Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

vasari, nepavydžiu aš tau dėmesio, šnekėkis su merginomis kiek tik nori biggrin.gif Nepyk, norėjau, kad imtumeis veiksmų, o ne plepalų.
Jei tikrai nepyksti dėl to, kad buvau tokia konkreti - parašyk man viską, ką darei su savo oda į AŽ.
Kokius režimus buvai parinkęs, kiek laiko, kokia priemonė tau labiau padėjo, etc. Iš to ir matysiu, ar tau dėmesio reikia (pagal avatarą) ar pagalbos biggrin.gif suprask pagaliau ir mano juokus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 05 gegužės 2010 - 18:16
taigi, katik grįžau iš gydytojos, pasakė jog padėtis nėra labai bloga, bet siūlo nueiti pas dermatologę(aš pas šeimos buvau:)). išrašė dabar ospamox dešimčiai dienų pagert, b grupės vitaminų bei c vitamino. gersiu iki pirmadienio, pažiūrėsiu ar padeda, tada eisiu pas dermatologę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 05, 19:00)
Vasari, nu jau atsiprašau, bet prie ko žodžių išvartymas ir skaitymas taip, kaip Tau patogiau? niekas debilu ar durnu nevadino, niekas nesakė, kad reikalauji dėmesio ir darai cirkus. man nesunku įkelt savo foto, bet nematau reikalo, nes turiu paauglinius spuogus, dėl kurių problemos nekilo. niekas ant Tavęs nevaro, jeigu ką. bėdų ir aš turėjau dėl veido, ir turiu (pastoviai dešinį skruostą beria) ir nereikia taip iškart pult daryt sau patogių išvadų  doh.gif
bet nu ką čia aiškinsi, aš kai užsiožiuoju, tai irgi visi man blogi, visi priešai atrodo ir kad visi manęs nesupranta and so on. bet žmogus be visos savo nuomonės davė patarimų gerų ir PLIUS iš anksto atsiprašė, jei jos nuomonė klaidinga. tai nafik čia toks išvadas reikia darytis iškart? nesupratau tikrai...

o dėl dėmesio, kodėl taip paminėjau, tai būtent todėl (pasakiau ir tame savo poste), kad kai parašiau apie man padėjusią Garnier liniją, tai buvau "paciklinta" (čia toks garsas, kai esi nepatenkintas ir sakai c biggrin.gif ), kad va tokie dalykai Tau tai tikrai nepadės... nors temą apie spuogus, o ne apie Vasario bėdą. tai vėlgi - reikėtų paskaityt visą postą ir pagaut esmę, o ne pykt ant viso pasaulio, kad turi tokią bėdą...  doh.gif

ir dar, kad į temą. naudoju Garnier Pure Active liniją, draugė labai gyrė. jai irgi, ypač prieš mielas dienas, veiduką paberia, tai pradėjo naudot prausiklį ir drėkinamąjį kremuką, sakė labai padėjo. aš prie jų dar šveitiklį nusipirkau, tai labai patinka tikrai, iškart pradėjus naudot pamačiau poveikį. tik naudot sąžiningai reikia (ryte ir vakare, o šveitiklį kaip parašyta) ir tada matysis poveikis. dabar, kai aptingau ir apleidau tą reikalą, prausiklį tik vakarais benaudoju, tai vėl matosi, kad odelė truputį pyksta, bet nu čia jau mano bėdos tinginystės...


Galiu pasiūlyti ir pačiai geriau įsiskaityti į žinutes. Sakė, kad vyksta čia per mane cirkai ir kad reikalauju dėmesio. Beje, aš neužsiožiavau, tiesiog perskaitęs tas žinutes negalėjau tylėti. Ir nėra man visi blogi. Niekas nedraudžia ir jums čia rašyti, būkit jūs įdomūs ir gausit daugiau dėmesio. Be to ta moteris galėjo parašyti man asmeniškai, o ne varyti prie visų. Jos patarimai geri, pirk prausiklį, pirk kremuką kokį šūdą BP5, kurio išnaudojau kelis buteliukus ir nepadėjo ir t.t. atsiprašau, nenoriu ižeisti žmonių, kurie man patarė, bet atėjo apvarė kad šokinėju nuo vieno prie kito, kad kaip vaikas esu pasimetęs, neklausau patarimų ir panašiai, geriau būtų padėjusi man apsispręsti...Nu žodžiu, turbūt aš per jautriai reaguoju, bet tokia teisybė man nepatinka. Atsiprašau jei ką įžeidžiau.
Atsakyti
Visai juk ne reklama,pasakė žmogus patarimą,kad geai išsivalyt organizmą.bet nesakė nei kaip,nei aps ką.tai nebūtina užsipult žmogaus.ir išvis ar verta aiškintis čia tokius dalyku, kaip dėmesy skiriamaskažm ir panšiai??manau čia tema skirta ne savo santykius aiškintis.tai galite taryti per AŽ.Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, taipogi teisti mes neturim teisės kitų nuomonės.Kas vienam padėjo, kitam nepadės, bet nebūtina pult aiškint kokia nesamone ta priemonė be pagrįstų įrodymų manau.
Taigi,gal neverta tauškalais teršti temosnir geriau kas pasidalinkit savo žiniom ir mintim labiau į temą smile.gif

modestas584, ar en epr greit rezultato tikiesi.Juk oda atisnaujina maždaug aks 3savaites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamius: 05 gegužės 2010 - 18:26
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 05, 18:21)
taigi, katik grįžau iš gydytojos, pasakė jog padėtis nėra labai bloga, bet siūlo nueiti pas dermatologę(aš pas šeimos buvau:)). išrašė dabar ospamox dešimčiai dienų pagert, b grupės vitaminų bei c vitamino. gersiu iki pirmadienio, pažiūrėsiu ar padeda, tada eisiu pas dermatologę smile.gif

as pvz kai buvau pas dermatologa del spuogu, tai sake jokiais budais tik negerti B grupes vitaminu
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 05, 19:00)
ir dar, kad į temą. naudoju Garnier Pure Active liniją, draugė labai gyrė. jai irgi, ypač prieš mielas dienas, veiduką paberia, tai pradėjo naudot prausiklį ir drėkinamąjį kremuką, sakė labai padėjo. aš prie jų dar šveitiklį nusipirkau, tai labai patinka tikrai, iškart pradėjus naudot pamačiau poveikį. tik naudot sąžiningai reikia (ryte ir vakare, o šveitiklį kaip parašyta) ir tada matysis poveikis. dabar, kai aptingau ir apleidau tą reikalą, prausiklį tik vakarais benaudoju, tai vėl matosi, kad odelė truputį pyksta, bet nu čia jau mano bėdos tinginystės...

ar cia kalbi apie Garnier pure active blackhead cleaning scrub? nes as toki naudoju, tai neparasyta, kad du kartus per diena juo praustis. raso - kasdien. tai as vakare tik prausiuosi juo g.gif bet kad poveikis yra, tai faktas biggrin.gif man labai patinka rolleyes.gif zinoma, netapo ta oda kaip kudikelio, bet zenkliai pamazejo ivariu spuogeliu. nors is tiesu pvz instiru, nuo ko sis sveitiklis is esmes ir yra, atrodo liko tiek pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 05, 18:02)
Gal pamokinkit  lotuliukas.gif

ne mokytoja esu, jei reikia mokytojos paslaugu tai pilna korepetitoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 05 05, 19:25)
as pvz kai buvau pas dermatologa del spuogu, tai sake jokiais budais tik negerti B grupes vitaminu

aš ir tą girdėjau, bet čia kaip kam. ji man sakė jog kogero čia kažkoks strptokažkokia bakterija, dėl kurios spuogais verčia, ją "užmušus", spuogų tūrėtų nebebūti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 05, 18:27)
aš ir tą girdėjau, bet čia kaip kam. ji man sakė jog kogero čia kažkoks strptokažkokia bakterija, dėl kurios spuogais verčia, ją "užmušus", spuogų tūrėtų nebebūti smile.gif

streptokokine ? smile.gif na taip visu organizmas skirtingas, bet kiek ir skaicius esu, kai geria alaus mieliu tabletes nuo spuogu, tai buna didelis pablogejimas, nes viskas valosi per oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-a-v-i-n-a: 05 gegužės 2010 - 18:30
aš alaus mieles gėriau, dabar nupirko grynai kažkokias tabletes b grupės vitaminų, pabandysiu pavartot, jei pablogės-nustosiu smile.gif
p.s. vasari, baik tu kreipti dėmesį į tai ką čia kažkas šneka, nors gal iš dalies jos ir teisios, nes aš ir pastebėjau, jog si tema tapo nebe apie problematišką odą, bet apie vasario bandymus pasveikti smile.gif) toks kvailas patarimas, spėju nemažai prie kompo sėdi, tai įsigyk ventiliatoriuką prie kompiuterio, minimaliu rėžimu užstatyk ir laikyk įjungtą kai sėdėsi prie kompo, kad oras cirkuliuotųsi, nes sėdėt ilgai prie kompo nevėdinamoj patalpoj nėra gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo modestas584: 05 gegužės 2010 - 18:35
QUOTE(Meskala @ 2010 05 05, 19:16)
vasari, nepavydžiu aš tau dėmesio, šnekėkis su merginomis kiek tik nori biggrin.gif Nepyk, norėjau, kad imtumeis veiksmų, o ne plepalų.
Jei tikrai nepyksti dėl to, kad buvau tokia konkreti - parašyk man viską, ką darei su savo oda į AŽ.
Kokius režimus buvai parinkęs, kiek laiko, kokia priemonė tau labiau padėjo, etc. Iš to ir matysiu, ar tau dėmesio reikia (pagal avatarą) ar pagalbos biggrin.gif suprask pagaliau ir mano juokus smile.gif


Aš juk ėmiausi veiksmų. Ką man dar padaryti? Pačios prieštaraujate, kad vartočiau R, gerai, nuėjau pas daktarę, išrašė Duac ir kvarco lempą, tai ką dar padaryti, kad pagal jus „nesėdėčiau vietoje“ ? Išbandyti visus surašytus kremus ir būdus kaip gydytis? Ar nuo to nebus blogiau? Aš ėmiausi veiksmų, stengiuosi, o kad rašau šiame forume, nereiškia, kad tik plepu smile.gif

Prieš kelis matus buvau pas tą pačią daktarę, išrašė AcneBP5, naudojau ne vieną buteliuką, naudojau ir Acnecolor, nieko nepadėjo. Tada naudojau įvairias priemones visokias kosmetines, Octenisan ir t.t. Tada pradėjau eiti į soliariumą, dar vėliau nuėjau pas daktarę, išgėriau 4 dėžutes doksiciklino, tepu IMEX, tepsiu Duac, dar veido valymas ir panašiai. Čia ką dabar prisimenu. Aišku, blogai, kad taip šokinėjo nuo vieno prie kito, bet nejaugi turėjau dar toliau gerti doksiciklino antibiotikus, kurie man nebepadėjo?
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 05 05, 20:09)
Jei tai reklama, tai pirma diena manau galetu buti ir paskutine. Arba siulau suaugti, arba zinokit tik sau ir niekam nepasakokit.


Atsiprasau , bet turbut as sakiau kad tai ne reklama. jei suprantate ne taip kaip reikia tai cia jau jusu problema. tiesiog norejau padeti zmonems, ir nemanau kad tai yra blogai, jei noriu padeti. jei paciai nerupi tokie dalykai tai cia jau jusu problema. jei as zinau tokius dalykus kurie gali padeti, tai kodel as turiu sedeti ir tyleti??? manau cia visos susirinko viena kitai padeti ir aptarti visokius dalykus, o ne tildyti viena kitos. o tai cia nesaugimas jei as kalbu, kaip galima padeti savo odai??
Atsakyti