Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Je t'aime @ 2010 05 10, 20:04)
Naudojai tą Actipur bespalvį?  smile.gif o Zeniac'as kuo nepatiko? Ar nenaudojai?


Naudojau zeniac pieštuką tokį, niekuo nepadėjo man jis g.gif
va tokį
Atsakyti
Be recepto suplaktinė. Yra taip pat atrodantis buteliukas su kažkokiu antibiotiku, taiva tas jau su receptu. Bet bent man tai puikiai veikia ir tas bereceptinis. thumbup.gif Aišku, jis didelių bėdų nesutvarkys, bet vieną kitą spuogelį greit panaikins. smile.gif
Atsakyti
nezinau kaip jums bet man spuogai kyla del padidejusiu endrogenu gamyba tai yra testosterono ir del to suaktiveja riebaliniu liauku gamyba.Tai yra taspats kad ritum steroidus kai tai daro mano bendraminciai skirtumas tas kad jiems baigus vartos juos spuogai dingsta
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 10, 20:11)
Be recepto suplaktinė. Yra taip pat atrodantis buteliukas su kažkokiu antibiotiku, taiva tas jau su receptu. Bet bent man tai puikiai veikia ir tas bereceptinis. thumbup.gif  Aišku, jis didelių bėdų nesutvarkys, bet vieną kitą spuogelį greit panaikins. smile.gif


Turiu aš tą su antibijotiku, bet jau į pabaigą, o pusdienines eilės dėl recepto nenoriu atsedėt. Bandysiu su siera pirkti.
Tą su antibijotiku, tai panaudoju pora kart i savite ir visai neblogas efektas, nes dažniau, tai oda labai sausina.
Atsakyti
Aš supratau kas sukelia man spuogelius, mažus ant smakro....
Geriu vaistus nuo kerpligės, o nuo stuburo nervų uždegimo jau baigiau kitus... Gėriau 20 dienų.... Kol gėriau-oda super.... baigiau ir po kelių dienų vėl bėdos....
Tai ko gero vis dar organizme uždegimas sėdi.... doh.gif Stuburo skausmai nedingo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 10 gegužės 2010 - 19:42
Daugybė yra teigiančių, kad maistai įtakoja spuogų atsiradimą, ir daugybė tai paneigia. O dabar sako, kad aš net nesuvokiu, kad kažkokie riebalai man kenkia, aišku, kad kenkia, bet ne tiek, kad būtų tokie spuogai. Maitinuosi aš normaliai.

Man bus 5 procedūros po 6 min, šiandien buvo pirma procedūra, bet ten ne kvarco lempa, o kažkoks kitas, nes dabar ten vyksta remontai ir kvarco lempa neveikia. Daktarė man siūlė nuvykti į Šiaulius pas alergologą ir išsitirti kam esu alergiškas. Ir man patvirtino, kad čia grynai brendimo spuogai, kurie po kažkiek laiko praeis.
Atsakyti
šita tema darosi panaši į nesąmonę karts nuo karto... nafik jei komentaras nepatinka - praleiskit pro akis, o ne pulkit į isterijas. kas norės, tas supras ir be atsakymo į šią mano mintį.
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif
Minėjot keliais postais atgal gydimo režimus.
Kokie komponentai jį turėtų sudaryti? Prausiklis, tonikas, kremas, tepami vaistai?
Turiu ir aš bėdų. Ale nebenaudoju nesąmonių visokių ir oda iškart gražesnė.
Tik dėmelių liko. Atrodo, odos stovis panašus jau kažkur puse metų. Bet dėmelės nenyksta. O dabar tuoj vasara. Reikia saugotis saulės kad pigmentinės dėmės nesusidarytų? Ar atvirkščiai?
Atsakyti
QUOTE(Duoma @ 2010 05 10, 19:42)
Sveiki.  4u.gif
Minėjot keliais postais atgal gydimo režimus.
Kokie komponentai jį turėtų sudaryti? Prausiklis, tonikas, kremas,  tepami vaistai?
Turiu ir aš bėdų. Ale nebenaudoju nesąmonių visokių ir oda iškart gražesnė.
Tik dėmelių liko. Atrodo, odos stovis panašus jau kažkur puse metų. Bet dėmelės nenyksta. O dabar tuoj vasara. Reikia saugotis saulės kad pigmentinės dėmės nesusidarytų? Ar atvirkščiai?

taip, saules reikia vengti, o prebleminei odai taip pat. nesuprantu is kur tas mitas kilo, kad spuogus saule gydo, juk tik labiau pakenkia unsure.gif teko neseniai per lietuvos radija girdet interviu su dermatologe, kuri kalbejo apie soliariumus ir saule, tai sake, kad pradzioja atrodo, jog problemos apmazeje, gal del to, kad spalva palygeje, bet minejo, kai nutrauki soliariumus ir baigiasi deginimasis, tu problemu tiktai pagauseja, oda nebeturi tokio imuniteto ar kazkas pan. bet reziume, kad spf butina naudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 10, 15:37)
Kas tu man toks esi, kad gali man nurodinėti ir ant manęs varyti ? Kas jums čia visiems pasidarė? Nesu aš šiukšlė ant kurios galima viską supilti. Perskaitęs jūsų žinutes pasijuntu kažkoks menkysta, ir jūs čia (ypač tu) jautiesi geresnis ir protingesnis. Žinau aš už tave daug daugiau apie spuogus, susigalvojo savo teoriją ir dabar man ją kiša.

Ir galit sakyti, kad per jautriai reaguoju ir kad reikalauju dėmesio, bet jau atsibodo. Manau net neverta rašyti kaip man sekėsi ligoninėje. Iki.


Ojei kas per isizeidimai lotuliukas.gif Neisizesk (ir kiti neuzsiputokit, bukit protingesni uz mane mirksiukas.gif ), bet i klausima "Kas jums cia visiems pasidare?", man atrodo galiu atsakyti mirksiukas.gif Paprasciausiai kitiems atsibodo, kad tu vis dejuoji ir dejuoji (nevyriska sakyciau) mirksiukas.gif Gauni daugybe patarimu (daugiau ar maziau, bet visi atrodo veiksmingi), bet tu issirenki tik tuos, kurie kainuoja maziausiai pastangu ir nesulaukes rezultato per tris dienas vel cia varksleni mirksiukas.gif Islepino tave kitos forumietes, padare tave didziausia vargsiuka, nors toks ir nesi mirksiukas.gif Niu dabar jau galit keikt mano nesupratinguma lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausykit, draugai mieli, gal jau baikit tema terst, ka? negi reikes prasyt moderatoriu, kad pratrintu sitas nesamones g.gif nusibodo jau. sakot - neskaitykit ir ignoruokit nepatinkancius komentarus. bet tam., kad nusprest,kad nepatinka, vistiek tenka perskaityt. info pastaruoju metu - nulis. tik kazkokios nesamoningos "kovos".
nemanot, kad jau ribas perzenget?

O uzduok klausima apie SPUOGUS, atsakymo negausi. nors tema ir tokia. bet cia visi uzsieme vienas kito pamokymu.
Atsakyti
Gal zinot kas koki kremuka su spf, kuris nekimstu poru? Jau saulute po biski pasirodo, nesinori nudegti dar gyjancios jautrios odeles... 4u.gif
Atsakyti