Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Vasariss @ 2010 06 01, 20:05)
Na liko pagrinde dėmelės, spuogų yra dar, bet ne tiek daug. Paskutiniu metu vėl labai išbėrė, manau, kad nuo maisto....

Yra tokios kordicepso kaukes,spoguotai odai padeda,ir gana efektyviai... isbande draugo dukra,jai labai padejo...
Atsakyti
Vartoju dabar Duac. Kol kas nieko daugiau nenaudosiu smile.gif
Atsakyti
Mano siuo metu naudojamos 2 priemones ,rastas kokybes ir pinigines santykis wub.gif kuris mane labai dziugina blush2.gif vos per 2,5sav pasiektas rezultatas: naudojamos priemones
http://www.piluli.ru...em_AntiYgri.gif

kremas pirktas eurokos kaina iki 13LT

user posted image

tonikas ,kaina iki 15lt drogas

veido oda

http://i45.tinypic.com/1zxvzo4.jpg

po

http://i49.tinypic.com/10qfeza.jpg

priies

po nuotraukyteje veidas siek tiek blizgesiu pudruotas,bet matosi pokyciai
Atsakyti
Ne taip pažiūrėjau biggrin.gif

Tas "Clarity" juk nuo inkštirų. Nelabai turėjo veikt dėmeles g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 04 birželio 2010 - 17:53
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 06 04, 17:40)


na bet foto "po" su makiažu smile.gif ir šiaip kur "prieš", tai man ten dėmelės atrodo, o ne spuogeliai, tai gal jie ne nuo šių priemonių jau išnyko? g.gif smile.gif
Atsakyti
Mergaites ten tokie pulingi spuogeliai buvo unsure.gif ne demeles,o tas tonikas taip jis nuo inkstiru bet su alkoholiu sudeti,kad padejo uzkirst plitima manau,o tas kremas gyde su auksiniu usu smile.gif nuotraukojo po tik biri pudra,nes be nieko svaraus veidelio neturiu foto smile.gif tik tas 2priemones naudojau ir vandenuka geriau
Atsakyti
o kokiai odai auskinis usas skirtas? kaip ji naudojai zirniuke?
Atsakyti
Jo pavidalas kaip kremo smile.gif tai tepdavau tas problemines vietaas,itrindavau kaip kremuka ir viskas mirksiukas.gif o kokiam odos tipui tai net nz,bet zalos jokios jis tikrai nepadarys,jis tik gydo,turi ta toki specifini kvapo nuo to uso ax.gif kai pripratau dbr man lb skaniai jis kvepia wub.gif
Atsakyti
Turiu ir aš namie šį ūsą, bet nenaudoju...
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 06 04, 20:37)
Mergaites ten tokie pulingi spuogeliai buvo unsure.gif  ne demeles,o tas tonikas taip jis nuo inkstiru bet su alkoholiu sudeti,kad padejo uzkirst plitima manau,o tas kremas gyde su auksiniu usu  smile.gif

Priemonės su alkoholiu nėra tinkamos odos priežiūrai schmoll.gif Geriau jau rinktis priemones be jo.
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 06 06, 00:21)
Jo pavidalas kaip kremo smile.gif tai tepdavau tas problemines vietaas,itrindavau kaip kremuka ir viskas mirksiukas.gif o kokiam odos tipui tai net nz,bet zalos jokios jis tikrai nepadarys,jis tik gydo,turi ta toki specifini kvapo nuo to uso ax.gif kai pripratau dbr man lb skaniai jis kvepia wub.gif

Ačiū reiks pamėgint įsigyti wink.gif

Auginu šį augala bet tau terliotis ir kažkokias košeles gamint nesinori blush2.gif terlionė biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kokią priemonę rekomenduotumėt nestuke.gif : barzdą tokiais smulkiais spuogeliais beria, kai kurie su pūlinukais, bet labai smulkūs, kai paberia , tai truputį graužia, ir plinta man jie .
Atsakyti