Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(EgleG @ 2010 05 16, 17:11)
Norejau paklaust, gal kas naudojote DUAC, as naudoju jau apie savaite ir man neseniai pradejo kazkaip niezeti oda ir kazkokia kaip alergija prasidejo nedidele, kaip manote ar cia gali buti nuo to duaco?  g.gif  nors siaip galvoju gal cia nuo saulutes, nes oda labai jautri nuo tu vaistuku visu, o siandien kaip tik pabuvau lauke trumpai ant saules..  unsure.gif


"Gelis gali sukelti silpną odos niežulį, deginimą ir šilumos pojūtį, ypač kai gelio užsitepama pirmą kartą." Taip rašoma Duac informaciniam lapelyje. Toliau rašo, kad kelias pirmąsias savaites oda rausta, pleiskanoja, kad tai normalu, jei trukdo - pabandyti rečiau vartoti, pripratinti odą.
Jei alergija išsivystė jau ilgai vartojant produktą - kamuoja stiprus niežulys, deginimas, - liautis vartoti produktą. Gali būti padidėjęs jautrumas klindamicinui, linkomicinui (antibiotikai) arba kt. atvejai, žr. informacinį lapuką smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad trukdau, bet gal kas gali rekomenduoti gerą kosmetologę, norėčiau per kokius 2-4 mėnesius veidelį pasitvarkyti, nes vis spuogučiai kyla. O švenčių visokių nusimato, tai noriu geros konsultacijos, ką dara galiu nuveikti be kasdienės preižiūros. Savos kosmetologės kažkaip ir neturiu...
Atsakyti
O kaip tavo veidelio bukle? 4u.gif Nes siaip jei ne visai tik keli spuogeliai, tai kreipiamasi pas dermatologe, o as zn labai gera smile.gif.
Atsakyti
Merginos ir as nusipirkau juodaji afrikos muila, nu man jis thumbup.gif , oda tokia matine tampa ir putoja puikiai. Aciu, kuri ji uzrodete 4u.gif
Atsakyti
[COLOR=red] MATAU DAUGELI KANKINA SPUOGAI IR INKSTIRAI(KOMEDONAI) TACIAU YRA PRIEMONES KURIOS TIKRAI SUSTABDO SITUOS NEGERUMUS SULAU ISBANDYTI ( PURE T SKIN )

Šalina odos trūkumus, lygina ją. Reguliuoja riebalų išsiskyrimą, valo odą, suteikia jai matinis atspalvį, bei mažina komedonų kiekį.

Poveikis:
RIEBIAI ODAI
• Oda įgauna matinį atspalvį.
• Sumažinus riebalų kiekį, sumažėja odos susierzinimas, paraudimas.
• Sureguliuoja odos mikroflorą, taip apsaugant odą nuo bėrimų atsiradimo.
RIEBIAI IR SPUOGUOTAI ODAI
• Sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą.
• Oda nustoja blizgėti, įgauna matinį atspalvį.
• Sulėtinamas keratinizacijos procesas, oda tampa lygesnė, švaresnė.
• Sureguliuoja odos mikroflorą, taip apsaugant ją nuo naujų bėrimų.
• Naikina odos bėrimus, stabdo uždegiminį procesą, mažina odos dirglumą.

Veiklieji ingredientai:
Į sudėtį įeina puikiai veikiantis aktyvusis ingredientas EPICUTIN TT. Šis ingredientas turi priešuždegiminių ir antibakterinių bei riebalus sugeriančių savybių, būdingų Cyclodextrinams, kai produktas užtepamas ant odos Cyclodextrinai išskiria arbatmedžio aliejų ir tuo pačiu suriša rieblus, išskiriančius odos paviršiuje.
SEPICONTROL A5 – tai ingredientas, kuris reguliuoja odos mikroflorą, neleisdamas daugintis patologiniams virusams ir bakterijoms.

kaina 71 litukas bet sita priemone tikrai veiksminga thumbup.gif pati esu kosmetologe ir patarimu be reikalo nedalinu.Jei norite atsikratyti spuogu tai sitie skin t pure produktai kaip tik jums bet pradziai siulau subalansuota geli smile.gif juos galima uzsisakyti svetaineje http://www.prekesgro...UOTAI-ODAI.html
Atsakyti
QUOTE(liniukass @ 2010 05 19, 09:53)
Merginos ir as nusipirkau juodaji afrikos muila, nu man jis thumbup.gif , oda tokia matine tampa ir putoja puikiai.  Aciu, kuri ji uzrodete  4u.gif

O kur kaune galima butu šį stebukla rast gal žinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damselfy @ 2010 05 19, 17:16)
O kur kaune galima butu šį stebukla rast gal žinote?  4u.gif



As internetu uzsisakinejau naturata.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*flower* @ 2010 05 17, 11:14)
Sveikos  4u.gif

Kur jus isigijote to afrikos muiliuko- ar tikrai verta?


as perku jav. man jis thumbup.gif

QUOTE(liniukass @ 2010 05 19, 09:53)
Merginos ir as nusipirkau juodaji afrikos muila, nu man jis thumbup.gif , oda tokia matine tampa ir putoja puikiai.  Aciu, kuri ji uzrodete  4u.gif


i grazuma drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,
turiu ir as tokia pat beda kaip jus,gal tik dabar ja galima vadinti bedele.Padariau isvada tokia ir sakau gal reik pasidalint smile.gif nuo 12m. pradejo mane bert spuogai ir visai bandziau,tiek naminem priemonem tiek pirktinem,tik nejau pas jokius dermatologus,kosmetologus ir pan.dar bandziau reguliuot mityba,bet na niekas nedave jokiu rezultatu.Po 12kl. spuogai isvis isisiautejo,tiesiog bujojo ir neismaniau ka daryt,bet galiausiai pasieke info apie nakvisu alieju kuri vartojau apie 3.5men,oda valesi taigi ir toliau bere,bet i gala vis maziau.Tada kazkur perskaiciau minti panasia i tai,kad kuo daugiau valai,sveiti ta oda,teplioji-ji islempa ir pati nekovoja su isoriniais veiksniais.Taigi svetiklius po truputi mazinau ir ivedziau kavos tirscius,kurie gerai tinka poretai odai,pasalint juodas poras.Vis mazinau sveitima odos,nors buvo sunku atprast ir sakyciau kad dabar atrodo labai normaliai smile.gif tiesa dar lankausi soliariume bet tai itakos neturi nes ir anksciau lankiaus,tik padeda tiek kad oda kiek paraudus tai su idegiu geriau atrodo.Tai tiek,gal kas susigundys nakvisu aliejum ir siaip kokia sisvadas padarys smile.gif zinau kad dauguma sakysit kad isvis butu baisu be prausikliu ir pan,bet cia labai individualu ir nepabandzius nezinosi smile.gif sekmes jum! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniukass @ 2010 05 19, 08:53)
Merginos ir as nusipirkau juodaji afrikos muila, nu man jis thumbup.gif , oda tokia matine tampa ir putoja puikiai.  Aciu, kuri ji uzrodete  4u.gif



Kur galima to muilo nusipirkti ? Gal galite imesti nuorodele kuris muilas geresnis ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 21 gegužės 2010 - 08:59
As tai aplamai nesuprantu savo odos, tai jau gyja, viskas ok, keleta dienu ar savaiciu nei vieno spuogo , na tik demees aisku, tai poto kaip svysteli atomine bomba, tai po visa veida, kakla. anksciau budavo tik ant kaktos (nuo 12m) dabar man 22. buvo periodas kad labai bere zandus, veliau pradejo bert baisiausiai kakla. taip atrodo kad i viena vieta susigruda jie.
As jau nebesuprantu nuo ko jie. Buvau pas kazkoki dermatologa, norejau kad padarytu test ar tai akne, bet jis viena akim paziureje, oj ne cia jaunatviniai ir israse savo reklamuojo prausiklio.
As esu linkusi galvoti kad visgi pagrindine priezastis eina is organizmo vidaus, tik kaip ja suzinot?
Buvau bandziusi atsisakyt kai kuriu produktu, tai miltu , tai pieno, bet kazkokio super rezultato nebuvo.
Keisciausia kad sakau tokiom kaip bangom ir i viena vieta spuogai, gal kazkas buvo taip?

Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2010 05 21, 15:39)
As tai aplamai nesuprantu savo odos, tai jau gyja, viskas ok, keleta dienu ar savaiciu nei vieno spuogo , na tik demees aisku, tai poto kaip svysteli atomine bomba, tai po visa veida, kakla. anksciau budavo tik ant kaktos (nuo 12m) dabar man 22. buvo periodas kad labai bere zandus, veliau pradejo bert baisiausiai kakla. taip atrodo kad i viena vieta susigruda jie.
As jau nebesuprantu nuo ko jie. Buvau pas kazkoki dermatologa, norejau kad padarytu test ar tai akne, bet jis viena akim paziureje, oj ne cia jaunatviniai ir israse savo reklamuojo prausiklio.
As esu linkusi galvoti kad visgi pagrindine priezastis eina is organizmo vidaus, tik kaip ja suzinot?
Buvau bandziusi atsisakyt kai kuriu produktu, tai miltu , tai pieno, bet kazkokio super rezultato nebuvo.
Keisciausia kad sakau tokiom kaip bangom ir i viena vieta spuogai, gal kazkas buvo taip?

Na man labai panasiai- kazkuri laiko tarpa visai padorus veidas buna (aisku toli iki tobulybes), bet tikrai apsiramina spuogai, neauga neivienas, o poto pradeda augt ir augt po nauja. verysad.gif O siaip neseniai pradejau ir as nakvisas gert, kaip cia kazkas jas minejo, kolkas galiu pasakyt- super thumbup.gif na is tikro nezinau ar vien jos padeda, nes ir taip labai stengiuos veideliu rupintis, bet tikrai jos neblogina padeties ir nebuvo taip, kad pradejus gerti imtu dygti nauji spuogai smile.gif
Atsakyti