Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Isla Bonita @ 2010 06 13, 18:32)
Sveikos forumietes smile.gif
turiu problemele, kuri atsirado pries gerus puse metu. ant kaktos atsirado labai keistu spuogu. Jie tarsi po oda, nes neissispaudzia, bet labai aiskiai matosi ir net pudra ju neuzmaskuoja, todel atrodo baisiai. Pridedu foto, pamatysite, kokie tie spuogai, nes sunku tiksliai nupasakot.
Tokie patys spuogai man yra iskile ant kaktos, kai man buvo 15m, taciau pabaigusis brendimui jie isnyko. Dabar, kai man beveik 22 metai, jie vel atsirado. Vartoju kontraceptikus, taciau nemanau, kad tai del ju. Nes juos vartojau tiek pries siuos spuogus, teik po ju atsiradimo. Be to, pakeiciau krema i visiskai naturalu, taciau nepadeda. Darausi pilingus, bet ir jie nepadeda. Kolkas pas kosmetologe dar nebuvau, pirmiausia noriu islausyt Jusu nuomone.
Taigi klausimas Jums, forumietes, ar esate susidure su tokiais spuogais ir kaip su jais kovojate?
user posted image

Tai čia paprasti spuogeliai unsure.gif o kokių dar būna? blink.gif pas mane ant kaktos irgi tokių pilna (atrodo, kad mano kaktos foto įkėliai biggrin.gif ) man 15-ka... Gal čia jaunatviniai spuogai... bet man pirma reik mityba susitvarkyti, o tada svajoti apie lygią veido odą... verysad.gif Kitos valgo visokius brūdus, bet vistiek pas jas oda lygut lygutelė g.gif schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2010 06 13, 18:32)
Sveikos forumietes smile.gif
turiu problemele, kuri atsirado pries gerus puse metu. ant kaktos atsirado labai keistu spuogu. Jie tarsi po oda, nes neissispaudzia, bet labai aiskiai matosi ir net pudra ju neuzmaskuoja, todel atrodo baisiai. Pridedu foto, pamatysite, kokie tie spuogai, nes sunku tiksliai nupasakot.
Tokie patys spuogai man yra iskile ant kaktos, kai man buvo 15m, taciau pabaigusis brendimui jie isnyko. Dabar, kai man beveik 22 metai, jie vel atsirado. Vartoju kontraceptikus, taciau nemanau, kad tai del ju. Nes juos vartojau tiek pries siuos spuogus, teik po ju atsiradimo. Be to, pakeiciau krema i visiskai naturalu, taciau nepadeda. Darausi pilingus, bet ir jie nepadeda. Kolkas pas kosmetologe dar nebuvau, pirmiausia noriu islausyt Jusu nuomone.
Taigi klausimas Jums, forumietes, ar esate susidure su tokiais spuogais ir kaip su jais kovojate?
user posted image



O gal pakeitei gyvenamaja vieta ,kur pasikeite vandens kokybe? g.gif nes mano drauge isvyko i kita miesta ir vanduo ten buvo klaikus baisiai kalketas tai veidukui lb pablogejo smile.gif tiesiog pagerk daugiau vandenuko,bet tyro,tai lb lb padeda isbandyta 100kartu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
man tai nuo mitybos taip būna.,gal kokių problemyčių bsu žarnynu turi.Kai turėjau didelių bėdų su tuo kakta visada buvo išberta.nebėr sveikatos problemų-nebėr ir spuogų ant kaktos:)
Atsakyti
Aciu uz patarimus, einu gert "gyvo" vandens mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2010 06 07, 10:00)
Mergaitės, o kokią priemonę rekomenduotumėt  nestuke.gif : barzdą tokiais smulkiais spuogeliais beria, kai kurie su pūlinukais, bet labai smulkūs, kai paberia , tai truputį graužia, ir plinta man jie .


Tai gali būti peroralinis dermatitas, kuris plinta apie burną ir nosį, akių kampučius. Atsiranda dėl sutrikusių hormonų, kosmetikos, saulės ir kt. būtina gydytis pas dermatologus. mirksiukas.gif Atsirado tas biesas pas mane prieš porą mėnesių, smakra buvo baisi, tai jau baigiu nusigudyti su dermatologės pagalbą smile.gif ( Naudojau Acnofan kremą, labai gerai džiovina, gali pabandyti ir silpną hormoninį tepaliulą Loticort, bet nestuke.gif negalima)
Papildyta:
QUOTE(Isla Bonita @ 2010 06 13, 18:32)
Sveikos forumietes smile.gif
turiu problemele, kuri atsirado pries gerus puse metu. ant kaktos atsirado labai keistu spuogu.

Bandyk Acnofan, turi padėti, jis įveikia net giluminius spuogus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 14 birželio 2010 - 10:38
Man kaktai labiausiai padėjo Imex tepaliukas, bet jis receptinis su antibiotikais, ir gan brangus...bet geras dalykas
Atsakyti
QUOTE(Nestee @ 2010 06 09, 00:11)
Sveikos merginos,gal kuriai buvo,per vidurį mėnesinių,kad iškils keli skausmingi spuogai,kad net verkt norisi verysad.gif ,bet prasirgus dingsta,o po to vėl iš naujo doh.gif ,kad ir ką bebandžiau ir hormonus tikrinaus nieks nepadeda schmoll.gif

Labas, ar nebandei pagerti nakvišų aliejų? Jis padeda su PMS simptomais kovoti, tame tarpe ir spuogais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2010 06 14, 09:08)
Aciu uz patarimus, einu gert "gyvo" vandens mirksiukas.gif

o kas yra gyvas vanduo? blush2.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Seniai seku jusu diskusijas, nes pati turiu bedu su veido oda.

Siuo metu naudoju:
Ryte - nuvalau veida su iwostin Puritin toniku, patepu su Erythromycini (bandau iskaityti nuo recepto), kai padziuna - ant virsaus patepu Skinoren.
Per pietus darau ta pati.
Vakare nuplaunu su Iwostin sveitikliu, patepu Diferin geliu.
20 dienu geriu Benimicin antibijotikus, jau baigineju.
Visa tai padejo sustabdyti nauju spuogu atsiradima, taciau liko randeliai, demes....
Nuo sausio menesio lankausi pas dermatologe, jau 4 kartus buvau, tepu viska ir laukiu pagerejimo smile.gif
Pries 2 metus naudojau Roaccutane, padejo, oda beveik isgijo, bet po ~ 6men. vel prasidejo...
Idomu isgirsti jusu nuomone, patarimus smile.gif

Stai mano beda: (pirma karta bandau foto ikelti, gal pavyko:)
http://www.ipix.lt/desc/51775801/
Atsakyti
QUOTE(canan @ 2010 04 25, 21:15)
ar jum merginos neatrodo, kad tie odos gydytojai yra bejegiai pries rimta acne
atsimenu 17 metu mane taip bere, kad visi skruostai ir smilkiniai dideliais ir mazyciais bet labai bjauriais spuogeliais buvo isvagoti, tik roaccutane man padejo...
bet dabar, jau 22 metu tebeturiu smulkiu spuogeliu, visokiu demeliu ir visdar negaliu be pudros gyvent del veido nelygios spalvos ir likusiu randeliu
ar kuri nors yra bandziusi lazerio proceduras kai po keleto proceduru nustoja spuogai kilti? o gal kuri fototerapijos proceduromis naudojotes ir padejo?

as taip pat turejau bedu su spuogais , buvo acnes forma labai baisi visas veidas isbertas ir perejo ant krutines ir nugaros.man padejo gk klinikoje. skyre tepala skinoren , imex ir aknefug toki tirpala kuri reikia tept pries krema. ir skire su lazeriu tokia procedura spuogams gydyti man padejo iskart po vienos proceduros. o spuogai visiskai isnyko po 2-3 savaiciu.gk klinika yra tikrai brangi bet as ten esu atlikus daug proceduru ir tikrai nesigailiu isleistu pinigu nes rezultatas matosi.
Papildyta:
QUOTE(pukuota-uodega @ 2010 06 16, 01:42)
Laba  smile.gif

Seniai seku jusu diskusijas, nes pati turiu bedu su veido oda.

Siuo metu naudoju:
Ryte - nuvalau veida su iwostin Puritin toniku, patepu su Erythromycini (bandau iskaityti nuo recepto), kai padziuna - ant virsaus patepu Skinoren.
Per pietus darau ta pati.
Vakare nuplaunu su Iwostin sveitikliu, patepu Diferin geliu.
20 dienu geriu Benimicin antibijotikus, jau baigineju.
Visa tai padejo sustabdyti nauju spuogu atsiradima, taciau liko randeliai, demes....
Nuo sausio menesio lankausi pas dermatologe, jau 4 kartus buvau, tepu viska ir laukiu pagerejimo smile.gif
Pries 2 metus naudojau Roaccutane, padejo, oda beveik isgijo, bet po ~ 6men. vel prasidejo...
Idomu isgirsti jusu nuomone, patarimus smile.gif

Stai mano beda: (pirma karta bandau foto ikelti, gal pavyko:)
http://www.ipix.lt/desc/51775801/

paziurejau tavo nuotrauka ir galiu pasakyti , kad pas mane buvo dar baisiau tik randu aciu Dievui neliko po tu baisiu spuogu. jeigu gali sau leisti kreipkis i gk klinika ir tau tikrai pades isgydyti spuogus ir pasalins randus ,tik aisku tai kainuos labai emazai, bet cia jau nuo jusu finansiniu galimybiu priklauso. rekomenduoju sia klinika nes pati joje gydziausiu ir ne viena mano drauge ten tvarkesi savo veideli ir likom patenkintos.
Atsakyti
QUOTE(nonita20 @ 2010 06 13, 22:32)
sveikutes smile.gif
man veideli taip pat labai beria cry.gif  cry.gif  cry.gif    gal siuo metu truputi maziau, ko tik nebandziau niekas  nepadeda.. dabar pradejau naudoti naturalia kauke kuria pasigaminu maisydama su arbatmedzio aliejaus vandeniu... uzsisakiau juos is vienos internetines svetaines smile.gif  ziuresiu gal kas nors pades... o gal zinote kokiu nors priemoniu kurios naikina randelius nuo spuogu? ax.gif



ar neesate isbandziusi actipur linijos? tikrai geri produktai, nes suteikia matini efekta, reguliuoja riebalu isskyrima, gydo bei drekina.
veidui paruosti yra valomasis gelis arba putos (ziurint ka labiau megstate), ir veido kremas (bespalvis - jei nemegstate maskuoti, su tonais - jei megstate maskuoti, t.y. ę viename - gydymas, maskavimas ir drekinimas)
Atsakyti
QUOTE(Nestee @ 2010 06 09, 00:11)
Sveikos merginos,gal kuriai buvo,per vidurį mėnesinių,kad iškils keli skausmingi spuogai,kad net verkt norisi verysad.gif ,bet prasirgus dingsta,o po to vėl iš naujo doh.gif ,kad ir ką bebandžiau ir hormonus tikrinaus nieks nepadeda schmoll.gif


Mano dukra turejo lygiai tokiu pat spuogeliu. Karta nuvaziavau i Bezos priemoniu pristatyma ir ten buvo konsultante, as paklausiau ar yra kokiu priemoniu is sios firmos spoguotai odai, jis sake kad neturi, taciau parekomendavo is Valerijono vaistines nusipirkti skysti su siera, jis yra specialus spuogams. Gali skambeti baisiau, taciau jis yra tikrai labai geras, jis isdziovina tuos spuogelius, taciau netepkite ant viso veido, tik ant spuogeliu. Dukra labai dziaugiasi kad ji nupirkau, nes visi raudoni spuogai po patepimo per nakt iskart sumazedavo, o tie tokie odos spalvos labai susitrauke, na ji dar naudoja ji, taigi gal isvis isnyks. Jis kainuoja apie 14 litu. Buteliukas toks kaip vaikisko sirupo nuo kosulio, toks rudas, stiklinis buteliukas.
Atsakyti