Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Krisanta @ 2010 04 26, 22:20)
Na, va prasideda...
Atsiprašau, kad sutrugdžiau.... doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
nesakau, kad reikia badyti dar nesubrendusį spuogą...  schmoll.gif

Ai jus nepergyvenkit irnesakyk.gif Jos galva tai tik ji viska gali zinot irnesakyk.gif
Atsakyti
Eleina, mano nuomone tokiems žmonėms reikėtų uždrausti lankytis forume, kurie nemąsto pasitelkdami ir savo protą, o aklai tiki tuo, kas parašyta... Jeigu žmogus normaliai viską parašė be jokių priekabių, o kiekvienas suprato taip, kaip jam patogiau arba taip, kaip jam atrodo, tai kuo kaltas tas, kuris davė patarimą? Jam padėjo - jis ir pasidalino tuo.
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 04 27, 13:21)
Ai jus nepergyvenkit  irnesakyk.gif  Jos galva tai tik ji viska gali zinot  irnesakyk.gif

jos galva? tai čia kurios? Gal kalbėk už savo gurdrią galvą?
Atsakyti

QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 27, 12:37)
jos galva? tai čia kurios? Gal kalbėk už savo gurdrią galvą?


nesikraščiuokit mieloji ir nekelkit intrigų. Jei norit paburnoti rašykit AŽ, bet neterškit temos.
Atsakyti
prašom nediriguoti, o verčiau pati savo patarimais pasinaudoti, ir rašyti až
Atsakyti
ai mergiotes, nesikalkit biggrin.gif
bet is tiesu tai tas badymas adatelem nera geras dalykas vien del to, kad atliekamas nepatyrusio zmogaus ir namudinem salygom. gal kur salone, profesionalo ir gerai bus atlikta, bet kai kiekvienas badys adatom iki kol lenda.. nu nelabai gerai, nesakykit ax.gif o tuo labiau man iskart negeros asociacijos kilo del to, kad tikrai turiu liudna pvz su badymais ir kraujo uzkretimais unsure.gif
Atsakyti
oi prisijuokiau čia paskutinis kelius puslapius perskaitęs biggrin.gif viena ant kitos šaukiat biggrin.gif
ne nesvarbu smile.gif kažkaip pradėjo ant skruostų spuogelių atsirasti, vos ne kasdien po vieną atsiranda, kažkaip nemalonu, galvoju gal reiktų pas dermatologę užsiregistruoti, bet kažkaip bijau, gėda gal net galiu pasakyt kai nėra taip jau blogai, net nežinau ka daryt smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 04 27, 14:15)
ai mergiotes, nesikalkit  biggrin.gif
bet is tiesu tai tas badymas adatelem nera geras dalykas vien del to, kad atliekamas nepatyrusio zmogaus ir namudinem salygom. gal kur salone, profesionalo ir gerai bus atlikta, bet kai kiekvienas badys adatom iki kol lenda.. nu nelabai gerai, nesakykit  ax.gif o tuo labiau man iskart  negeros asociacijos kilo del to, kad tikrai turiu liudna pvz su badymais ir kraujo uzkretimais  unsure.gif


Pritariu, kad namų sąlygom negerai. Bet profesionaliaia nėra taip blogai,kaip ir mechaninis valymas kai kurių sričių smile.gif

QUOTE(modestas584 @ 2010 04 27, 15:27)
oi prisijuokiau čia paskutinis kelius puslapius perskaitęs biggrin.gif viena ant kitos šaukiat biggrin.gif
ne nesvarbu smile.gif kažkaip pradėjo ant skruostų spuogelių atsirasti, vos ne kasdien po vieną atsiranda, kažkaip nemalonu, galvoju gal reiktų pas dermatologę užsiregistruoti, bet kažkaip bijau, gėda gal net galiu pasakyt kai nėra taip jau blogai, net nežinau ka daryt smile.gif)


Nebūtų jokių šauksmų, jei visi mokėtų per daug nereikšti savo nepasitenkinimo ir nemoka priimt kitų nuomonės smile.gif
Neturėtų būt gėda :} juk reikia gydyti kuo anksčiau,o nelaukti siaubingos situacijos ir tada susirūpinti savimi.KUo anksčiau pradėsi gydyt atsiradusius tai greičiau ir išgydysi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamius: 27 balandžio 2010 - 15:52
Spuogus spaudo daug kas.... Ir kiekvienam rinktis kaip jis tą darys....

O sveiko proto reikia turėti ir mąstyti pačiam...

Mergaitės - nesipykstam 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kiekvienas savaip teisus....

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Kai kuriuos spuogus, prisipažinsiu, išspaudžiu. Jie ant mano odos skirtingi būna, žodžiu raminu save, kad žinau, kuriuos galima, kurių ne. Būtent po tokių neišspaustų lieka duobelės doh.gif

Kaip visus suprantu... Pačią nuolatiniai spuogai kankino daugiau nei dešimt metų blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(Ai neskauda @ 2010 04 27, 16:02)
Kai kuriuos spuogus, prisipažinsiu, išspaudžiu. Jie ant mano odos skirtingi būna, žodžiu raminu save, kad žinau, kuriuos galima, kurių ne. Būtent po tokių neišspaustų lieka duobelės  doh.gif

Kaip visus suprantu... Pačią nuolatiniai spuogai kankino daugiau nei dešimt metų  blush2.gif



O gal galit pasidalint patirtimi su visais kaip išsigydėt juos smile.gif?manau tai aktualu visiems besilankatiems šioje temoje smile.gif

Ir iš tikro, kaipkosmetolgė man aiškino, tai nebūtinai leika duobutės nuo tų spuogų, kuriuos išspaudžiame. Kai kurie spuogai formuodamiesi pažeidžia gilius odos sluoksnius todėl ir lieka duobutė..
Atsakyti
Sveikos. Nesipykite, geriau pažiūrėkite šiandieninę nuotrauką. Be to labai susipykau su mama, kai paklausiau ką man daryti toliau. Neapsimoka su ja šnekėti šia tema.

http://i40.tinypic.com/bdoz2h.jpg

Kaip matot sėkmingai blogėja viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasariss: 27 balandžio 2010 - 18:49