Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Almost @ 2010 05 09, 21:38)
Vitulka, bet tai Jūsų konkrečiai atveju. o kiek yra tokių, kuriems padėjo tas šokolado ar elementariai duonos atsisakymas? apskritai diskutuot šita tema - bereikšmiška ir beviltiška. bus tokių "ožiukiškos" nuomonės įsirežusių, kad maistas ne prie ko ir neskieskit vėjų. bus tokių, kurie atsisakė bulvių ir jiems pagerėjo. bet geriau, kad nebūtų tokių, kurie bėga iš paskos kiekvieno patyrimo ir paskui galų gale nuleidžia rankas, nes "batono atsisakiau - nepadėjo, šokolado atsisakiau - nepadėjo, vaistus gėriau - irgi nepadėjo, tai kas belieka, pasikart?"

ką aš ir akcentuoju, kad prieš sakant, kad tikrai ne nuo maisto, reiktų atlikt elementarius atsisakymus vieno ar kito produkto, kad iki galo įsitikint, kad tikrai ne nuo jo/ ar nuo jo.
aš žinodama, kad negaliu valgyt šokolado, tiesiog negalėčiau jo kartais atsisakyt blush2.gif nors žinočiau,kad ryte turėsiu spuogą.
jei norėsi tikėt, kad tikrai ne nuo maisto,visais būdais tam priešinšies, nes sunku susitaikyt su tuom, kad reik atsisakyt to, ką labiausiai mėgsti ax.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 09, 21:40)
Tepu dabar kaip tik Acnofana ir Himalaya kauke.  biggrin.gif  Ziuresiu gal greit praeis, bet manau deme tai liks ilgam  unsure.gif  Nes kazkoks keistas tas spuogelis  lotuliukas.gif  Ir dar tokioj vietoj matomoj  doh.gif

o kuris spuogas išdygstat nematomoj vietoj biggrin.gif ypač kai kalba eina apie veidą bash.gif
Atsakyti
ėė, o apie kokią Himalia/Himalaya kaukę kalbat? Purvo? smile.gif parūpo, gal veiksminga, gal ir man tiks :]

apie maistą. Vienareikšmiškai sakau, mano atveju jis NEĮTAKOJA spuogizmo niekaip.
Vengti tik Alkoholio ir Gryno Šokolado (tokio retai būna, bet būna biggrin.gif) ar juodos l.stiprios kavos - didina odos riebalavimąsi ir tuo pačiu tai pereina į inkštirų formavimąsi.
Kam dėl kokio nors maisto kyla spuogų, išbėrimų, tai tiesiog alergija (pvz per daug angliavandenių, arba pvz per daug baltymų, arba laktozės ir pan).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 09 gegužės 2010 - 22:36
QUOTE(Meskala @ 2010 05 09, 22:32)
ėė, o apie kokią Himalia/Himalaya kaukę kalbat? Purvo? smile.gif parūpo, gal veiksminga, gal ir man tiks :]

Himalaya fruit pack. Su vaisių rūgštim,normaliai/sausai odai. graužia užsitepus. šitą ir turiu. patinka
user posted image

ir su nimbamedžiu (neem face pack). Oily and Pimple-prone skin. neturėjus šitos :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 05 09, 22:32)
ėė, o apie kokią Himalia/Himalaya kaukę kalbat? Purvo? smile.gif parūpo, gal veiksminga, gal ir man tiks :]

apie maistą. Vienareikšmiškai sakau, mano atveju jis NEĮTAKOJA spuogizmo niekaip.
Vengti tik Alkoholio ir Gryno Šokolado (tokio retai būna, bet būna biggrin.gif) ar juodos l.stiprios kavos - didina odos riebalavimąsi ir tuo pačiu tai pereina į inkštirų formavimąsi.
Kam dėl kokio nors maisto kyla spuogų, išbėrimų, tai tiesiog alergija (pvz per daug angliavandenių, arba pvz per daug baltymų, arba laktozės ir pan).


Aš esu naudojus purvo , tai nemačiau kažkokio pagerėjimo labai. Kaip tik,ji man labai nemaloniaia ant veido jautės kiek pamenu g.gif
Tikrai nereikia atsisakyt to,ką mėgsti.Netgi jei tai įtakoja spuogų atsiradimą. manau nuo kelių plytelių šokolado kartais neatsirastų tų spuogų ar nuo kitų produktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamius: 09 gegužės 2010 - 23:01
ačiū merginos, toji su vaisių rūgštimis sudomino :]
Atsakyti
o aš pasigirsiu, kaip džiaugiuosi, pradėjau tikėti, kad tikrai išaugau "iš spuogų". Nes po kt metimo veidas gražus. Na būna vienas ar du mažiukai, sirgimo metu, bet tai niekis. Juos per dieną sutvarko sieros suplaktinė. Nesuprantu kodėl aš jos neturėjau, kai problemos buvo didesnės g.gif Nuostabus daiktas.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 10, 00:15)
o aš pasigirsiu, kaip džiaugiuosi, pradėjau tikėti, kad tikrai išaugau "iš spuogų". Nes po kt metimo veidas gražus. Na būna vienas ar du mažiukai, sirgimo metu, bet tai niekis. Juos per dieną sutvarko sieros suplaktinė. Nesuprantu kodėl aš jos neturėjau, kai problemos buvo didesnės g.gif  Nuostabus daiktas.

nu va o as vis neprisiruosiu nuvaziuot jos nusipirkt doh.gif bet jau itariu reikia susiimt, skirt laiko ir nuvaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 10, 00:00)
Himalaya fruit pack. Su vaisių rūgštim,normaliai/sausai odai. graužia užsitepus. šitą ir t

ir su nimbamedžiu (neem face pack). Oily and Pimple-prone skin. neturėjus šitos :


Dabar tą vaisių naudoju, bet su nimbamedžiu vistiek labiau patiko, kai turėjau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 10, 00:15)
o aš pasigirsiu, kaip džiaugiuosi, pradėjau tikėti, kad tikrai išaugau "iš spuogų". Nes po kt metimo veidas gražus. Na būna vienas ar du mažiukai, sirgimo metu, bet tai niekis. Juos per dieną sutvarko sieros suplaktinė. Nesuprantu kodėl aš jos neturėjau, kai problemos buvo didesnės g.gif  Nuostabus daiktas.


Aš tai bijau girtis, nes kai pasigiriu, būtinai koks išlenda gražuolis lotuliukas.gif tai sėdžiu laiminga ir nesigirdama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 22:28)

daug žmonių atsisakę šokolado pastebėjo pagerėjimus dėl spuogų. Kito maisto aš neatsisakysiu kol nežinosiu, kad jis tikrai man kenkia.

Bet tai nereiskia, kad ir tau BUTENT nuo sokolado tie spuogai, bet aisku gerai darai, kad bandai atsisakyt drinks_cheers.gif O del to kito maisto neatsisakymo... tai kaip tu suzinosi kas tau kenkia, jei nebandysi? g.gif " Abra kadabra" ir bac sauna i galva kas tau netinka? mirksiukas.gif Bandyt gi reikia, atsisakai kazkokiam momentui vieno, paskui kazkokiam laikui kito produkto ir stebi mirksiukas.gif Aisku gal tau tikrai cia hormoniniai reikalykai, bet sveikiau maistindamasis nepakenksi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 10, 07:36)

Aš tai bijau girtis, nes kai pasigiriu, būtinai koks išlenda gražuolis  lotuliukas.gif  tai sėdžiu laiminga ir nesigirdama  biggrin.gif

va va drinks_cheers.gif As irgi seimynai prisigyriau, kad vai vai kaip mano veidas susitvarke.. nei vieno spuogo, o ir inkstirai kokie apmazeja cool.gif O atvaziuoju aplankyt visa spuoguota lotuliukas.gif
Atsakyti
As nemanau, kad verta taip imti ir speliojant atsisakineti ivairiu maisto produktu, su mintim "o gal nebedygs spuogai". Taip, gal ir pataikysi (jeigu tavo problema isvis tame), bet jei ne? Tada vel is naujo? Man atrodo, tik laiko gaisimas tuomet. Zymiai geriau butu imti ir issitirti, kokiems maisto produktams esi alergiskas, tuo labiau, kad siais laikais budu, kaip tirtis tikrai ne vienas ir ne du. Esu labai susidomejusi kompiuterine diagnostika- komiuteris istiria nuo galvos iki koju, per trumpa laika parodo kam esi alergiskas, ivairias bakterijas, kurios gyvena tavo organizme ir nuo kuriu galbut ir kyla spuogai bei zinoma ligas (galbut dar beprasidedancias). O ir kaina tikrai nera kosmine. Manau geriau viena karta issitirti ir suzinoti iskart kas kaip, o ne spelioti ir eksperimentuoti, juk ir laiko susitaupo ir greiciau atrenkamas gydymas. smile.gif Bet zinoma, dazniausiai problema buna hormonuose..
Atsakyti
QUOTE(EgleG @ 2010 05 10, 11:29)
As nemanau, kad verta taip imti ir speliojant atsisakineti ivairiu maisto produktu, su mintim "o gal nebedygs spuogai". Taip, gal ir pataikysi (jeigu tavo problema isvis tame), bet jei ne? Tada vel is naujo? Man atrodo, tik laiko gaisimas tuomet. Zymiai geriau butu imti ir issitirti, kokiems maisto produktams esi alergiskas, tuo labiau, kad siais laikais budu, kaip tirtis tikrai ne vienas ir ne du. Esu labai susidomejusi kompiuterine diagnostika- komiuteris istiria nuo galvos iki koju, per trumpa laika parodo kam esi alergiskas, ivairias bakterijas, kurios gyvena tavo organizme ir nuo kuriu galbut ir kyla spuogai bei zinoma ligas (galbut dar beprasidedancias). O ir kaina tikrai nera kosmine. Manau geriau viena karta issitirti ir suzinoti iskart kas kaip, o ne spelioti ir eksperimentuoti, juk ir laiko susitaupo ir greiciau atrenkamas gydymas.  smile.gif  Bet zinoma, dazniausiai problema buna hormonuose..

g.gif vat susidomejau dabar - kaip gali kompiuteris parodyt kam esi alergiskas? tam, kad pamatyt, turi ivykt alergine reakcija. jai butina salyga -organizmas su alergenu turi susitikt. idomu, kaip alergija parodo kompiuteris g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 10 gegužės 2010 - 10:41
Tam, kad pamatyt, kam esi alergiskas visai neturi ivykti alergine reakcija is naujo, nes organizme jau yra susikaupe tam tikru alergenu (taigi, organizmas jau seniau yra susitikes su tam tikrais alergenais)- kompiuteris ta ir parodo. Tai yra visai naujas metodas, leidziantis stebeti ligos atsiradimo etapus fiksuojant audinio ir net atsikiru organizmo lasteliu bangu charakteristikas. As pati jo neesu bandziusi, bet daug pazistamu yra atlike ir jiems visiems yra rade alergenus ir tai yra nebutinai maisto produktai.
Atsakyti