Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Grįžtu į šią temą pasisakyti blush2.gif tai va, rimtą kovą su spuogais pradėjau berods nuo gruodžio mėnesio, spuogų visada turėjau, ypač rudenį ir žiemą jų daug buvo. bandžiau nemažai priemonių ir galiu pasakyti, kad dabar jau gal daugiau bei mėnesis laiko neturiu nei vieno spuogo thumbup.gif na tik neryškios dėmelės liko, kurios manau išnyks su laiku. iš visų bandytų priemonių galiu pagirti tik aknefug-el ir octenisan prausiklį, kurie tikrai padėjo, jau kuris laikas naudoju tik toniką ir dar tuo prausikliu nusiprausiu.
ir labai labai tikiuosi,kad spuogai man neatsinaujins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2010 06 07, 11:00)
Mergaitės, o kokią priemonę rekomenduotumėt  nestuke.gif : barzdą tokiais smulkiais spuogeliais beria, kai kurie su pūlinukais, bet labai smulkūs, kai paberia , tai truputį graužia, ir plinta man jie .

o gal cia jums alergija? g.gif nes daznai smulkus spuogeliai buna alerginei nuo maisto
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 06 07, 20:45)
o gal cia jums alergija?  g.gif  nes daznai smulkus spuogeliai buna alerginei nuo maisto


Gal g.gif , bet net neįsivaizduoju nuo kokio maisto galėtų berti, atrodo niekuo labai nepiknaudžiauju cool.gif
Atsakyti
labas, siandien apziurejau rasos priemones probleminei odai, maciau yra prausiklis su rugstim, bet ar ji galima naudoti vasara g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 06 08, 17:49)
labas, siandien apziurejau rasos priemones probleminei odai, maciau yra prausiklis su rugstim, bet ar ji galima naudoti vasara g.gif


su AHA rugstimis galima naudoti visais metu laikais, bet vasara negalima teptis kremo einant i lauka sauletomis dienomis, nes gali isbalinti oda dememis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2010 06 08, 00:41)
Gal g.gif , bet net neįsivaizduoju nuo kokio maisto galėtų berti, atrodo niekuo labai nepiknaudžiauju cool.gif

Isigyk koki nors prausikli veidui ir tonika, manau tikrai pakaks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 06 08, 19:38)
Isigyk koki nors prausikli veidui ir tonika, manau tikrai pakaks wink.gif


Turiu ir prausiklių ir tonikų, bet dabar tikrai apgalvojau savo maisto racioną , kad mane nuo pieno produktų gali berti, kv. rytą varškė, o po pietų ledų suvalgiau ir jaučiu kad jau man peršti barzdą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2010 06 08, 18:14)
su AHA rugstimis galima naudoti visais metu laikais, bet vasara negalima teptis kremo einant i lauka sauletomis dienomis, nes gali isbalinti oda dememis smile.gif

manyciau neisbalintu dememis, o patamsintu, kiek teko girdet tai piogmentines demes gali atsirast smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kuriai buvo,per vidurį mėnesinių,kad iškils keli skausmingi spuogai,kad net verkt norisi verysad.gif ,bet prasirgus dingsta,o po to vėl iš naujo doh.gif ,kad ir ką bebandžiau ir hormonus tikrinaus nieks nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos forumietes smile.gif
turiu problemele, kuri atsirado pries gerus puse metu. ant kaktos atsirado labai keistu spuogu. Jie tarsi po oda, nes neissispaudzia, bet labai aiskiai matosi ir net pudra ju neuzmaskuoja, todel atrodo baisiai. Pridedu foto, pamatysite, kokie tie spuogai, nes sunku tiksliai nupasakot.
Tokie patys spuogai man yra iskile ant kaktos, kai man buvo 15m, taciau pabaigusis brendimui jie isnyko. Dabar, kai man beveik 22 metai, jie vel atsirado. Vartoju kontraceptikus, taciau nemanau, kad tai del ju. Nes juos vartojau tiek pries siuos spuogus, teik po ju atsiradimo. Be to, pakeiciau krema i visiskai naturalu, taciau nepadeda. Darausi pilingus, bet ir jie nepadeda. Kolkas pas kosmetologe dar nebuvau, pirmiausia noriu islausyt Jusu nuomone.
Taigi klausimas Jums, forumietes, ar esate susidure su tokiais spuogais ir kaip su jais kovojate?
user posted image
Atsakyti
Man buvo praejusia vasara is niekur nieko tokie patys ant kaktos atsirade, mazdaug menesi tokius bjaurybes turejau ir paskui kaip niekur nieko dingo, tepiau arbatmedzio aliejum, flucinaru (tokiu problemu neturejau tai nesugalvojau nieko efektyviau), bet nemanau kad nuo ju dingo, tai taip ir nesupratau nuo ko jie atsirado ir kokio tipo tie spuogeliai blink.gif tai manau jums taip pat bus, tik patarciau neliest ju, nes as taip dar daugiau prisidariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@lsa: 13 birželio 2010 - 20:34

sveikutes smile.gif
man veideli taip pat labai beria cry.gif cry.gif cry.gif gal siuo metu truputi maziau, ko tik nebandziau niekas nepadeda.. dabar pradejau naudoti naturalia kauke kuria pasigaminu maisydama su arbatmedzio aliejaus vandeniu... uzsisakiau juos is vienos internetines svetaines smile.gif ziuresiu gal kas nors pades... o gal zinote kokiu nors priemoniu kurios naikina randelius nuo spuogu? ax.gif
Atsakyti