Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Argija @ 2010 05 09, 21:35)
p.s. jei avatare esi tu, tai neatrodai spuogais nusėtas  g.gif


Vasaris dėjo foto temoje, kaip atrodo..
Atsakyti
sorry, niekad nesuprasiu tokio požiūrio: vienas pasakė, kad atsisakė šokolado - jam padėjo, todėl atsisakiau ir aš. kitas pasakė, kad atsisakė kepto maisto - jam padėjo, bet aš NEGALIU atsisakyt, tai ką daryt?
išvada viena - eit pas dietologą, pas alergologą darytis tyrimus, žiūrėtis, kas blogai, maistą DERINTI, o ne visai ATSISAKYTI. nereikia hiperbolizuoti.

Atsakyti
Tiesą merginos sako.. Kas tinka vienam,netiks kitam.Kam kenkia kažkas, nebūtinai ir kitam bus priežastis. Taip ir keptas maistas, ir rūkytas maistas, ir peino produktai,ir saldumynai gali įtakoti spuogų atsiradimąmanau.TIk jau priklauso nuo kiekvieno organizmo ir nuo suvartojamo kiekio manau.O kaip išsiaiškinsi nepasidaręs tyrimų ar neekperimentavęs.Ir nereikai tikėt viskuo ką pasako gydytojas kiekvienas,nes ir jie, dėje, ne visažiniai.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 05 09, 21:35)
Kaip tai nebūna?  blink.gif  gi kartais maistas būna pagrindinė priežastis bėrimų, jei žmogus alergiškas.
pvz. Suvalgius kiaulienos mane ne tik, kad išberia, bet dar sustreikuoja skrandis. Gal daktarė norėjo pasakyti, kad tavo spuogai nepanašūs į alerginius ir dėl to tau nereikia tokių tyrimų  g.gif
kažkada užsiminei, kad dėjai čia foto. Kažkaip neužmačiau, o ir ieškoti per visas temas nelabai noriu. Gal gali pakartoti nuorodą?  ax.gif
kaip supratau pirmadienį pirma procedūra su kvarco lempa? kiek tau jų išrašė?
pati turėjau 10 procedūrų gydymą, oda labai išsausėjo, bet spuogų apmažėjo kažkiek  ax.gif
Papildyta:
p.s. jei avatare esi tu, tai neatrodai spuogais nusėtas  g.gif


Sakiau jai tą patį,kad gal aš alergiškas kokiam maistui, kad reikia išsitirkti, bet ji pasakė, kad čia vyriški hormonai ir nieko čia tirti nereikia. Tik pieno produktų stengtis nevartoti. Turbūt įdėsiu rytoj foto, pats neatsimenu kuriame puslapyje dėjau foto.
Rytoj einu pas daktarę, tai turbūt ji iš rašys tas procedūras, ir kiek jų bus pasakys.

Avatare esu aš, nejaugi dėsiu kito berno foto? biggrin.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 05 09, 21:52)
sorry, niekad nesuprasiu tokio požiūrio: vienas pasakė, kad atsisakė šokolado - jam padėjo, todėl atsisakiau ir aš. kitas pasakė, kad atsisakė kepto maisto - jam padėjo, bet aš NEGALIU atsisakyt, tai ką daryt?
išvada viena - eit pas dietologą, pas alergologą darytis tyrimus, žiūrėtis, kas blogai, maistą DERINTI, o ne visai ATSISAKYTI. nereikia hiperbolizuoti.


Taigi ne visam gyvenimui atsisakiau šokolado, mėnesiui ar daugiau, pažiūrėsiu kaip bus ir viskas.....Gal man iš viso mesti valgyti, jeigu nėra pas mus jokio suknisto alergologo ??? Taigi būtų pasakiusi, kad alergologas yra-eik ir tirkis.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 22:19)
Sakiau jai tą patį,kad gal aš alergiškas kokiam maistui, kad reikia išsitirkti, bet ji pasakė, kad čia vyriški hormonai ir nieko čia tirti nereikia...


nu aš nežinau, kaip ten pas vyrus būna su tuo reikalu, bet aš nuėjus pas ginekologę gavau siuntimą išsitirt dėl hormonų... tai gal ir Tau reikėtų kokio tyrimo būtent dėl hormonų, jei taip kiša visur? nes jei dėl hormonų taip, tai gal negerai su jais kažkas rimčiau ten? man apskritai nesuprantama - Tavo gyvenamam mieste TIK viena daktarė tėra?
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 22:19)



aš paklausiu kitaip - jei kažkas pasakys, kad valgė batoną, žiauriai jį mėgo, atsisakė ir išgijo spuogai, tai irgi mąstysi variantą atsisakyt batono? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 09, 22:24)
nu aš nežinau, kaip ten pas vyrus būna su tuo reikalu, bet aš nuėjus pas ginekologę gavau siuntimą išsitirt dėl hormonų... tai gal ir Tau reikėtų kokio tyrimo būtent dėl hormonų, jei taip kiša visur? nes jei dėl hormonų taip, tai gal negerai su jais kažkas rimčiau ten? man apskritai nesuprantama - Tavo gyvenamam mieste TIK viena daktarė tėra?
Papildyta:
aš paklausiu kitaip - jei kažkas pasakys, kad valgė batoną, žiauriai jį mėgo, atsisakė ir išgijo spuogai, tai irgi mąstysi variantą atsisakyt batono?  unsure.gif


Na taip, tik viena.
Tavo pavyzdys su batonu yra gan retas, su šokoladu yra daug dažnesnis, ir daug žmonių atsisakę šokolado pastebėjo pagerėjimus dėl spuogų. Kito maisto aš neatsisakysiu kol nežinosiu, kad jis tikrai man kenkia.
Atsakyti
Isipaisysiu as i sita tema biggrin.gif Ziekit isdygo spuogas kazkoks man taip netiketai doh.gif biggrin.gif Bet kas svarbiausia tai jis toks kietas, labai skaudus, tarsi imurytas unsure.gif KAs cia per velnias? Gal tas giluminis cia skaitosi? nesu turejus tai net nezinau. Kaip ji iskelti, tepu jau vos ne savaite vaisciukais bet neko gero. isdidejo, bet nykti neatrodo kad zada doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 09 gegužės 2010 - 21:34
aš megėja kaltint maistą dėl spuogų biggrin.gif
bet maistas ne prie ko. buvau "metus" valgyt šokoladą, bet vis tiek spuogai kilo, mečiau pieno produktus, kaip dygo, tai dygsta. Kepto maisto apskritai labai mažai valgau, bet spuogams tas nė motais schmoll.gif nežinau, ką dar iš maisto "mest" valgyt, nes aplamai aš valgau mažai ir stengiuos viso nesveiko maisto atsisakyt.
taip kad mano atveju maistas nekaltas ir išteisintas biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 09, 21:34)
Isipaisysiu as i sita tema  biggrin.gif  Ziekit isdygo spuogas kazkoks man taip netiketai  doh.gif  biggrin.gif  Bet kas svarbiausia tai jis toks kietas, labai skaudus, tarsi imurytas  unsure.gif  KAs cia per velnias? Gal tas giluminis cia skaitosi? nesu turejus tai net nezinau. Kaip ji iskelti, tepu jau vos ne savaite vaisciukais bet neko gero. isdidejo, bet nykti neatrodo kad zada  doh.gif

aš tokiu atveju tepu Acnofaną, suplaktinę, LRP Effaclar K kremą, dedu molį tik ant spuogo, Himalia kaukę, skatinu išlįst. Ir jis man tiesiog atsisluoksniuoja ir ne visad būna išspaudžiamas, lieka žaizdelė ir tiek. kol sugyja doh.gif
Atsakyti
Vitulka, bet tai Jūsų konkrečiai atveju. o kiek yra tokių, kuriems padėjo tas šokolado ar elementariai duonos atsisakymas? apskritai diskutuot šita tema - bereikšmiška ir beviltiška. bus tokių "ožiukiškos" nuomonės įsirežusių, kad maistas ne prie ko ir neskieskit vėjų. bus tokių, kurie atsisakė bulvių ir jiems pagerėjo. bet geriau, kad nebūtų tokių, kurie bėga iš paskos kiekvieno patyrimo ir paskui galų gale nuleidžia rankas, nes "batono atsisakiau - nepadėjo, šokolado atsisakiau - nepadėjo, vaistus gėriau - irgi nepadėjo, tai kas belieka, pasikart?"
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 09, 22:37)

aš tokiu atveju tepu Acnofaną, suplaktinę, LRP Effaclar K kremą, dedu molį tik ant spuogo, Himalia kaukę, skatinu išlįst. Ir jis man tiesiog atsisluoksniuoja ir ne visad būna išspaudžiamas, lieka žaizdelė ir tiek. kol sugyja  doh.gif

Tepu dabar kaip tik Acnofana ir Himalaya kauke. biggrin.gif Ziuresiu gal greit praeis, bet manau deme tai liks ilgam unsure.gif Nes kazkoks keistas tas spuogelis lotuliukas.gif Ir dar tokioj vietoj matomoj doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 09 gegužės 2010 - 21:40
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 09, 22:34)
Isipaisysiu as i sita tema  biggrin.gif  Ziekit isdygo spuogas kazkoks man taip netiketai  doh.gif  biggrin.gif  Bet kas svarbiausia tai jis toks kietas, labai skaudus, tarsi imurytas  unsure.gif  KAs cia per velnias? Gal tas giluminis cia skaitosi? nesu turejus tai net nezinau. Kaip ji iskelti, tepu jau vos ne savaite vaisciukais bet neko gero. isdidejo, bet nykti neatrodo kad zada  doh.gif


Patariu nespausti jo, nes paskui vaikščiosite kaip su mėlyne.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 09, 22:40)
Tepu dabar kaip tik Acnofana ir Himalaya kauke.  biggrin.gif  Ziuresiu gal greit praeis, bet manau deme tai liks ilgam  unsure.gif  Nes kazkoks keistas tas spuogelis  lotuliukas.gif  Ir dar tokioj vietoj matomoj  doh.gif

o pas mane dabar dar geriau ant smakro atsirado - toks kietas guzas viduj.. tiesiog - kietas rutuliukas g.gif jis aisku biski puliavo, ir aisku as ji spaudziau, bet dabar zaizda beveik uzgijus, o va tas kietas rutuliukas viduj liko.. ir jis tikrai kietas, ne siaip kazkoks pulinys.. idomu kas ten g.gif siaubas, tik pasakiau, kad jau pagijo spuogai, tai ant smilkiniu abieju po pora atsirado, vienas kitas ant zando, ir ant smakro.. jau baigia pribaigt mane tie spuogai doh.gif
Atsakyti