Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Vasariss @ 2010 05 24, 22:52)
Aha, toks. Nors pas mane problemos buvo didžiulės, šitas pa prastas tepaliukas buvo visai nieko. O jums tikrai turi padėti, ypač kai vienas spuogelis tėra smile.gif ir pigus jis


Man irgi acnofan neblogas, pabandyti verta wink.gif
Atsakyti
Sveiki.O kam nors kas naudojo Mary Kay linija spuoguotai odai padejo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 05 26, 12:25)
Sveiki.O kam nors  kas naudojo Mary Kay linija spuoguotai odai padejo? g.gif


man ne smile.gif
Atsakyti
Pavieniams spuogeliams aknofan man labai patiko. Jau antra baigiu sunaudot ir dabar galvoju ar pirkt vel ta pati, ar ieskot kazko kito g.gif Nenoriu, kad oda priprastu prie jo. Gal kas galetu pasiulyt ka nors panasaus? smile.gif Dideliu problemu neturiu su spuogais, tik retai koks vienas kitas iskyla.
Atsakyti
As tai neradau kuo pakeist acnofan, nebent naturaliu arbatmedzio aliejumi. esu bandzius ir Boro tepala ir Clean & Clear tepaliuka, teabaum priemones, Annos Lotan dziovinanti zoliu losjona, bet niekas nebuvo toks veiksmingas kaip Acnofan thumbup.gif
Atsakyti
vakar buvau pas odos gydytoja, tai israse Differin gelio. gal teko kuriai naudoti? padejo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liux gyvenu: 01 birželio 2010 - 08:27
aš kažkadaise naudojau Differin, 2 tubeles. Man nepadėjo. Vietoje to oda baisiai perštėjo, buvo atsiradę nusausėjusių plotų. Na bet mano filososija tokia, kad jie gamina vaistus tam reikalui tai reiškiasi kažkam visgi jei padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_mergyte @ 2010 05 17, 15:51)
Atsiprašau, kad trukdau, bet gal kas gali rekomenduoti gerą kosmetologę, norėčiau per kokius 2-4 mėnesius veidelį pasitvarkyti, nes vis spuogučiai kyla. O švenčių visokių nusimato, tai noriu geros konsultacijos, ką dara galiu nuveikti be kasdienės preižiūros. Savos kosmetologės kažkaip ir neturiu...


O kuriam Tu mieste smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(liux gyvenu @ 2010 06 01, 09:27)
vakar buvau pas odos gydytoja, tai israse Differin gelio. gal teko kuriai naudoti? padejo? 4u.gif


Patarčiau nemėtyti pinigų. Aišku, gali padėti, bet verčiau pirkti Imex (kuris man labai padėjo) arba Duac.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 06 01, 16:53)
Patarčiau nemėtyti pinigų. Aišku, gali padėti, bet verčiau pirkti Imex (kuris man labai padėjo) arba Duac.

O kaip tavo problemos? gereja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 06 01, 18:38)
O kaip tavo problemos? gereja?  4u.gif


Na liko pagrinde dėmelės, spuogų yra dar, bet ne tiek daug. Paskutiniu metu vėl labai išbėrė, manau, kad nuo maisto....
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 06 01, 21:05)
Na liko pagrinde dėmelės, spuogų yra dar, bet ne tiek daug. Paskutiniu metu vėl labai išbėrė, manau, kad nuo maisto....

O ka naudoji? rolleyes.gif
Atsakyti