Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

ir vyrai nenumirs jwei neisgers
Atsakyti
nenumirs jei ir blakstenas, lūpas dažyti pradės, nenumirs jei ir moteriškais kvepalais pradės kvepintis. Tad nenumirs jei ir moteriškus papildus gers..
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 06, 19:38)
nenumirs jei ir blakstenas, lūpas dažyti pradės, nenumirs jei ir moteriškais kvepalais pradės kvepintis. Tad nenumirs jei ir moteriškus papildus gers..


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 06, 08:49)
Aš gėriau antibiotikus, azitrox lyg vadinosi, bet labai įdomiai ten gerti reikėjo, 3 tabletas kas dieną po vieną, o likusias 3 kartą per savaitę po vieną smile.gif čia man buvo paskirta kai tik pradėjau gydytis pas Rostovą Kauno gatvėje..

nesuprantu tada, kai man skyre antibiotikus pries kokius 9 metus mazdaug, tai as juos geriau virs triju menesiu...ir dabar siule ilga antibiotiku kursa, o cia ziuriu dauguma gere apie savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 05 06, 21:51)
nesuprantu tada, kai man skyre antibiotikus pries kokius 9 metus mazdaug, tai as juos geriau virs triju menesiu...ir dabar siule ilga antibiotiku kursa, o cia ziuriu dauguma gere apie savaite  g.gif


Na mano visas gėrimas truko apie mėnesį, bet per tą laiką išgėriau tik 6 tabletes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 05 06, 19:38)
nenumirs jei ir blakstenas, lūpas dažyti pradės, nenumirs jei ir moteriškais kvepalais pradės kvepintis. Tad nenumirs jei ir moteriškus papildus gers..

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 06, 19:27)
ir vyrai nenumirs jwei neisgers


Nepykit kad isiterpsiu, bet pasidomekit, kodel nakvisu aliejus padeda, kaip ir kam jis artimas organizme biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Klausimas: ar nakvisu alieju galima vartoti vyrams?

Atsakymas: Neabejotinai nakvišų aliejų gali naudoti vyrai. Nakvišų aliejus tiek vyrams, tiek moterims yra naudingas ir dėl kitų, mažiau išreklamuotų jo sąvybių: jis yra veiksmingas antioksidantas, kaip, pavyzdžiui, vitaminas E, be to nakvišų aliejus padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujuje ir normalų kraujospūdį. Be to dažnai ir vyrams būna įvairūs odos bėrimai, kuriuos palengvinti gali nakvišų aliejus. Jo teigiamą poveikį odai galima paaiškinti tuo, kad jis slopina fermento alfa reduktazės aktyvumą. Šis fermentas yra vienas iš riebios odos kaltininkų.
thumbup.gif
Atsakyti
Tai be abejo vartoti galima, bet jis labiau tinka moterims kas liecia odos problemas, nes butent ta jame esanti gama linoleno rugstis reikalinga reguliuojant moterisku hormonu issiskyrimui, todel gali palengvinti PMS.
O apskritai, tai butent linolo, linoleno rugstys yra naudingos ir reikalingos, musu organizmas ju nesintetina, o jos yra lasteliu sudety, stiprina imuniteta, slopina uzdegimus. Dar kiek teko girdet butent tos linoleno rugstys mazina odos riebalavimasi.
Apskritai, nuo bet kokiu odos problemu patartina naudot ne vien organines rugstis, bet ir aliejukus mirksiukas.gif



Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Noriu jusu patarimo. Vartojau doksiciklina, bet nebaigiau visu israsytu tableciu, nes pagereje buvo. Db noreciau vel pradeti likusias tabletes ( ju liko 12). Gal galetumete patarti kaip man jas vartoti ar i diena po 1, ar i diena po 2? Daktare sake, kad is pradziu gerti po dvi i diena, veliau po viena. Tai db net nzn kaip gerti. Na mano odos bukle nera tokia bloga kaip Vasario, nera giluminiu spuogu, tokiais vidutiniskais spuogais isbere vietomis. Dekui is anksto smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(dzeisy @ 2010 05 08, 10:06)
Sveikos! 4u.gif  Noriu jusu patarimo. Vartojau  doksiciklina, bet nebaigiau visu israsytu tableciu, nes pagereje buvo. Db noreciau vel pradeti likusias tabletes ( ju liko 12). Gal galetumete patarti kaip man jas vartoti ar i diena po 1, ar i diena po 2? Daktare sake, kad is pradziu gerti po dvi i diena, veliau po viena. Tai db net nzn kaip gerti. Na mano odos bukle nera tokia bloga kaip Vasario, nera giluminiu spuogu, tokiais vidutiniskais spuogais isbere vietomis. Dekui is anksto smile.gif .

o jums niekas niekada nesake, kad grieztai negalima nutraukt antibiotiku kurso, nors ir visiskai pageretu? ax.gif dabar jau manyciau turetumet klausyti jus gydancios gydytojos 4u.gif
Atsakyti
jei išrašo antibiotikų, turi gerti tiek, kiek paskirta, mat gal tau ir pagerėjo, bet ne visos bakterijos buvo sunaikintos, o tokiu atveju jos įgija atsparumą vaistams, kuriais buvo gydomasi. aišku nevisada taip būna, bet retkarčiais taip smile.gif
Atsakyti