Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(EgleG @ 2010 05 10, 11:50)
Tam, kad pamatyt, kam esi alergiskas visai neturi ivykti alergine reakcija is naujo, nes organizme jau yra susikaupe tam tikru alergenu (taigi, organizmas jau seniau yra susitikes su tam tikrais alergenais)- kompiuteris ta ir parodo. Tai yra visai naujas metodas, leidziantis stebeti ligos atsiradimo etapus fiksuojant audinio ir net atsikiru organizmo lasteliu bangu charakteristikas. As pati jo neesu bandziusi, bet daug pazistamu yra atlike ir jiems visiems yra rade alergenus ir tai yra nebutinai maisto produktai.

o galima butu kokia nuoroda, kur galeciau apie tai pasiskaityt? ax.gif
Atsakyti
Tiesiog suveskite "kompiuterinis biorezonansinis organizmo tyrimas, alergijos" ir manau ismes pakankamai informacijos. mirksiukas.gif O konkreciai mano pazistamiem tai tyre Vilniuj, Zygimantu gatvej "Medozone".
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 18:20)
Ir vėl su savo teorijomis. Vieni sakot, kad maistas kenkia, kiti, kad jokios įtakos neturi. Nebevalgau šokolado, bet atsiprašau, atsisakyti kepto maisto? Grįžtu namo 17:30 tai ką man žiūrėti kaip valgo kiti, o pačiam kokiu sūreliu pasisotinti? Atsiprašau, kad gal grubiai parašiau, bet paskui ir vėl sakysit, kad tiek daug gerų patarimų gavau ir nei vienu nepasinaudojau, ir kad dar dėmesio reikalauju.

Rytoj einu į ligoninę pirmai procedūrai. Aišku įkelsiu foto  smile.gif Deje Duac dar neturiu galimybės nusipirkti...

sūreliu pasisotint... čia dar blogiau negu kepsniai, varškės ir sūrio turi visiškai atsisakyt, mama vakar iškepė varškės apkepą, nė kąsnelio nesuvalgiau, ir išvis kepto maisto nevalgau, pieno nebegeriu. tai darau jau apie dvi savaites ir matau pagerėjimą.
tu nori efektą pamatyti po trijų dienų, ir nesuvoki, jog gali būti, jog tavo tie spuogai tau dygsta nuo to, ką tu valgei prieš dvi tris savaites, aš efektą žadu rimtą tik vasaros pradžioj pamatyti.
parašei kad tu šokolado atsisakei, na ir ką, galvoji jog dabar visi spuogai dings? nė velnio, ne vieno šokoladas, o apskritai baltymai spuogų augimą skatina, pilnas interenetas straipsnių jog keptas maistas ir apskritai nesubalansuotas maistas(t.y. visi tradiciniai lietuviški patiekalai tokie kaip balta mišrainė, cepelinai, kugelis, vėdarai) skatina spuogų atsiradimą... efekto reikės laukti ilgai ir nuobodžiai, o kaip matau nelabai turi valios, o tai nera gerai kovojant su spuogais bebe.gif
kol nepasiruoši kovai su spuogais psichologiškai, sunkiai tau seksis su jais kovoti.
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 10, 14:07)
kol nepasiruoši kovai su spuogais psichologiškai, sunkiai tau seksis su jais kovoti.

kazkaip labai jau supiktejai pastaruoju metu lotuliukas.gif
o siaip, kiekvienam individualiai tie spuogai. vienam vienos priezastys, kitam - kitos. nereikia cia puldinet iskart ir nurodynet, aiskint ir vos ne isakynet, ka kitas turi daryt. cia kiekvieno asmeninis reikalas manau. zinoma, pabut "mokytoju" ir kazkokiu smerkeju kiekvienas nori, bet gal biski valdykites, isijautet per daug jau.

EgleG, paskaiciau apie tuos tyrimus. turiu skeptiska nuomone, kad visa tai nesamone rolleyes.gif uzdeda ausines, duoda i rankas kazka palaikyt, sumoki simtus litu ir stebuklingai pasako visa tavo organizmo bukle. na, as tokiais dalykais netikiu smile.gif bet cia velgi - kiekvienam pasirink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 05 10, 14:14)
kazkaip labai jau supiktejai pastaruoju metu  lotuliukas.gif
o siaip, kiekvienam individualiai tie spuogai. vienam vienos priezastys, kitam - kitos. nereikia cia puldinet iskart ir nurodynet, aiskint ir vos ne isakynet, ka kitas turi daryt. cia kiekvieno asmeninis reikalas manau. zinoma, pabut "mokytoju" ir kazkokiu smerkeju kiekvienas nori, bet gal biski valdykites, isijautet per daug jau.



na taip, gal kiek čia per griežtai pasakiau biggrin.gif
neesu aš visažinis, bet tiesiog tai ką sakau, manau kiekvienas šiek tiek plačiau mąstantis supranta smile.gif aš galiu 99% garantuoti, jog metus valgyti vien šokoladą, bet toliau kertant cepelinus su spirgučiais, kugelius, vėdarus ar kitą keptą maistą spuogai neišnyks, reikia nevartoti kažkokios grupės medžiagų ar kaip čia pasakyti, na pvz baltymų(tą as dabar darau, aišku visai neatsisakau, bet minimaliai jųvarotju:))
laaabai sunku atsisakyti mamos iškepto kugelio, išvirtų cepelinų, bet kai pagalvoji apie rezultatą, sumažėja tas noras smile.gif
tik vat pats dabar galvoju, o kap dėl šašlykų? kogero jie ir taip pat kenkia,tik tiek jog juos žymiai rečiau valgom ir tiek, jog ten mažiau visų majonežų ir kitų padažų(na bent aš valgau tik armėniškus šašlykus mėsos meistrų gamybos, visiem rekomenduoju pabandyt, super šašlykai thumbup.gif ) tai gal ne taip verčia taip spuogais nuo jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 10, 00:15)
o aš pasigirsiu, kaip džiaugiuosi, pradėjau tikėti, kad tikrai išaugau "iš spuogų". Nes po kt metimo veidas gražus. Na būna vienas ar du mažiukai, sirgimo metu, bet tai niekis. Juos per dieną sutvarko sieros suplaktinė. Nesuprantu kodėl aš jos neturėjau, kai problemos buvo didesnės g.gif  Nuostabus daiktas.


O ta sieros suplaktine be recepto parduodama?
Atsakyti
šiandien ir aš buvau pas dermatologę, apžiūrėjo, sako nėra taip baisiai, išrašė du receptus, vieną losijono, vieną kažkokios suplaktinės, ar tik ne tos sieros apie kurią čia užsiminė kažkas smile.gif dar sakė pagerti vitaminų pavadinimu "švari oda plius" bei rytais naudoti actipur kremą, kuris jei neklystu baisiai brangus, tai truputį pinigų bus gaila, bet ką padarysi :/
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 10, 14:07)
sūreliu pasisotint... čia dar blogiau negu kepsniai, varškės ir sūrio turi visiškai atsisakyt, mama vakar iškepė varškės apkepą, nė kąsnelio nesuvalgiau, ir išvis kepto maisto nevalgau, pieno nebegeriu. tai darau jau apie dvi savaites ir matau pagerėjimą.
tu nori efektą pamatyti po trijų dienų, ir nesuvoki, jog gali būti, jog tavo tie spuogai tau dygsta nuo to, ką tu valgei prieš dvi tris savaites, aš efektą žadu rimtą tik vasaros pradžioj pamatyti.
parašei kad tu šokolado atsisakei, na ir ką, galvoji jog dabar visi spuogai dings? nė velnio, ne vieno šokoladas, o apskritai baltymai spuogų augimą skatina, pilnas interenetas straipsnių jog keptas maistas ir apskritai nesubalansuotas maistas(t.y. visi tradiciniai lietuviški patiekalai tokie kaip balta mišrainė, cepelinai, kugelis, vėdarai) skatina spuogų atsiradimą... efekto reikės laukti ilgai ir nuobodžiai, o kaip matau nelabai turi valios, o tai nera gerai kovojant su spuogais bebe.gif
kol nepasiruoši kovai su spuogais psichologiškai, sunkiai tau seksis su jais kovoti.


Kas tu man toks esi, kad gali man nurodinėti ir ant manęs varyti ? Kas jums čia visiems pasidarė? Nesu aš šiukšlė ant kurios galima viską supilti. Perskaitęs jūsų žinutes pasijuntu kažkoks menkysta, ir jūs čia (ypač tu) jautiesi geresnis ir protingesnis. Žinau aš už tave daug daugiau apie spuogus, susigalvojo savo teoriją ir dabar man ją kiša.

Ir galit sakyti, kad per jautriai reaguoju ir kad reikalauju dėmesio, bet jau atsibodo. Manau net neverta rašyti kaip man sekėsi ligoninėje. Iki.
Atsakyti
Bet tikrai, ko jūs čia visi varot ant Vasario? Toks įspūdis, kad kiekvienas jaučiasi visažinis ir pyksta, kad būtent jo patarimo nepaklausė biggrin.gif

Man irgi įdomu, ar sieros suplaktinė parduodama be recepto? Čia universiteto vaistinėje tik?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 05 10, 15:41)
Bet tikrai, ko jūs čia visi varot ant Vasario? Toks įspūdis, kad kiekvienas jaučiasi visažinis ir pyksta, kad būtent jo patarimo nepaklausė biggrin.gif

Man irgi įdomu, ar sieros suplaktinė parduodama be recepto? Čia universiteto vaistinėje tik?

kiek skaiciau sitoj temoj, tai jei be antibiotiku - be recepto.
Atsakyti
Tai čia tik vaistus gaminančiose vaistinėse tos suplaktinės?

Beje, buvo man aną savaitę pablogėjimas, tai elementarus Salicilo rūgšties 1% tirpalas visai neblogai užgydė. smile.gif
Atsakyti
Turiu tai pat beda su akne, taigi is savo patirties galiu pasakyti, kad jei yra didele aknes problema bei uzdegimas , jokiu budu negalima daryti veido valymu, kadangi veido valymas gali isvalyti negiliai uzsikimsusias poras, pagrazinti veido oda nuo likusiu demiu ar randu, ar siaip suteikti jai dregmes bei kt dalyku kurie veikia giliau per kaukes, taciau giluminiu uzdegiminiu spuogu joks veido valymas neisgydys o tik dar labiau pablogins padeti.... Uzdegiminiai spuogai dazniausiai yra problema is vidaus, ir tai greiciausiai sutrike hormonai.... nes paskutiniai tyrimai parode jog maistas neitakoja ju atsiradimo..... Taciau i maista demesi butina atkreipti, kadangi jis gali itakoti kitus dalykus kurie galbut letiskai paveikia ir oda, tai skrandzio problemos, kepenu ar inkstu sutrikimai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssabi: 10 gegužės 2010 - 15:29