Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(modestas584 @ 2010 05 05, 19:32)
aš alaus mieles gėriau, dabar nupirko grynai kažkokias tabletes b grupės vitaminų, pabandysiu pavartot, jei pablogės-nustosiu smile.gif


O kada eisi pas dermatologą?
Atsakyti
vasari, visgi numaniau, kad purkštausi smile.gif)) Juk iš karto atsiprašiau, jei pasirodys įžeidu ir visai sutinku, kad mano nuomonė pasirodys klaidinga, jei tik įrodys kas, kad taip ir yra.
Pabendraukim per AŽ, jei Tu nieko prieš. Cirkais ir gromuliavimais vadinau krūvą replikų, patarimų, bet jokio konkretaus vaizdo, kaip Tu gydaisi. Tad prašau, pereinam į AŽ, nekraupinkim žmonių; ir atsiprašau visų dar sykelį :DDD

Garnier priemonės turi vieną gerą dalykėlį: 2% salicilo rūgšties (BHA). Tikrai veiksminga.
Reikės ir man išbandyti jų kremuką.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 05, 19:34)
O kada eisi pas dermatologą?

pirmadienį, kad galečiau pasakyt ar bent kiek padėjo ospamox ir b grupės vitaminai ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 05 05, 19:35)
vasari, visgi numaniau, kad purkštausi smile.gif)) Juk iš karto atsiprašiau, jei pasirodys įžeidu ir visai sutinku, kad mano nuomonė pasirodys klaidinga, jei tik įrodys kas, kad taip ir yra.
Pabendraukim per AŽ, jei Tu nieko prieš. Cirkais ir gromuliavimais vadinau krūvą replikų, patarimų, bet jokio konkretaus vaizdo, kaip Tu gydaisi. Tad prašau, pereinam į AŽ, nekraupinkim žmonių; ir atsiprašau visų dar sykelį :DDD


To ir galėjote tikėti po savo tokių žinučių smile.gif Be jokio konkretaus vaizdo kaip gydausi ? biggrin.gif ar kas nors dar taip bendravo su žmonėmis kaip aš, juk visas smulkmenas pranešdavau, daug nuotraukų įkėliau kaip man sekasi gydytis, tai nejaugi viskas veltui, pagal jus? Laukiu jūsų asmeninės žinutės man, nebereikia juokinti žmonių tokiomis nesamonėmis, ne tam ši tema skirta.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 05 05, 19:25)
ar cia kalbi apie Garnier pure active blackhead cleaning scrub?


scrub'ą turiu tokį (berods toks pat, pagal pakuotę bandau atpažint):
user posted image

tai jį naudoju kol kas kelis kartus per savaitę... kažkaip nenoriu dažniau, kol turiu prausiklio smile.gif

prausiklį šį turiu (kairėj pačioj):
user posted image

ant jo parašyta, kad ryte ir vakare plauti veido ir kaklo odą, tai griešiju biškelį ir plaunu tik vakare dažniausiai paskutiniu metu blush2.gif

o kremą turiu tokį, kaip toj nuotraukoj dėžutės mėlynas buteliukas su dozatorium, tai skaniai kvepia, drėkina ir šiaip bendram kontekste man patinka 4u.gif ax.gif tą tai naudoju du kartus per dieną sąžiningai, nors manau, kad pradėsiu tik rytais naudot, mat rašo, kad jis drėkina 24val...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 05 gegužės 2010 - 18:57
QUOTE(Kraaske @ 2010 05 05, 19:33)
Atsiprasau , bet turbut as sakiau kad tai ne reklama. jei suprantate ne taip kaip reikia tai cia jau jusu problema. tiesiog norejau padeti zmonems, ir nemanau kad tai yra blogai, jei noriu padeti. jei paciai nerupi tokie dalykai tai cia jau jusu problema. jei as zinau tokius dalykus kurie gali padeti, tai kodel as turiu sedeti ir tyleti??? manau cia visos susirinko viena kitai padeti ir aptarti visokius dalykus, o ne tildyti viena kitos. o tai cia nesaugimas jei as kalbu, kaip galima padeti savo odai??



Jus kalbate ne kaip padeti odai, o kaip pakenkti sau.
Atsakyti
100proc.tikrai negarantuoju, kad padės, bet poveikis turėtų būti:
Uriage veido kaukė su šveitikliu (žalia pakuotė) ( bent 3 kartus į savaitę)
Rytais - Uriage veido drėkinamasis kremas (žalioje pakuotėje)
Vakarais - Uriage su AHA ir kas antrą vakarą - akne PB5
Rytais dar puikiai odą po nakties atgaivina ir labai gerai sudrėkina Uriage terminis šaltinio vanduo
Vichy kosmetika Normaderm taip pat nebloga, tik gal kiek silpnesnė (mano nuomonė)
ir patarčiau bent minimaliai sportuoti ir gerti paprasto vandens (nebūtinai tie 2litrai į dieną, bet bent jau 1l vandesns tai tikrai (arbatos, kavos, sultys ir pan. neįsiskaito)
smile.gif
Atsakyti
Ei, o tai nuo sportavimo irgi spuogai atsiranda? Šiaip sportuoti pradėjau visai neseniai
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 05, 19:53)
scrub'ą turiu tokį (berods toks pat, pagal pakuotę bandau atpažint):
tai jį naudoju kol kas kelis kartus per savaitę... kažkaip nenoriu dažniau, kol turiu prausiklio  smile.gif

prausiklį šį turiu (kairėj pačioj):

ant jo parašyta, kad ryte ir vakare plauti veido ir kaklo odą, tai griešiju biškelį ir plaunu tik vakare dažniausiai paskutiniu metu  blush2.gif

o kremą turiu tokį, kaip toj nuotraukoj dėžutės mėlynas buteliukas su dozatorium, tai skaniai kvepia, drėkina ir šiaip bendram kontekste man patinka  4u.gif  ax.gif tą tai naudoju du kartus per dieną sąžiningai, nors manau, kad pradėsiu tik rytais naudot, mat rašo, kad jis drėkina 24val...

supratau, aciu uz vaizdine medziaga biggrin.gif
taip, as irgi ta pirmos nuotraukos scrub'a naudoju - man patinka, ir poveikis yra ax.gif reiks dar apziuret kita produkcija, kurios foto cia ikelei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 05, 21:13)
Ei, o tai nuo sportavimo irgi spuogai atsiranda? Šiaip sportuoti pradėjau visai neseniai


kaip tik ne- sportuojant oda gauna daugiau deguonies, tampa skaistesnė smile.gif
Papildyta:
minimaliai sportuoti - tai bent kiek laiko skirti sportui mirksiukas.gif
Papildyta:
va čia yra info apie uriage:
http://www.orivas.lt....php/pageid/236
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 05, 20:13)
Ei, o tai nuo sportavimo irgi spuogai atsiranda? Šiaip sportuoti pradėjau visai neseniai

cia turbut tureta omeny, kad daugiau prakaituoji. o jei nesilaikai higienos ir nesiprausi pasportaves, tai nuo prakaito zinoma daugiau spuogu atsiras. bet tik tiek. sportuot sveika siaip gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 05 05, 21:00)
Jus kalbate ne kaip padeti odai, o kaip pakenkti sau.



Jei kalbu tai turbt zinau. ant saves esu bandzius.. kam man sakyti tai kas kenkia.. as juk nesu tokia ziauri kad kenkciau kitiems... cia jus jau savo isvadas darotes.. as pasakiau tai ka bandziau ir kas bande is mano draugu.. tad.. vieniem atrodo kenksmingi kokie nors preparatai, kitiem dar kas nors, bet nereikia sakyti kad tai kenkia jei pati to nezinote.. jei valotes organizma pagal savaji receptai istraukta is galvos ar draugiu patarta tai taip gal ir susuigadinsit..
Atsakyti