Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Dazniausiai tai buna hormonai kalti arba kraujas uzterstas.
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi del odos smile.gif . Isleidau kruva pinigu ant visu priemoniu ( visokiu differinu ir kitu placiai aprasytu tepalu), geriau antibiotikus, buvau pas dvi kosmetologes ir niekas iki galo nesugebejo ispresti mano bedos. Tada isgirdau apie labai gera dermatologe, kuri yra net ne vln, ir ne kokiam kaune, o birzuose. Taigi nuvaziavau... Dar pries savaite sukosi mintys gerti roaccutana. Bet nuo treciadienio vartoju israsytus tepalus tos dermatologes ir kita. Rezultatas- jau siandien ejau i parduotuve visai nepasidazius ir nesijauciau nejaukiai del odos. Taigi pvzd as apsiejau be brangiu tyrimu ir visokiu roaccutanu. Manau, jei beda rimta, pirma reikia susirasti gera ir patikima dermatologa, o ne eiti pas ta, kuris visiems( nepriklausomai nuo odos bukles) israrineja tuos pacius antibiotikus, cinko suplanktine ar pan rolleyes.gif .
Atsakyti
sveikos, o gal kas zinote gera dermatologe kaune? man problemos su smakru, visada spuogai kyla tik ant jo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeisy @ 2010 05 23, 21:30)
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi del odos  smile.gif . Isleidau kruva pinigu ant visu priemoniu ( visokiu differinu ir kitu placiai aprasytu tepalu), geriau antibiotikus, buvau pas dvi kosmetologes ir niekas iki galo nesugebejo ispresti mano bedos. Tada isgirdau apie labai gera dermatologe, kuri yra net ne vln, ir ne kokiam kaune, o birzuose. Taigi  nuvaziavau... Dar pries savaite sukosi mintys gerti roaccutana. Bet nuo treciadienio vartoju israsytus tepalus tos dermatologes ir kita. Rezultatas- jau siandien ejau i parduotuve visai nepasidazius ir nesijauciau nejaukiai del odos. Taigi pvzd as apsiejau be brangiu tyrimu ir visokiu roaccutanu. Manau, jei  beda rimta, pirma reikia susirasti gera ir patikima dermatologa, o ne eiti pas ta, kuris visiems( nepriklausomai nuo odos bukles) israrineja tuos pacius antibiotikus, cinko suplanktine ar pan  rolleyes.gif .

jei jums per savaite padejo tepalas, vadinas roacutane jums net ir nereikejo, jis neskirtas lengviems spuogams gydyti doh.gif
Atsakyti
ką jūs galvojate apie naująjį clean&clear veido "dantų šepetuką"? biggrin.gif
edited: užsiregistravau dar pas vieną dermatologę odos dispancery, birželio 17 eisiu, žiūrėsim ką jis pasakys wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo modestas584: 24 gegužės 2010 - 18:44
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 24, 19:43)
ką jūs galvojate apie naująjį clean&clear veido "dantų šepetuką"? biggrin.gif


reklamoje tai man jis patiko, realiai nemačiau, bet visai norėčiau išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 24, 19:43)
ką jūs galvojate apie naująjį clean&clear veido "dantų šepetuką"? biggrin.gif
edited: užsiregistravau dar pas vieną dermatologę odos dispancery, birželio 17 eisiu,  žiūrėsim ką jis pasakys wink.gif



Man tai jis jau vien reklamoje siauba sukele. Ir veido oda prilygino dantims, jei dantis valom, tai ir oda gremzt reikia doh.gif
Atsakyti
Ateinu cia pagalbos, niekada neturejau problemu su spuogeliais, oda mano visada ziauriai sausa buvo, bet pastebejau kad kartas nuo karto dazniausiai ant kaktos issoka spuogas (galvoju gal cia man mineraline pudra kemsa poras g.gif ). Gal kuri galetu parekomenduoti gera priemone tokiems pavieniams spuogams gydyti 4u.gif
Nes kitaip prisispaudineju juos ir taip baisiai atrodo kakta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 05 24, 21:05)
Ateinu cia pagalbos, niekada neturejau problemu su spuogeliais, oda mano visada ziauriai sausa buvo, bet pastebejau kad kartas nuo karto dazniausiai ant kaktos issoka spuogas (galvoju gal cia man mineraline pudra kemsa poras g.gif ). Gal kuri galetu parekomenduoti gera priemone tokiems pavieniams spuogams gydyti 4u.gif
Nes kitaip prisispaudineju juos ir taip baisiai atrodo kakta doh.gif  lotuliukas.gif


Acnofan. Vaistinėse.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 24, 21:21)
Acnofan. Vaistinėse.

Toks?
user posted image
Ir tepti ji tik ant pacio spuogelio?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 05 24, 20:11)
Man tai jis jau vien reklamoje siauba sukele. Ir veido oda prilygino dantims, jei dantis valom, tai ir oda gremzt reikia  doh.gif


Nei mes dantų gremžiam, nei odą gremžti reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 05 24, 21:27)
Toks?
Ir tepti ji tik ant pacio spuogelio?


Aha, toks. Nors pas mane problemos buvo didžiulės, šitas pa prastas tepaliukas buvo visai nieko. O jums tikrai turi padėti, ypač kai vienas spuogelis tėra smile.gif ir pigus jis
Atsakyti