Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Laba diena, atemiau is zmonos pc ir noriu pasireiksti smile.gif

Pastebejau, kad dauguma cia rasanciu ir turinciu problemu su spuogais moteru net neturi supratimo apie zmogaus organizma.

Visu pirma jei turite problemu su spuogais, tai yra organizmo zenklas, kad Jusu organizmas yra uzterstas, taigi visi tie kremai ir visos kitos nesamones, kurias cia skaiciau tikrai niekada nepadejo ir nepades. Kremai ir proceduros tiesiog gali panaikinti ta spuoga, bet priezasties niekadsa nepanakins (organizmo uzterstumo), todel geriausiu atveju galesite visa gyvenima tepliotis kasdien visokiu sh.. ir netureti rezultato.

Iseitis tik viena- valytis organizma. Ir tegu rekia cia daug ale internetiniu eksperciu, kad cia paistalai, vistiek tai yra tiesa, kad ir kaip kas nenori jos pripazinti. Taigi visi tie kremukai, lempos, ar dar didesne nesamone kepto maisto atsisakymas yra visiska nesamone.

Aisku yra isimciu kai oda yra alergiska kazkokiam maistui ar aplinkai, taciau ir tai yra sutvarkoma, tikrai ne su kremais ar tepalais.


Iskart pasakau, kad nepultu visos "zinoves" uz sita posta, tiesiog pries tai pasidomekite apie zmogaus organizma ir t.t.


Aciu
Atsakyti
Teiginiai be įrodymų.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 10, 18:06)
Teiginiai be įrodymų.

aha, ir be to eilinis progavimas valytis organizma biggrin.gif
tiesa del suplaktines - parduoda ja vilniuj tai kiek zinau universiteto vaistinej. gal ir dar kur, bet kad ten tai tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 20:59)
Kai daktarės paklausiau apie tyrimus, ji tik nusijuokė, ir pasakė, kad jokių tyrimų nedaro ir nebūna tokiai bėdai.

Oh gaššš, o maniau kad dar ne visi daktarai žmoniški iš Lietuvos išvažiavo, jei tokia situacija tai džiaugiuos kad nėra man tokių didelių problemų, nors dėl kitų priežasčių reiktų apsilankyt pas dermatologą g.gif
Na Lietuvoj tai esu lyg girdėjus, kad daro, bet jau čia reik aukštas pareigas užimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kraaske @ 2010 05 10, 15:49)
Laba diena, atemiau is zmonos pc ir noriu pasireiksti smile.gif

Pastebejau, kad dauguma cia rasanciu ir turinciu problemu su spuogais moteru net neturi supratimo apie zmogaus organizma.

Visu pirma jei turite  problemu su spuogais, tai yra organizmo zenklas, kad Jusu organizmas yra uzterstas, taigi visi tie kremai ir visos kitos nesamones, kurias cia skaiciau tikrai niekada nepadejo ir nepades. Kremai ir proceduros tiesiog gali panaikinti ta spuoga, bet priezasties niekadsa nepanakins (organizmo uzterstumo), todel geriausiu atveju galesite visa gyvenima tepliotis kasdien visokiu sh.. ir netureti rezultato.

Iseitis tik viena- valytis organizma. Ir tegu rekia cia daug ale internetiniu eksperciu, kad cia paistalai, vistiek tai yra tiesa, kad ir kaip kas nenori jos pripazinti. Taigi visi tie kremukai, lempos, ar dar didesne nesamone kepto maisto atsisakymas yra visiska nesamone.

Aisku yra isimciu kai oda yra alergiska kazkokiam maistui ar aplinkai, taciau ir tai yra sutvarkoma, tikrai ne su kremais ar tepalais.
Iskart pasakau, kad nepultu visos "zinoves" uz sita posta, tiesiog pries tai pasidomekite apie zmogaus organizma ir t.t.
Aciu

nieko asmenisko, bet pasikeisk nika i paistalius biggrin.gif iseitis nera viena valytis organizma ir tikrai yra zmoniu, kurie supranta apie zmogaus organizma lotuliukas.gif toliau tikrai tingiu leistis i tolimesnes diskusijas
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 10, 15:37)
Kas tu man toks esi, kad gali man nurodinėti ir ant manęs varyti ? Kas jums čia visiems pasidarė? Nesu aš šiukšlė ant kurios galima viską supilti. Perskaitęs jūsų žinutes pasijuntu kažkoks menkysta, ir jūs čia (ypač tu) jautiesi geresnis ir protingesnis. Žinau aš už tave daug daugiau apie spuogus, susigalvojo savo teoriją ir dabar man ją kiša.

Ir galit sakyti, kad per jautriai reaguoju ir kad reikalauju dėmesio, bet jau atsibodo. Manau net neverta rašyti kaip man sekėsi ligoninėje. Iki.


niekas aš tau neesu, gali tu manęs neklausyt ir neatsakynėt į mano postus, tu sakai, jog daugiau žinai apie spuogus, bet pasirodo nežinai net elementariausių dalykų- to, jog ir nuo riebaus ar kepto maisto bei baltymų spuogais beria... aš visiškai nesijaučiu geresni ar protingesnis, mane ir kamuoja spuogai, bet aš tikrai nepraleidžiu sumermamų forume po kelias valandas per dieną ir "nedejuoju"(nesakau, kad tu taip darai) oj kaip man blogai, ką daryt? radau čia ne vieną gerą patarimą(pvz.: spuogus su adatėle spaudytis, tik reikia su protu tai daryti, bet man tikrai patiko šis patarimas, mat pradūrus odelę, spuogo turinys žymiai lengviau išsispaudžia:)), einu pas daktarę, nebevalgau baltymų, ir matau gal ir ne stulbinantį pagerėjimą, bet jis tikrai yra. reikia užsibrėžti tikslo ir jo siekti, tada žymiai lengviau nugalėti ar kaip čia pasakius kamuojančią problemą.
Vasari, negalvok, jog aš čia pyktis noriu, tiesiog sakau tai, ką galvoju, ir manau, jog aš esu iš dalies teisus smile.gif drinks_cheers.gif
p.s. buvau jau vaistinėj, pagal receptus ryt pagamins vaistus, 28lt sumokėjau, dar actipur kremo patarė nusipirkt, bet kažin kiek jis kainuoja, jei kokį 60lt tai nelabai noriu pirkt, vdrug netiks? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 10, 18:06)
Teiginiai be įrodymų.


QUOTE
Gydytoja dermatologė
Daiva SAMULĖNIENĖ

Kaip vystosi spuogai?

Raginės paviršinio odos sluoksnio ląstelės sukimba su riebalinių liaukų sekretu ir užkemša plauko folikulą. Riebalai kaupiasi ir negali ištekėti į odos paviršių. Taip susidaro komedonai (inkštirai), atsiranda palankios sąlygos mikroorganizmų veiklai. Mikroorganizmai skaldo neutralius riebalus, susidariusios laisvosios riebalinės rūgštys dirgina aplinkinius audinius, kyla uždegimas, susiformuoja raudonas mazgelis, vėliau - pūlinėlis - paprastasis spuogas.

Odos ragėjimas ir riebalinių liaukų sekrecija stimuliuojama androgeninių (vyriškų) hormonų, kurių produkcija suintensyvėja lytinio brendimo metu.

spuogų gydymas turi būti kompleksinis ir priklauso nuo ligos sunkumo. Nereikia tikėtis greitai pasveikti, gydymas yra ilgas. Paprastuosius spuogus gydo gydytojas dermatologas.

Klaidinga galvoti, kad spuogai atsiranda dėl nešvaros, - negalima dažnai naudoti stiprių odą valančių ir sausinančių priemonių, spiritinių losjonų, šveitimo (pilingo) kremų, kadangi jie pažeis natūralią apsauginę odos funkciją, atvers kelią infekcijai, oda jautriau reaguos į žalingus aplinkos faktorius (šaltį, dulkes), taps dirgli, net alergiška. Be to, labai nusausinus odą skatinama riebalinių liaukų veikla, riebalinės liaukos dar daugiau išskiria riebalų.

štai tokiu atveju tinka valymai organizmo, kad susireguliuotu riebalinių liaukų veikla reikia sveikai maitintis, sportuoti, laikytis higienos.
O jei spuogai tik šalutinis rezultatas rimtesnės ligos, arba elergija maistui, tai nei valimas nei higiena nepadės. Reikia ieškoti priežasties ir ją šalinti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 10, 19:44)
dar actipur kremo patarė nusipirkt, bet kažin kiek jis kainuoja, jei kokį 60lt tai nelabai noriu pirkt, vdrug netiks?  unsure.gif

nepamenu, kiek aš mokėjau, bet panašiai ir kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Je t'aime @ 2010 05 10, 19:47)
nepamenu, kiek aš mokėjau, bet panašiai ir kainuoja  smile.gif

*****, tada spėju nepirksiu jo, nes bijau jog nusipirksiu, ir jis man netiks :/
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 10, 19:49)
*****, tada spėju nepirksiu jo, nes bijau jog nusipirksiu, ir jis man netiks :/

Ankščiau lyg ir buvo galima gauti Zeniac mėginėlį (Zeniac'ą gamina tie patys gamintojai, kaip ir Actipur). O kaip yra dabar - nežinau, kadangi pati rizikavau - pirkau nebandžiusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 05 10, 14:30)
O ta sieros suplaktine be recepto parduodama?


Man atrodo, kad be g.gif
Papildyta:
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 10, 15:22)
šiandien ir aš buvau pas dermatologę, apžiūrėjo, sako nėra taip baisiai, išrašė du receptus, vieną losijono, vieną kažkokios suplaktinės, ar tik ne tos sieros apie kurią čia užsiminė kažkas smile.gif dar sakė pagerti vitaminų pavadinimu "švari oda plius" bei rytais naudoti actipur kremą, kuris jei neklystu baisiai brangus, tai truputį pinigų bus gaila, bet ką padarysi :/


Actipur nepigus, kaip ir zeniac, sumokėjau apie 40 lt ir niekuo nepadėjo biggrin.gif vienas netikęs patarimas gydytojos buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 10, 15:37)
Ir galit sakyti, kad per jautriai reaguoju ir kad reikalauju dėmesio, bet jau atsibodo. Manau net neverta rašyti kaip man sekėsi ligoninėje. Iki.


rolleyes.gif kas čia per jautrumas.. doh.gif
Sakyk juk kaip sekėsi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 10, 20:00)
Actipur nepigus, kaip ir zeniac, sumokėjau apie 40 lt ir niekuo nepadėjo biggrin.gif vienas netikęs patarimas gydytojos buvo biggrin.gif

Naudojai tą Actipur bespalvį? smile.gif o Zeniac'as kuo nepatiko? Ar nenaudojai?
Atsakyti