vien tokia @ 2009 06 03, 22:26)
Sveikos jau esamos ir dar tik būsimos nuotakos. Aš viena iš jų, tad norėčiau patarimo. Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi, kiek mokėjote už vestuvių suknelių nuomą (įvardijant ir miestą, nes, kaip žinia, kainos skiriasi). O gal netgi ir prikabinti kokią nuotraukytę? Pati esu ieškojimuose, tai domina bet kokia informacija. Aišku, norisi kuo gražesnės ir kiek įmanoma už mažesnę kainą, nes pinigėlių kaip ir visada nėra per daug, tai taupom ant ko tik galim.

P.S. esu girdėjusi neblogų atsiliepimų apie „Kristinos saloną“ (berods taip vadinasi) Kėdainiuose. Gal kam teko kada susidurti, kaip ten suknelių modeliai, kokybė ir kainos?



Aš tai parašysiu apie kėdainius ir salonus, mano vyro sesuo tekėjo prieš menėsiuką, ir va iš Kėdainių nuomavo suknutę. Tai aplankė visus salonus Kėdainiuose , JŲ yra penki Kėdainiuose.
1. Chemijos gatvej, tai tikraiusiia ir yra tas kristinos, tai ten neradi sampaniniu sukneliu pasirinkimo tas kas buvo netiko nei isvaizda nei kaina, nes jai pustos nepatiko, tie tortai vadinami. Kokybe ir gi taip sau, nes nu matosi kad suknute vilkta ir valyta o praso 1300-1000.
2. salonas vi, tai ten ji nerado nieko aplamai, bet sake jei butu buves pulkas tai ten pamergem buvo daug vienodu sukneliu.
3.tai yra prie kazkokios aikstes, tai ten rastas netycia, nieko sukneliu daug, ir pamergem ypac. baltu didelis pasirinkimas, bet kadangi u=sigeidus sampanines netiko ne viena buvo trys. kaina tos kuri butu buvus imamam is bedos 600 lt. butu dar reikeje pailginti, ten biski atleisti zuvies uodega, nu zodziu ...tos nuotakos... smile.gif
4. tam paciam pastate kitam sone prie pat metrikacijos duru- nesupratom kaip dar egzistuoja sitas "salonas" smile.gif baltu kazkike ir tos baisios, nu tokios jau net pilkos...zodziu ner kas ziuret.
5. ir paskutinis audrones- paskutine viltis buvo, nuejom, nuotaku eile. nu sulaukem savo eiles, vyro sesuo kaip velmias jau ituzus, nes nieko neanda, nervas ima, grasinasi nuoga i vestuves savo eiti, bet poto tos moteriskes labai malonios buvo ir tikrai leido visas sunias issimatuoti jei tik norejai. bet ji tik sampanines ir kai trecia uzsidejo sako - sita viskas . na tada susiderejo 800 ir dar jaunikis cia kostiuma nuomoja, tai viso gavosi : suknele - ne karto tikrai nevilkta, sampanine, su sleifu, siuvineta scvarovskiais ar panasiaiisblizguciais, labai panasi i san patrick pinal modeliuka beveik tobulai nuko[pinta sakycaiu, aisku tai ne orginalas. va tada velmas nes reikejo iki kulnu tokio neturejo, tai siuvo - 50. ir jauniko apranga - pilna . tai viso 1070.
liko labai patenkinta is suknute ir aptarnavimu.
tai va taip apie kedainius tokios naujienos. smile.gif
Atsakyti
O as issinuomavau Panevezyje, Ramygalos 50. Mano sukneles nuoma 800lt. Bet kitur panevezy tai brangu...apie 1500, 2000lt. O as radau graziausia ir pigiausia thumbup.gif
Papildyta:
Stai mano issirinkta suknele
http://public.fotki....s/imageasp.html
Atsakyti
QUOTE(Tik vien tokia @ 2009 06 03, 22:26)
P.S. esu girdėjusi neblogų atsiliepimų apie „Kristinos saloną“ (berods taip vadinasi) Kėdainiuose. Gal kam teko kada susidurti, kaip ten suknelių modeliai, kokybė ir kainos?

Aš už savąją išsiderėjau 1500lt smile.gif per brangiai, manau, bet..nebuvo kito pasirinkimo...

P.S. Kristinoj suknelės neypatingos... schmoll.gif kainą galima nusiderėti, vienos buvau netgi iki 500 lt, bet..kai permąstau, suknelės irgi atitinkamai atrodo..nudėvėtos kai kurios, pigiai atrodančios, tikrai prastos originalų kopijos... schmoll.gif na, bet mačiau keletą naujų (supakuotų)..
Atsakyti
as uz savo suknele mokejau 1400 LT ir ne nuomavau,o pirkau ax.gif radau internete. Suknele tik karta deveta,siuta pas dizainere, tikrai grai,butent tokia,kokios as norejau wub.gif nes pagalvojau kad nuomuojant tikrai nesutaupysiu,ten jos ne po1 karta,o 10 kartu vilketos.... Turesiu vesuviu suknele,niekam jos neatiduosiu biggrin.gif
Beja,cia Vilniuje....
Sekmes visoms ieskant,nes kai nereikia paciai,tai visos grazios,o kai rinkiesi sau,sunku rast ta vienintele bigsmile.gif
Papildyta:
as uz savo suknele mokejau 1400 LT ir ne nuomavau,o pirkau ax.gif radau internete. Suknele tik karta deveta,siuta pas dizainere, tikrai grzi,butent tokia,kokios as norejau wub.gif nes pagalvojau kad nuomuojant tikrai nesutaupysiu,ten jos ne po1 karta,o 10 kartu vilketos.... Turesiu vesuviu suknele,niekam jos neatiduosiu biggrin.gif
Beja,cia Vilniuje....
Sekmes visoms ieskant,nes kai nereikia paciai,tai visos grazios,o kai rinkiesi sau,sunku rast ta vienintele bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai patarčiau nuvažiuoti į griūnus, nes labai patrauklių negariūnišku yra pirkti, aisku yra ir baisių tortų, bet čia skonio reikalas, o kainos tai nuo 600 iki 1200 Lt. Pati neseniai lankiausi ir draugei padėjau išsirinkti, tai super nusipirko. Tiesą sakant, netikėjau, kad ką nors originalesnio rasim.
Atsakyti
Jeigu gali ir turi laiko, siulau nulekti iki Alytaus mirksiukas.gif
Pati isteku rudeni, internete ieskojau info, ir radau DIOROS salona, o nuvaziavusi supratau, kad manes intuicija neapgavo thumbup.gif pasimatavusi 7ias sukneles radau savaja thumbup.gif aptarnavimas ir mergaiciu kantrybe - super; kaina nuo Kauno salonu (esu kauniete) skiriasi apie 400-500lt priklausomai nuo sukneles modelio ir metu. Taigi devesiu nauja suknele uz 1800lt mirksiukas.gif (white one 2009m. kolekcijos).
Atsakyti
as taip pat savo suknyte isirinkau is dioro salono alytuje ir kaina visai nebloga 800lt mirksiukas.gif
Atsakyti