Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Bandziau, ir geriu , bet kad labai matomo rezultato tai nera man nuo nakvisu aliejaus:)
Atsakyti
Reiks ir man pradėt nakvišas gert,nes nuo KT vartojimo pablogėjo būklė..Tiesa nežinau ar gali būt nenutraukus KT pablogėjimas?
kažkaip nerandu su kuo daugiau sietii.O jei geriu KT tai galiu ir nakvišas tuo pat metu gerti ? g.gif
Atsakyti
Kaip atrast ta vidine problema nuo kurios kyla spuogai?
Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2010 05 22, 16:30)
Kaip atrast ta vidine problema nuo kurios kyla spuogai?


Išsitirti.
Atsakyti
Sveiki, smile.gif
Dar visai neseniai labai kankinausi dėl spuogų. sad.gif
Viena iš svarbiausių procedūrų tokiai odai - valymas. Su kuo ją valyti? Iš pradžių prausiklis, kuris nebūtinai turi būti pats brangiausias ar populiariausios firmos. Aš pati nejaučiu jokio skirtumo tarp pvz.:clean and clear ar garnier pure active ir kokio nors pigesnio prausiklio. Labai naudinga odą kartas nuo karto pasveisti su sveitikliu, uzdėti valomąją kaukytę.
Nupraustą veiduką valydavau toniku ar kokiu tai losijonu. Jie būdavo įvairūs, bet kaip ir sakiau rezultatai tie patys, nors skirtingos priemonės. flirt.gif
Kartais pagarindavau veidą su arbatžolėmis. Į vandenį įsimesdavau tokių kurios skaniai kvepia ir taip veido oda pasidarydavo minkstesnė, nelikdavo jokių inkstirų ant nosies ar smakro. Žinoma tai reiktų daryti ramiai, ir po to neplanuoti jokių susitikimų, nes veidas po garinimo būna šiek tiek paraudęs.4u.gif
Jei spuogai nusidraskydavo ir likdavo kokie nors šašai naudovau tepaliuką baneocin. Kiek žinau tai antibiotikas, todėl naudodavau jį tik extra atvejais. Jis labai greitai užgydidavo žaizdeles.
Nuo pavasario pradėjau naudoti losijoną su siera, į diena išgerti po kokius 3l skysčių, vartoti omega3 ir nakvišų aliejaus kapsules. Rezultatas - spuogų ant mano veido nebematyti!! thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 22, 23:00)
Išsitirti.


Na ir kaip issitirti? Nueisiu pas dermatologa tai juk jis man tik apie oda pasneket gales, jie gydo tik pasekmes, o ne pacia problema.
Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2010 05 23, 14:40)
Na ir kaip issitirti? Nueisiu pas dermatologa tai juk jis man tik apie oda pasneket gales, jie gydo tik pasekmes, o ne pacia problema.


Galbūt nusius kur nors dėl tyrimų, žiūrint ant kokio papulsi. Arba pasakys, kad jokių tyrimų nedaro ir nebūna, kaip man pasakė....
Atsakyti
Nu va as apie tai ir kalbu smile.gif
vargas su tais tradiciniais medikais. O tai kokie galetu but tyrimai? Is kraujo? Ar tarkim maisto netoleravimo testas?
Gal tu jau kazka dareisi?
Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2010 05 23, 16:57)
Nu va as apie tai ir kalbu smile.gif
vargas su tais tradiciniais medikais. O tai kokie galetu but tyrimai? Is kraujo?  Ar tarkim maisto netoleravimo testas?
Gal tu jau kazka dareisi?


Man siūlė važiuoti pas alergologą ir darytis tyrimus. Pas mus nėra, artimiausia vieta Šiauliai. Manau, kad verta pasidaryti, tik idomu kiek kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(kristinute95 @ 2010 05 23, 08:24)
Sveiki, smile.gif
Dar visai neseniai labai kankinausi dėl spuogų. sad.gif
Viena iš svarbiausių procedūrų tokiai odai - valymas. Su kuo ją valyti? Iš pradžių prausiklis, kuris nebūtinai turi būti pats brangiausias ar populiariausios firmos. Aš pati nejaučiu jokio skirtumo tarp pvz.:clean and clear ar garnier pure active ir kokio nors pigesnio prausiklio. Labai naudinga odą kartas nuo karto pasveisti su sveitikliu, uzdėti valomąją kaukytę.
Nupraustą veiduką valydavau toniku ar kokiu tai losijonu. Jie būdavo įvairūs, bet kaip ir sakiau rezultatai tie patys, nors skirtingos priemonės. flirt.gif
Kartais pagarindavau veidą su arbatžolėmis. Į vandenį įsimesdavau tokių kurios skaniai kvepia ir taip veido oda pasidarydavo minkstesnė, nelikdavo jokių inkstirų ant nosies ar smakro. Žinoma tai reiktų daryti ramiai, ir po to neplanuoti jokių susitikimų, nes veidas po garinimo būna šiek tiek paraudęs.4u.gif
Jei spuogai nusidraskydavo ir likdavo kokie nors šašai naudovau tepaliuką baneocin. Kiek žinau tai antibiotikas, todėl naudodavau jį tik extra atvejais. Jis labai greitai užgydidavo žaizdeles.
Nuo pavasario pradėjau naudoti losijoną su siera, į diena išgerti po kokius 3l skysčių, vartoti omega3 ir nakvišų aliejaus kapsules. Rezultatas - spuogų ant mano veido nebematyti!! thumbup.gif clap.gif

Pas manes irgi namie yra Baneocin tepalo,bet bijociau ant veido tept g.gif
Atsakyti
bet tai kam jum tas alerginis tyrimas? Juk alerginis bėrimas tai nėra spuogai. Pas mane dabar didžiulė alergija, ant kaklo ir ant kojų, bet tai nieko panašaus į spuogus. O tą tyrimą tai aš dariausi, mišrų alergenų rinkinį. Kaina apie 400, nepamenu tiksliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 23 gegužės 2010 - 21:03
Gal spuogai tai kai kazkoks organas prastai funkcionuoja, ar tarkim kokia liauka.
Atsakyti