Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Na taip, as tapati ir rodziau. smile.gif tai del to ir sakau, kad cia tinka tik retais atvejais, nes dauguma musu atveju- visas veidelis pabertas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgleG: 11 gegužės 2010 - 20:32
Ne, būtent tos zonos pažymėtos ne pavieniams spuogams, o pastoviom problemom, nes kad iškyla vienas kitas spuogas, tai čia yra normalu, jei oda pastoviai yra negraži, nešvari, per sausa, per riebi, spuoguota, dėmeta ir t.t., tai yra nenormalu.

Antibiotikų tikrai nepatarčiau. Žinoma, sunku kažką pasakyti, kai nematai veido, bet jei vienas kitas spuogas, tai juos ir toliau taip pačiai gydyk (jei Tau šis būdas tinka). Pavieniai spuogai yra normalu. Vienom jie iškyla nuo aštraus maisto, kitom prieš menstruacija ir t.t., tik skirtumas tas, kad vienos žino nuo ko, o kitos ne (tiesiog būna sunku atsekti). Beja arbatmedis labai gerai ne vien spuogam, jis tinka ir pūslėlinei, ir daug kam, nes veikia kaip antiseptikas, o antibiotikų, tai tikrai, bent jau aš tai stengiuos kiek įmanoma mažiau smile.gif
Atsakyti
Niekad nesu gerusi antibiotiku ir labai neneoriu ju vartoti, na bet ,kad nepadeda niekas. Tikrai turiu ne kelis spuogus, o pakankamai, kurie niekaip nedingsta... Butu keli pavieniai, kartais iskylantis, tai tikriausiai nekreipciau taip demesio,o dabar zandai nuolat isberti, kakta taip pat mazais spuogiukais isberta, palei nosi spuogai...o nuo visu spuogu tiek randu, kad is namu negaliu niekur iseiti nepasidazius ir visko neuzmaskavus doh.gif Todel ir pagalvojau galbut padedu antibiotikai. Galvojau galbut rudeni reiketu pradedi rugstinius veido valymus, bet truputi sunku man su pinigais g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 05 11, 20:01)
Niekad nesu gerusi antibiotiku ir labai neneoriu ju vartoti, na bet ,kad nepadeda niekas. Tikrai turiu ne kelis spuogus, o pakankamai, kurie niekaip nedingsta... Butu keli pavieniai, kartais iskylantis, tai tikriausiai nekreipciau taip demesio,o dabar  zandai nuolat isberti, kakta taip pat mazais spuogiukais isberta, palei nosi spuogai...o  nuo visu spuogu tiek randu, kad is namu negaliu niekur iseiti nepasidazius ir visko neuzmaskavus doh.gif  Todel ir pagalvojau galbut padedu antibiotikai. Galvojau galbut rudeni reiketu pradedi rugstinius veido valymus, bet truputi sunku man su pinigais g.gif

tai juk nueikit pas koki dermatologa ir patars jums, juk ir siaip antibiotiku neparduoda be receptu? ar parduoda? nzn g.gif bet geriausia juk nueit pas daktara ir pakonsultuos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 11 gegužės 2010 - 21:49
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 05 11, 22:48)
tai juk nueikit pas koki dermatologa ir  patars jums, juk ir siaip antibiotiku neparduoda be receptu? ar parduoda? nzn g.gif bet geriausia juk nueit pas daktara ir pakonsultuos  mirksiukas.gif

LT neparduoda. bet manau turint pazinciu, nusipirkt galima viska. tik ar verta. nueit pas dermatologa tikrai geriausias patarimas smile.gif
Atsakyti
na, man asmeniškai niekada nebėrė veido, tačiau žinau, kad labai veiksminga yra prausti veidą lediniu vandeniu, kažkada per Nuo...Iki.... rodė apie Rusijos baleriną, kad ji prausia veidą taip, tai nuo to laiko ir aš taip darau, ir draugėms patariau, kai kurios stebėjosi, manė, kad trauks veidą, bet liko labai patenkintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 05 11, 20:48)
tai juk nueikit pas koki dermatologa ir  patars jums, juk ir siaip antibiotiku neparduoda be receptu? ar parduoda? nzn g.gif bet geriausia juk nueit pas daktara ir pakonsultuos  mirksiukas.gif



buvau pas daktarus, bet jie siulo tik tokias priemones kurias as bandziau ir man jos visai nepadeda, t.y. visokie tepeliukai kaip acne bp5, cinko suplaktine ir pan. Na kas kazkiek apmazino spuogus tai aknefug-el, bet ir tai apmazino tik tol kol vartojau...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 05 11, 21:06)
na, man asmeniškai niekada nebėrė veido, tačiau žinau, kad labai veiksminga yra prausti veidą lediniu vandeniu, kažkada per Nuo...Iki.... rodė apie Rusijos baleriną, kad ji prausia veidą taip, tai nuo to laiko ir aš taip darau, ir draugėms patariau, kai kurios stebėjosi, manė, kad trauks veidą, bet liko labai patenkintos smile.gif

nemanau, kas probleminei odai sis patarimas tinka, kazkur teko skaityt, kad pirma reik nupraust su siltu vandeniu (ne karstu) ir prausiamaja priemone, o po to tik su saltu galima aplieti. juk saltas vanduo traukia poras, tai manyciau visi riebalai ir purvai liktu porose, neisprausti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 05 11, 23:16)
buvau pas daktarus, bet jie siulo tik tokias priemones kurias as bandziau ir man jos visai nepadeda, t.y. visokie tepeliukai kaip acne bp5, cinko suplaktine ir pan. Na kas kazkiek apmazino spuogus tai aknefug-el, bet ir tai apmazino tik tol kol vartojau...smile.gif


Būtent iš Tavo aprašymo, taip ir supratau, kad čia akne. Manau, kad dermatologas nepakenks, bet ir per daug gal ir nepadės. Aš manyčiau, kad reikėtų nueiti pas tikrai gerą kosmetologę ir bent jau patvarkyti iki normalios odos ji tikrai turėtų.
Rūgštiniai pylingai gerai ir dar labai gerai atnaujiną odą ir panaikina randus dermaroleris, tik šią procedūrą jau būtinai reikia darytis kosmetologijos kabinete.
Atsakyti
Kas tas dermaroleris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 12, 10:18)
Kas tas dermaroleris?  g.gif

ivedus i google ismeta labai daug informacijos 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galetumete parasyti sudeti losiono su siera?
Atsakyti