Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Jaslene @ 2010 05 09, 12:55)
Kuo? ogi tuo, kad klynas pirmam plane slykstu..  Kaip ir vaikinai nuolat kalbantis apie seksa, atrodo savo kazkokius kompleksus , nepilnavertiskuma bando taip nuslept.

Cia mano nuomone ir mano patarimas, manau normali, savimi pasitikinti ir gerbianti save mergina niekada neziures i toki vaikina.. Taip sakau, nes gal ir kokioj onei facebooke ar dar ur tai tavo pagrindine nuotrauka


Čia tema ne apie tai kokie vaikinai tau yra šlykštūs, neįsijausk. Man ir nereikia, kad „normali, savimi pasitikinti ir gerbianti save mergina“ žiūrėtų į mane, turiu savo ir esu ramus. Nei one, nei facebook nėra šita foto pagrindinė. Dabar atstosi?
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmena @ 2010 05 09, 09:59)
Beje, o kokie atsiliepimai apie Rasos seriją probleminei oda? Aš ekskursijoj buvau BIOK fabrike, tai buvo net pasakyta, kad jų produkcija gali lygintis su brangesnių gamintojų 

taip, ta linija išties puiki. Man būtent ši linija + Duac išvalė inkštirus ir išgydė spuogus. Rūgštinį kremą gali teptis ir dieną, tik užtepk kremu su SPF. Tačiau dėl sieros...po 5 mėn kažkodėl oda sustreikavo, atsirado kontaktinio dermatito dėmių. Spėju, siera plius Duac ir sudarė per daug dirginimo faktorių. Galiu naudoti tik gelį spuogams, kuriame nėra sieros, arba labai mažai :/
Aš jau pastebiu, kaip nevartojant mėnesį rasos linijos probleminei odai, atsiranda visokių dar nelabai ryškių inkštirų :////
O dėl Neutrogena, tai ji irgi turi BHA - gal galėtų pakeisti Biok kremą-gelį, tik nesu tikra, ar yra būtent tokie kremai, kokių man reikia, Lietuvoje. Teks apžiūrėt didžiausiose Maximose ir Eurovaistinėse.
user posted image
Atsakyti
Vasari, bet ir aš dabar pradėjau pastebėti, jog tau yra šioks toks dėmesio trūkumas, ir ne tik apie nuotraukas šneku, tiesiog anksčiau taip labai to nepastebėdavau, o kai paskaitau kitų komentarus, tikrai žiūriu jie gan gerai rašo smile.gif
o dėl spuogų, tai patariu pradėt žiūrėti ką valgai, aš dabar išvis nebevalgau kepto maisto ir tokio kuris turi daug baltymų, o aš esu įsitikinęs, jog tu valgai viską, kas pasitaiko, taigi ir matosi pasėkmės, kol nesureguliuosi mitybos ir spuogai nedings smile.gif
Atsakyti
Naudojau RASOS visa linija probleminei odai (prausiklis,tonikas,kremas,gelis atskirai spuogeliams) apie 2men. Pradzioje visai patiko, lyg ir apgydydavo mano spuogus, taciau vis ne iki galo. Praejus menesiui pradejo berti veida, lyg kokia alergija prasidejo. Nieztedavo ziauriai visa veida, kasydavausi naktimis. Veliau issausedavo ir nusilupdavo dalis odos. Iskart uzsirasiau pas dermatologe, nutarem, kad ta alergija galejo buti tik nuo RASOS. Po kurio laiko pabandziau vel uzsitepti rasos kremuko ant krutines (buvo keli spuogeliai)- situacija pasikartojo, isbere, prasidejo niezulys. Taigi, man RASA netiko visai. schmoll.gif Bet manau as galiu buti alergiska kazkuriai sudetinei daliai, taip, kad galbut jums ir tiks. g.gif smile.gif
Atsakyti
Ta mityba isvis nipriciom as nevalgau jokiu saldumynu, "blogu" angliavandeniu (bandeliu, batonu), visokiu cipsu ir kito sudo ir spuogai kaip buvo taip ir yra o atsisakit baltymu tai isvis nesamone prasidetu katabolizmas ir is mano raumenu mases nieko neliktu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 09, 15:59)
Vasari, bet ir aš dabar pradėjau pastebėti, jog tau yra šioks toks dėmesio trūkumas, ir ne tik apie nuotraukas šneku, tiesiog anksčiau taip labai to nepastebėdavau, o kai paskaitau kitų komentarus, tikrai žiūriu jie gan gerai rašo smile.gif
o dėl spuogų, tai patariu pradėt žiūrėti ką valgai, aš dabar išvis nebevalgau kepto maisto ir tokio kuris turi daug baltymų, o aš esu įsitikinęs, jog tu valgai viską, kas pasitaiko, taigi ir matosi pasėkmės, kol nesureguliuosi mitybos ir spuogai nedings smile.gif


Ir vėl su savo teorijomis. Vieni sakot, kad maistas kenkia, kiti, kad jokios įtakos neturi. Nebevalgau šokolado, bet atsiprašau, atsisakyti kepto maisto? Grįžtu namo 17:30 tai ką man žiūrėti kaip valgo kiti, o pačiam kokiu sūreliu pasisotinti? Atsiprašau, kad gal grubiai parašiau, bet paskui ir vėl sakysit, kad tiek daug gerų patarimų gavau ir nei vienu nepasinaudojau, ir kad dar dėmesio reikalauju.

Rytoj einu į ligoninę pirmai procedūrai. Aišku įkelsiu foto smile.gif Deje Duac dar neturiu galimybės nusipirkti...
Atsakyti
[quote=EgleG,2010 05 09, 16:13]
Naudojau RASOS visa linija probleminei odai (prausiklis,tonikas,kremas,gelis atskirai spuogeliams) apie 2men. Pradzioje visai patiko, lyg ir apgydydavo mano spuogus, taciau vis ne iki galo. Praejus menesiui pradejo berti veida, lyg kokia alergija prasidejo. Nieztedavo ziauriai visa veida, kasydavausi naktimis.

kai pasakėte, tai prisiminiau, kad niežtėdavo ir man odą, dabar reiks atkreipti dėmesį nuo ko, kada, ką pasitepus niežti.
Atsakyti
QUOTE(Simbyte @ 2010 05 09, 13:39)
Man ta rasos linija patinka, prausiklį naudoju dažnai, pakaitom su kitais, dėl efektyvumo nežn. Kaip minėjau tik tonikas degina, jis su siera. Tą kremą- gelį, pasitepu kartais vakarais, bijau dienai tepti, nes jis su rūgštimis. O prausiklio kvapas panašus į Vishy žaliojo prausiklio g.gif
Biok temoje diskutuoja apie šią liniją.

Aš naudoju visą liniją, tai esu patenkinta, mano poreikius patenkina, tik buvo laaabai užimta savaitė tai nebuvo laiko tinkamai pasirūpint savo odele, truputėlį reikės pasižiūrėt kad greičiau atsigautų 4u.gif

QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 18:20)
Ir vėl su savo teorijomis. Vieni sakot, kad maistas kenkia, kiti, kad jokios įtakos neturi. Nebevalgau šokolado, bet atsiprašau, atsisakyti kepto maisto? Grįžtu namo 17:30 tai ką man žiūrėti kaip valgo kiti, o pačiam kokiu sūreliu pasisotinti? Atsiprašau, kad gal grubiai parašiau, bet paskui ir vėl sakysit, kad tiek daug gerų patarimų gavau ir nei vienu nepasinaudojau, ir kad dar dėmesio reikalauju.

Rytoj einu į ligoninę pirmai procedūrai. Aišku įkelsiu foto  smile.gif Deje Duac dar neturiu galimybės nusipirkti...

tikrai bent jau iš tavo žinučių matos, kad manai, jog mityba nepričiom doh.gif
Tarp kitko sūrelis labai gerai biggrin.gif Taip, kepto atsisakyti net labai sveika, nes jame daug riebalų, o riebalai, kaip žinai, gali sukelti komedonų susidarymą.

Vieno nesuprantu, sėdėti ir verkšlenti kad viskas blogai negalima, jeigu tikrai nori atsikratyti spuogų tai lakstytum pas gydytojus, laikytumeis specialių planų ir tikrai paaukotum kepsnį ar bulves doh.gif
Kodėl Duac negali nusipirkti? unsure.gif Dėl pinigų stygiaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kissable_lips: 09 gegužės 2010 - 18:07
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 05 09, 19:04)
Aš naudoju visą liniją, tai esu patenkinta, mano poreikius patenkina, tik buvo laaabai užimta savaitė tai nebuvo laiko tinkamai pasirūpint savo odele, truputėlį reikės pasižiūrėt kad greičiau atsigautų  4u.gif
tikrai bent jau iš tavo žinučių matos, kad manai, jog mityba nepričiom  doh.gif
Tarp kitko sūrelis labai gerai biggrin.gif Taip, kepto atsisakyti net labai sveika, nes jame daug riebalų, o riebalai, kaip žinai, gali sukelti komedonų susidarymą.

Vieno nesuprantu, sėdėti ir verkšlenti kad viskas blogai negalima, jeigu tikrai nori atsikratyti spuogų tai lakstytum pas gydytojus, laikytumeis specialių planų ir tikrai paaukotum kepsnį ar bulves  doh.gif
Kodėl Duac negali nusipirkti?  unsure.gif  Dėl pinigų stygiaus?


Dar kartą sakau, aš nesėdžiu ir neverkšlenu. Darau viską ką galiu. Man daktarė liepė vengti pieno produktų, dabar dar vienas žmogus pasakė, kad reiktų atsisakyti kepto maisto. Kur yra kokia nors informacija, kad atsisakius kepto maisto mažėja spuogų? Nes kol kas tikrai nesiruošiu atsisakyti išgirdęs iš vieno žmogaus, kad keptas maistas nesveika. Ir dabar aišku vėl sakysit, kad aš nieko nedarau tik verkšlenu.
Taip, neturiu pinigų, todėl dabar ir negaliu nusipirkti Duac.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 19:56)
Dar kartą sakau, aš nesėdžiu ir neverkšlenu. Darau viską ką galiu. Man daktarė liepė vengti pieno produktų, dabar dar vienas žmogus pasakė, kad reiktų atsisakyti kepto maisto. Kur yra kokia nors informacija, kad atsisakius kepto maisto mažėja spuogų? Nes kol kas tikrai nesiruošiu atsisakyti išgirdęs iš vieno žmogaus, kad keptas maistas nesveika. Ir dabar aišku vėl sakysit, kad aš nieko nedarau tik verkšlenu.
Taip, neturiu pinigų, todėl dabar ir negaliu nusipirkti Duac.

Tau reikia pašnekėt su dietologu, bendradarbiaujančiu su dermatologu, kad jie pasitarę ir padarę tyrimus nustatytų, ką tau galima valgyti, ką ne 4u.gif
Oo, informacijos jei jau labai reikia, galiu pasakyt smile.gif
Keptas maistas turi gyvulinių riebalų, kurie padidina cholesterolio kiekį, o ta dalis, kuri nenusėdo viduje, eina į išorę, tokiu būdu užkemša smile.gif
Dabar nesigilinkim į tuos dalykus, nes per daug užsivesiu biggrin.gif
Žodžiu pasinaudok patarimu, kurį pasakiau pirmam sakiny, tikrai palengvės ir tau pačiam ir nereikės pykt ant viso pasaulio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 05 09, 20:52)
Tau reikia pašnekėt su dietologu, bendradarbiaujančiu su dermatologu, kad jie pasitarę ir padarę tyrimus nustatytų, ką tau galima valgyti, ką ne  4u.gif


Kai daktarės paklausiau apie tyrimus, ji tik nusijuokė, ir pasakė, kad jokių tyrimų nedaro ir nebūna tokiai bėdai.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 09, 20:59)
Kai daktarės paklausiau apie tyrimus, ji tik nusijuokė, ir pasakė, kad jokių tyrimų nedaro ir nebūna tokiai bėdai.

Kaip tai nebūna? blink.gif gi kartais maistas būna pagrindinė priežastis bėrimų, jei žmogus alergiškas.
pvz. Suvalgius kiaulienos mane ne tik, kad išberia, bet dar sustreikuoja skrandis. Gal daktarė norėjo pasakyti, kad tavo spuogai nepanašūs į alerginius ir dėl to tau nereikia tokių tyrimų g.gif
kažkada užsiminei, kad dėjai čia foto. Kažkaip neužmačiau, o ir ieškoti per visas temas nelabai noriu. Gal gali pakartoti nuorodą? ax.gif
kaip supratau pirmadienį pirma procedūra su kvarco lempa? kiek tau jų išrašė?
pati turėjau 10 procedūrų gydymą, oda labai išsausėjo, bet spuogų apmažėjo kažkiek ax.gif
Papildyta:
p.s. jei avatare esi tu, tai neatrodai spuogais nusėtas g.gif
Atsakyti