Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(dzeisy @ 2010 05 08, 10:06)
Sveikos! 4u.gif  Noriu jusu patarimo. Vartojau  doksiciklina, bet nebaigiau visu israsytu tableciu, nes pagereje buvo. Db noreciau vel pradeti likusias tabletes ( ju liko 12). Gal galetumete patarti kaip man jas vartoti ar i diena po 1, ar i diena po 2? Daktare sake, kad is pradziu gerti po dvi i diena, veliau po viena. Tai db net nzn kaip gerti. Na mano odos bukle nera tokia bloga kaip Vasario, nera giluminiu spuogu, tokiais vidutiniskais spuogais isbere vietomis. Dekui is anksto smile.gif .


Nereikėjo nustoti gerti. Žiūrint kiek laiko praėjo nuo tada kai metėte naudoti. Jeigu nedaug, tai gerkit po 1 tabletę.
Atsakyti
Perkaisčiau šią temą, tai dominuoja vasario problema ir jam teikiama psichologinė parama.
Apstu barnių, žinoma, moterys yra karštakošės, užsiveda dėl spuogų badymo su adatėle, dėl R. vartojimo. Kvaila bartis dėl tokių dalykų, juk kiekvienas atsirenkame informaciją pagal save, savo poreikius.
Norėtųsi daugiau patarimų atitinkančių temą, galėtų būti daugiau diskusijų, tą vartojau- padėjo nepadėjo, o ne apie daktaro nekompetentingumą, kad taip ar taip pasakė, to išrašė ar neišrašė. Ar mes esame pajėgūs adekvačiai įvertinti daktarų kompetentingumą?
Dėl moterų nuomonės išsakytos vasariui, tai buvo tame tiesos.
Papildyta:
Esu naudojusi neutrogena rinkinys šį.
Didelių problemų neturiu, tačiau beria smakrą, t zoną, tai man šis rinkinys padėjo jau per keletą dienų.
Naudoju akne bp5 ne kiekvieną dieną, taip pat padeda.
Esu naudojusi Vichy žalią liniją, tai tonikas davė rezultatų, jį naudodavau dažniau nei prausiklį.
Dabar dar prausiuosi su Avene žaliuoju prausikliu, pliusas, nesausina odos.
Kartais pasitepu su biok toniku, tačiau jis degina odą.
Randeliams naudoju medimix geltoną muiliuką, efekto nepastebėjau, nors dar tik vieną gabaliuką baiginėju.
Naudoju molio kaukes iš eurokos.
Veido nešluostau rankšluosčiu.
Atsakyti
Tai rašykit jūs apie savo spuogus ir jums patars, o kadangi nerašot, tai nepykit, kad šitoje temoje man tiek dėmesio.

Pas mane viskas vis blogėja ir blogėja....
Atsakyti
Pasikeisk, vasari, avatara. Slykstu tikrai..
Atsakyti
QUOTE(Simbyte @ 2010 05 08, 20:20)
Naudoju akne bp5 ne kiekvieną dieną, taip pat padeda.
Esu naudojusi Vichy žalią liniją, tai tonikas davė rezultatų, jį naudodavau dažniau nei prausiklį.
Dabar dar prausiuosi su Avene žaliuoju prausikliu, pliusas, nesausina odos.
Kartais pasitepu su biok toniku, tačiau jis degina odą.
Randeliams naudoju medimix geltoną muiliuką, efekto nepastebėjau, nors dar tik vieną gabaliuką baiginėju.
Naudoju molio kaukes iš eurokos.
Veido nešluostau rankšluosčiu.


Aš taip pat rankšluosčio paprasto nenaudoju, tik popierinius nusausint.
Beje, o kokie atsiliepimai apie Rasos seriją probleminei oda? Aš ekskursijoj buvau BIOK fabrike, tai buvo net pasakyta, kad jų produkcija gali lygintis su brangesnių gamintojų biggrin.gif

p.s. Vasari, tavo avataras tikrai netinkamas. Čia supermamų forumas, o ne seksbabūškų kokių
Atsakyti
nu kuo jums netinka tas avataras? juk žinot, kaip būna - trūkumus bandai maskuot privalumais... aš tai vapšė matau tik akį rėžiančią diržo sagtį, kurią apšvitino blicas doh.gif biggrin.gif biggrin.gif

p.s. Vasari, tik nereikia čia man užsiraukimo Tavo, juodas humoras - mano draugelis.
Atsakyti
QUOTE(Jaslene @ 2010 05 09, 00:57)
Pasikeisk, vasari, avatara. Slykstu tikrai..

nu ko jus zmogui reguliuojat? doh.gif gal eikit per temas ir visiems nurodynekit? g.gif nes avataru, kuriuos subjektyvia kazkieno nuomone, reiktu pasikeist, oi kiek daug tongue.gif ir apskritai, cia tema ne apie avatarus. yra kitu - blogiausio/geriausio avataro rinkimai (ar kazkaip panasiai), tai gal ten pareikskit savo nuomone tuo klausimu biggrin.gif

vasari, vel viskas grizta i pradine "bloga" busena? kada dabar eisi pas gyd?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 09 gegužės 2010 - 09:54
http://www.acnepractice.com/
nezinau ar apie sita puslapi/produktus buvo diskusiju, bet rezultatai stulbina, kaip ir kainos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 05 09, 10:51)
Vasari, vel viskas grizta i pradine "bloga" busena? kada dabar eisi pas gyd?


Nežinau kada dabar eisiu pas gydytoją. Man spuogai atsiranda tose pačiose vietose, nesuprantu kodėl, užgyja vieni, tada toje pačioje vietoje atsiranda kiti. Džiaugiuosi, kad nebėra ant smilkinių, liko tik dėmelės, lyg ir norėjo vėl ten atsirasti, bet kažkaip neatsirado. Ant kaktos irgi nebeauga tiek daug, liko tik dėmelės.... Būtų gerai, kad jos greičiau nyktų, gal padės kvarco lempa (einu nuo pirmadienio, jau turiu taloną) ? Taip pat pradėjo nykti kairėje pusėje ten prie kaklo, prie ausies, nežinau kaip pavadinti tą vietą. Ten net kosmetologė nespaudė, nes sakė,kad per daug skausminga ten spausti. Bet tik kairėje pusėje ten gerėja, dešinėje dar labai daug prie kaklo....Negaliu sakyti,kad viskas taip kaip buvo prieš kelis mėnesius, bet vis tiek dar blogai. Na žinau, kad iš karto viskas gerai nebus.

Beje, dėl avataro. Mato kiekvienas ką nori matyti, vienas apšviestą sagtį, kitas dar kažką, ir tikrai nepykstu. Kažin kas čia šlykštu buvo kažkuriai narei? Na šaip ar taip keisti dar nesiruošiu, kai turėsiu kuo pakeisti, tada, ir mažiau man nurodinėkit. Per daug įsijautėt su savo nepasitenkinimu dėl manęs.
Atsakyti
Kuo? ogi tuo, kad klynas pirmam plane slykstu.. Kaip ir vaikinai nuolat kalbantis apie seksa, atrodo savo kazkokius kompleksus , nepilnavertiskuma bando taip nuslept.

Cia mano nuomone ir mano patarimas, manau normali, savimi pasitikinti ir gerbianti save mergina niekada neziures i toki vaikina.. Taip sakau, nes gal ir kokioj onei facebooke ar dar ur tai tavo pagrindine nuotrauka
Atsakyti
[quote=Vilhelmena,2010 05 09, 09:59]
Beje, o kokie atsiliepimai apie Rasos seriją probleminei oda? Aš ekskursijoj buvau BIOK fabrike, tai buvo net pasakyta, kad jų produkcija gali lygintis su brangesnių gamintojų biggrin.gif

Man ta rasos linija patinka, prausiklį naudoju dažnai, pakaitom su kitais, dėl efektyvumo nežn. Kaip minėjau tik tonikas degina, jis su siera. Tą kremą- gelį, pasitepu kartais vakarais, bijau dienai tepti, nes jis su rūgštimis. O prausiklio kvapas panašus į Vishy žaliojo prausiklio g.gif
Biok temoje diskutuoja apie šią liniją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbyte: 09 gegužės 2010 - 12:40
QUOTE(Simbyte @ 2010 05 08, 18:20)
Perkaisčiau šią temą, tai dominuoja vasario problema ir jam teikiama psichologinė parama.
Apstu barnių, žinoma, moterys yra karštakošės, užsiveda dėl spuogų badymo su adatėle, dėl R. vartojimo. Kvaila bartis dėl tokių dalykų, juk kiekvienas atsirenkame informaciją pagal save, savo poreikius.
Norėtųsi daugiau patarimų atitinkančių temą, galėtų būti daugiau diskusijų, tą vartojau- padėjo nepadėjo, o ne apie daktaro nekompetentingumą, kad taip ar taip pasakė, to išrašė ar neišrašė. Ar mes esame pajėgūs adekvačiai įvertinti daktarų kompetentingumą?
Dėl moterų nuomonės išsakytos vasariui, tai buvo tame tiesos.
Papildyta:
Esu naudojusi neutrogena rinkinys šį.
Didelių problemų neturiu, tačiau beria smakrą, t zoną, tai man šis rinkinys padėjo jau per keletą dienų.
Naudoju akne bp5 ne kiekvieną dieną, taip pat padeda.
Esu naudojusi Vichy žalią liniją, tai tonikas davė rezultatų, jį naudodavau dažniau nei prausiklį.
Dabar dar prausiuosi su Avene žaliuoju prausikliu, pliusas, nesausina odos.
Kartais pasitepu su biok toniku, tačiau jis degina odą.
Randeliams naudoju medimix geltoną muiliuką, efekto nepastebėjau, nors dar tik vieną gabaliuką baiginėju. Naudoju molio kaukes iš eurokos.
Veido nešluostau rankšluosčiu.

deja, bet turbut ir nepastebesit jokio efekto ir po antro unsure.gif jei stiprus pilingai neislygina tai ka gali muiliukas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 09 gegužės 2010 - 12:53