Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Kraaske @ 2010 05 05, 21:13)
Jei kalbu tai turbt zinau. ant saves esu bandzius.. kam man sakyti tai kas kenkia.. as juk nesu tokia ziauri kad kenkciau kitiems... cia jus jau savo isvadas darotes.. as pasakiau tai ka bandziau ir kas bande is mano draugu.. tad.. vieniem atrodo kenksmingi kokie nors preparatai, kitiem dar kas nors, bet nereikia sakyti kad tai kenkia jei pati to nezinote.. jei valotes organizma pagal savaji receptai istraukta is galvos ar draugiu patarta tai taip gal ir susuigadinsit..

o as vistik manau, kad negalima kategoriskai teigti nei kad tikrai padeda, nei kad kenkia. nes vienam tinks, kitam - atvirksciai. be to, turbut dar priklauso koks tas valymas. ar atliekamas protingai ir su saiku, ar drastiskas.
apskritai tai tema truputi pasidare panasi i konkurentu gincus, o ne taiku dalinimasi informacija ir patarimais doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 05 05, 22:22)
o as vistik manau, kad negalima kategoriskai teigti nei kad tikrai padeda, nei kad kenkia. nes vienam tinks, kitam - atvirksciai. be to, turbut dar priklauso koks tas valymas. ar atliekamas protingai ir su saiku, ar drastiskas.
apskritai tai tema truputi pasidare panasi i konkurentu gincus, o ne taiku dalinimasi informacija ir patarimais  doh.gif  biggrin.gif


sutinku su tavimi.. as nesu kategoriska uz valyma, tiesiog zinau ta metoda ir norejau pasidalinti ji su visais. drastisku geriau nereikia:D.. as ir pati anksciau esu bandziusi eiti pas kosmetologe valytis veida, duodavo tepaliuku, buvo padeje, bet tam kartui, jei itk reguliariai nenueini vel tas pats budavo.. nes mamo oda yra taip pat problematiska...
Atsakyti
idomu pasidare, tie kurie geret antibiotikus pasakykit, koks gydymo kursas jums buvo skirtas? kiek laiko? rolleyes.gif
Atsakyti
beje, Eurokos yra pirkti atrodo firmos Natural Beauty muilo su negyvosios jūros purvu, kainuoja apie 10 litų ir užtenka kokiems 3-4mėnesiams, visiškai nesausina odos, nelieka jokio odos tempimo pojūčio, ir neblogai valo odą, ypač jo putas palaikius ant veido kokias 10 minučių kaip vietoj kaukės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 06 gegužės 2010 - 07:14
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 05 05, 21:40)
idomu pasidare, tie kurie geret antibiotikus pasakykit,  koks gydymo kursas jums buvo skirtas? kiek laiko?  rolleyes.gif

Pies penkis metus gavau antibiotiku kursa. 2 ar 3 rusiu vienu metu. Gydžiausi apie savaite. Efektas didelis.
Papildyta:
Dalinuosi efektu, kad nukreiti dėmesį nuo bereikalingų barnių.. 4u.gif
Šiandien einu į 5 rūgštinę procedūrą.. Oda gražėja wub.gif Ant kaktos išlindę tikiuosi paskutiniai spuogiukai. Giluminių spuogu berods (tfu tfu tfu) atsikračiau. Už tai kasdien padėkoju nakvišų aliejui. Nusipirksiu Neostratos kremuką su rūgštim ir tikiuosi įvesiu nors šiokį tokį balansą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 06 gegužės 2010 - 08:06
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 05 05, 21:40)
idomu pasidare, tie kurie geret antibiotikus pasakykit,  koks gydymo kursas jums buvo skirtas? kiek laiko?  rolleyes.gif


Aš gėriau antibiotikus, azitrox lyg vadinosi, bet labai įdomiai ten gerti reikėjo, 3 tabletas kas dieną po vieną, o likusias 3 kartą per savaitę po vieną smile.gif čia man buvo paskirta kai tik pradėjau gydytis pas Rostovą Kauno gatvėje..
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 05 06, 10:06)
Už tai kasdien padėkoju nakvišų aliejui.


Gal galite konrečiau parašyt, koks čia nakvišų aliejus (firma, kur yra pirkti)? DĖKUI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2010 05 06, 12:12)
Gal galite konrečiau parašyt, koks čia nakvišų aliejus (firma, kur yra pirkti)? DĖKUI 4u.gif


Nakvišų aliejaus kapsulių pilnos vaistinės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 06, 13:14)
Nakvišų aliejaus kapsulių pilnos vaistinės  4u.gif


kapsulės man nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2010 05 06, 12:29)
kapsulės man nelabai g.gif


Na tuomet reikia dairytis ten, kur aliejais prekiauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 06, 12:32)
Na tuomet reikia dairytis ten, kur aliejais prekiauja smile.gif

tos kapsulės padeda nuo spuogų ar tas aliejus pats? smile.gif
Atsakyti
nu bet jau kai paklausit... atrodo nežinotumėt kas ta kapsulė yra.
Beja, nakvišos skirtos tik moterims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 06 gegužės 2010 - 18:19