Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

O ar butinai reikia su adatele badyti? Paprastai isspausti iki galo neuztektu? Ir kuo geriausiai dezinfekuoti veida po spaudimo?
Atsakyti
QUOTE(EgleG @ 2010 04 26, 21:17)
O ar butinai reikia su adatele badyti? Paprastai isspausti iki galo neuztektu? Ir kuo geriausiai dezinfekuoti veida po spaudimo?

Nereikia veido badyti....Reikia durti į spuogelio centrą vieną kartą....
Jei nepraduriat, gali sunkiau spaustis... Odos sluoksnį reikia praspausti doh.gif
pradūrus lengviau....
ir mažesnė tikimybė, kad įspausit į vidų užkrato....
O dezinfekuoti galima gi paprastu spirituku....
patepi ir tiek.... 4u.gif
Atsakyti
Gera informacija. Man neseniai vienas toks labai labai skaudėjo, negalėjau net miegoti normaliai, atsikeliu, bandau surasti tą spuogą, bet jo nesimato (ne tai kad neina atrasti tokioje gausybėje, bet nesimato toje vietoje kur skauda) tai aš spaudžiau spaudžiau....paskui vaikščiojau su gumbu.
Atsakyti
jėzau marija, nebadykit to veido su adatom. Nesąmoningas patarimas. Aš irgi galiu įdėti nuotrauką su savo veidu, kuris nėra spuoguotas, bet tai nereiškia kad esu specas. Bet bent jau tiek suprantu, kad su adatom badyti tikrai nereikia, tuo labiau iki tiek "kol lenda". Siaubas.
Atsakyti
Na, va prasideda...
Atsiprašau, kad sutrugdžiau.... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif


nesakau, kad reikia badyti dar nesubrendusį spuogą... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 26 balandžio 2010 - 21:29
Mna kosmetologėkai kuriuos spuogelius irgi su adatėle valė. Po kelių dienų- nei žymės,kad ten buvo spuogas.Pačiaia man taip neišeina
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 26, 22:06)
jėzau marija, nebadykit to veido su adatom. Nesąmoningas patarimas. Aš irgi galiu įdėti nuotrauką su savo veidu, kuris nėra spuoguotas, bet tai nereiškia kad esu specas. Bet bent jau tiek suprantu, kad su adatom badyti tikrai nereikia, tuo labiau iki tiek "kol lenda". Siaubas.


Jeeezus, ko cia karsciuojates doh.gif Ne tik tai, ka jus manote, yra samoninga ir verta eterio siame forume blink.gif doh.gif
Atsakyti
nesikarščiuoju, o tik baisiuosi. Badykitės tom adatom į sveikatą, ir vaikščiokit tragiška oda, man dėl to širdies neskauda drinks_cheers.gif
PS. galit ir virbalais pasibadyti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 26 balandžio 2010 - 22:27
oho kokios aistros cia verda. as kazkada esu badzius su adatele, tai ne spuoga isspaudziau o kraujo, daugiau taip nedarau
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 04 26, 20:40)
Pasidezinfekuoti  (pirštus, spuogelį, adatėlę) pradurti su adatėle tol kol lenda.... bet kadangi spuogas subrendęs-neturi skaudėti.....ir viskas gražiai ir lengvai prasiduria....
Lengvai paspausti ir spausti kol išlenda spuogo širdelė (bet nesužaloti veido)....

jezau, nu gal jus cia neagituokit su adatelem durstyt namudinem salygom doh.gif schmoll.gif zinau viena atveji, kaip taip durstant iki kraujo uzkretimo priejo, ligoniniu ir ilgu gydymu...
neturiu zodziu...
Atsakyti
Chi chi. Idurti spuogeli su adatele, tai nereiskia, kad duri iki smegenu. Visai cia normalus patarimas. Nes jei spausi, maigysi skaudziai ir ilgai spaudaliosi ta pati spuogeli, kol ji pagaliau isprasysi lauk- tai gausi randa ir t.t. O adatele padeda lengvai praverti spuoga ir tiek. Su minimaliu odos pazeidimu. Rezultate turi daug spuogu ir daug randu. Uzburtas ratas. O adata reik dezinfekuoti.
Gal nereiketu taip astriai komentuoti kitu pasisakymu. Tiesiog issirinkt kiekvienam tai-kas kam tinka, o kita info-ignoruokit. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 27 balandžio 2010 - 09:37
QUOTE(Shoko @ 2010 04 27, 10:36)
Chi chi. Idurti spuogeli su adatele, tai nereiskia, kad duri iki smegenu. Visai cia normalus patarimas. Nes jei spausi, maigysi skaudziai ir ilgai spaudaliosi ta pati spuogeli, kol ji pagaliau isprasysi lauk- tai gausi randa ir t.t. O adatele padeda lengvai praverti spuoga ir tiek. Su minimaliu odos pazeidimu.  Rezultate turi daug spuogu ir daug randu. Uzburtas ratas. O adata reik dezinfekuoti.
Gal nereiketu taip astriai komentuoti kitu pasisakymu. Tiesiog issirinkt kiekvienam tai-kas kam tinka, o kita info-ignoruokit.  4u.gif

pritariu kad visi turi pasirinkt tai, kas jiems svarbu. bet zmogus zmogui nelygu. kiek forume cia tokiu, kurie aklai klauso ir tiki viskuo, kas parasyta biggrin.gif ir supranta tiesiogiai, o ne per aplinkui doh.gif jums tas paryskintas pasakymas panasus i tai, kad tik pradurt spuogeli? g.gif biggrin.gif nes tiesiogiai reikia suprast, kad duri kol lenda, o list gali iki kaulo tikrai biggrin.gif jei gera adata pasiimsi biggrin.gif
QUOTE(Krisanta @ 2010 04 26, 20:40)

Pasidezinfekuoti  (pirštus, spuogelį, adatėlę) pradurti su adatėle tol kol lenda.... bet kadangi spuogas subrendęs-neturi skaudėti.....ir viskas gražiai ir lengvai prasiduria....
Lengvai paspausti ir spausti kol išlenda spuogo širdelė (bet nesužaloti veido)....
kartais būna, kad atrodo jog širdelė išlindo, bet deja galiukas lieka ir toliau bręsta iš naujo.....
tokiu atveju vėl "auginti" reikia...
Na, o jei pavyksta išvalyti kaip priklauso (aš jei reikia - spaudžiu vakaris) atsibudus nė ženklo...
kartais gal kas ir matosi dar, bet praeina.....

ir stai rezultatas, kaip zmones sureaguoja doh.gif
:
QUOTE(EgleG @ 2010 04 26, 21:17)
O ar butinai reikia su adatele badyti? Paprastai isspausti iki galo neuztektu? Ir kuo geriausiai dezinfekuoti veida po spaudimo?

priima vos ne kaip butinybe.

Atsakyti