Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Meskala @ 2010 05 05, 01:00)
atsiprašau, kad įlindau kažkur per vidurį visos diskusijos, seniai buvau šioj temoj.
Vasari, tik iškart neužpyk. Čia tik mano subjektyvi nuomonė, galėsi šveisti ją per tvorą, jei visai nepatiks biggrin.gif
Žodžiu, žmogau, pati irgi kovoju su spuogais, bet tikrai tikrai nesupyk... toks jausmas, kad tu mėgaujiesi savo nelaime ir mūsų dėmesiu Tau... Merginos siūlo tikrai gerus patarimus, kristinakristina, kamius ir kt kiek prisimenu iš anksčiau irgi buvom aptarę savo bėdas, bet tokių cirkų ir gromuliavimų kaip apie Vasario bėdą nemačiau. Jei nepadeda daktarai, kaip sakė viena forumietė, būk vyras ir imkis disciplinos. Man tai nė vienas daktaras nepadėjo. Perkasiau internetą, pati susiradau priemones, perskaičiau daug straipsnių. Pagrindinis patarimas, kurio man reikėjo, tai: disciplina ir kantrybė. Vaistą reikia naudoti 3-4 mėn mažiausiai.
Patarimų gavai, išgirdai, kokios priemonės kam padėjo. Ir nusiteik pasidaryti planą gydymosi bent 3-4 mėnesiams.
Aš asmeniškai pagijau nuo spuogų tik 31 metų. (Pagijimo sąvoka vėlgi reliatyvi: greičiau sakykim, man kol kas nebeiškyla spuogų, bet saugotis, griežtai prižiūrėti odą privalau).
Tad visai realiai Tau daktarė pasakė, kad galimas dalykas, vargsi dar 15 metų.
1. Susigyvenk, kad visuomet turėsi spuogų. Su pagerėjimais ir pablogėjimais.
2. Tu gali sumažinti juos, pagerinti odos būklę, jei:
a) susikursi režimą ir disciplinuotai jos laikysies.
cool.gif duac, differin ir AHA/BHA rūgštys - tavo draugai. (Zeniac LP Forte turėtų tau tikti, jei tavęs nelabai vargina inkštirai, o labiau spuogai, bėrimai)
c) būtinas odos drėkinimas (dehidratuota oda ginasi riebalais) ir SPF apsauga dienai, su sąlyga jei tepi AHA/BHA turintį kremą dienos metu.
d) vengti priemonių su alkoholiu.
e) Benzoilo peroksidas 5-10% ir tik vandens pagrindu. (Akne BP 5, Panoxyl Aquagel).

Susidaryk režimą Nr.1. ir nesirodyk čia 4 mėnesius. Nepadėjo, susidarai režimą Nr. 2 ir vėl nesirodyk tiek pat laiko. Ir t.t.
Aš irgi taip dariau 14 metų smile.gif
P.S. jei sportuoji, dažnai valyk veidą švelniausiu toniku, kokį gali rasti. Sportavimas prisideda prie spuogų augimo.

blink.gif labai gerai patarta thumbup.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi pritariu Meskalai... iš tiesų suprantu, kad galbūt Vasario bėda šiuo metu čia bene didžiausia, bet tiek dėmesio dar nei vienam žmogui nemačiau šitam forume... unsure.gif ir tiek patarimų, tiek protingų ir gerų siūlymų. bet nu jeigu žmogus visus patarimus perskaitė, viską įsisavino ir vis tiek sumąstė, kad jam reikia to nuostabiojo R, tai jis taip ir padarys (ar dabar, ar vėliau, bet visi žinom, kiek žmogus gali, kai jis įsitikinęs, kad jam jo reikia). tokiais atvejais net atrodo, kad jokie kiti vaistai nepadeda, o tas va jau tikrai padės... bet tai problemos su oda gali nesibaigt ir po to vaisto kurso... todėl reikia pastoviai dirbt juk su oda, o ne tikėtis, kad va vienas vaistas padarys stebuklus (čia galima palyginti su savęs priežiūra dėl svorio - savaitė ar mėnuo dietos nepadarys stebuklo visam gyvenimui)...
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 05 04, 10:40)
Aš asmeniškai jau susitaikiau su mintimi,kad visą gyvenimą teks kovot su šia problemiška oda.


Na aš ta patį galvoju, kad čia problema visam gyvenimui, bet viena kovoti su riebia oda ir pan, o kita - visą gyvenimą spuoguotai vaikščioti, ko tikrai nebus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 04, 14:50)
Savo mamos irgi nesuprantu, vieną dieną sako vienaip, o kitą jau kitaip...


Primink, kiek tau metų?
Atsakyti
isiterpsiu ir as... daugelis cia dabar komentuoja kuriom virs 30metu (atsiprasau jei ka pasendinau), taip dabar kai jus esat 30metu tai jum viskas visai kitaip atrodo, nei pries 10 ar 15metu. tai ir sakot kad oj cia bandyk priemones, bandyk ta , ana, tik R... nebandyk. o kai jam 18metu, tai mastymas visai kitoks, nes norisi but graziam cia ir dabar. ir tie pasakymai valyk tuo valyk anuo, o gal pabandyk dar tuo, taip viska sumaiso galvelej. taip pirmiausia reikia bandyti ivairias priemones, bet atsiprasau kai jus sakot rezultatas matosi po 3-4menesiu, tai absurdas, jei naudoji priemones ir jos tau padeda tai rezultatas matosi ir po menesio. o jeigu zmogui to rezultato nera ??? vistiek tept kremukais tuos 3-4menesius ir galvoti "o gal????". kai jam bus 30metu, tai jis gal irgi galvos kitaip, bet dabar jam 18metu, ir gyvent taip, kai pastoviai jautiesi blogai tai nezinau koks cia ir gyvenimas. as asaru daug irgi esu isliejus del savo odos, ir daugiau to patirti nenoreciau, nes tai kosmaras, o cia jaunam vaikinui pasako zinai dar 15metu taip bus....taip gal realybe tokia, jei naudos kremukus kurie nepadeda tai ir ilgiau bus. Jeigu jau zmogus doksiciklina gere, ir pagerejimo nelabai yra tai ka jau kalbet apie kremukus. mano pazistamai israse dabar doksiciklino, bet pas ja ne tokia problema kaip vasariui, tai iskart po savaites veidas visai kitoks, zymus efektas, tai tokiu atveju tikrai kremukai pades uzgydyti, o cia.. zodziu, pasakiau savo nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 05, 06:39)
aš irgi pritariu Meskalai... iš tiesų suprantu, kad galbūt Vasario bėda šiuo metu čia bene didžiausia, bet tiek dėmesio dar nei vienam žmogui nemačiau šitam forume...  unsure.gif ir tiek patarimų, tiek protingų ir gerų siūlymų. bet nu jeigu žmogus visus patarimus perskaitė, viską įsisavino ir vis tiek sumąstė, kad jam reikia to nuostabiojo R, tai jis taip ir padarys (ar dabar, ar vėliau, bet visi žinom, kiek žmogus gali, kai jis įsitikinęs, kad jam jo reikia). tokiais atvejais net atrodo, kad jokie kiti vaistai nepadeda, o tas va jau tikrai padės... bet tai problemos su oda gali nesibaigt ir po to vaisto kurso... todėl reikia pastoviai dirbt juk su oda, o ne tikėtis, kad va vienas vaistas padarys stebuklus (čia galima palyginti su savęs priežiūra dėl svorio - savaitė ar mėnuo dietos nepadarys stebuklo visam gyvenimui)...

drinks_cheers.gif deja man triju prireike kursu ir tikrai nezinau ar nereiks ir ketvirto, nezinai gi ka susimastys ta oda lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 05 05, 09:18)
isiterpsiu ir as... taip dabar kai jus esat 30metu tai jum viskas visai kitaip atrodo, nei pries 10 ar 15metu. tai ir sakot kad oj cia bandyk priemones, bandyk ta , ana, tik R... nebandyk. o kai jam 18metu, tai mastymas visai kitoks, nes norisi but graziam cia ir dabar. bet atsiprasau kai jus sakot rezultatas matosi po 3-4menesiu... kai jam bus 30metu, tai jis gal irgi galvos kitaip, bet dabar jam 18metu... Jeigu jau zmogus doksiciklina gere, ir pagerejimo nelabai yra tai ka jau kalbet apie kremukus.

Tujen visiškai teisi smile.gif anais metais man tie spuogai "vėžį" varė. Net buvau įsitikinus, kad tai kliudo bendrauti su žmonėmis ir vaikinais :] Kokių tik kompleksų neįsivariau, jaunas ir kvailas padaras būdama...Kokių tik bobučių receptų neišbandžiau, kiek sūrymo prastriūbavau biggrin.gif Tiesą sakai, kad jaunam reikia sprendimo ir rezultatų čia ir dabar.
Be to, mano gūdžios paauglystės metais mūsų kaime, kol ten gyvenau, buvo težinomi spiritiniai losjonai, mechaninis veido valymas ir psio. Jokio prieinamo interneto, kur galėtum ieškotis patarimų, receptų ir kt biggrin.gif
Dar vienas pliusas, anais laikais nebuvo tokio grožio kulto kaip dabar. Visi turi būti gražūs, idealia kūdikio oda, lengvučiai kaip plunksnelė, aukšti ir dailūs kaip dievai. Ką gi, etalonas yra didžiausias blogis, kokį tik sugalvojo žmonija.
Pati sakau, ko norėjau aštuoniolikos, vis viena nepasikeitė iki pat dabar, prieš genetiką nepapūsi biggrin.gif
Tai ir siūlau vasariui.. nekartoti mano klaidų (ai, vistiek -niolikiniai -dešimtmečių neklausys smile.gif)), nenorėti greitų rezultatų ar baisių vaistų, kad tik greičiau ir iš karto atsikračius veido problemų. Roaccutane yra baisus vaistas, aš savo sveikata nesutinku rizikuoti ir kitiems primygtinai nelinkiu. Spuogai tai ne širdies ar kepenų nepakankamumas, diabetas, kurį gali sukelti R.
Aš tiesiog esu įsitikinus, kad jis iki šiol nėra pabandęs atrasti teisingą režimą (tai ne vien tik parekomenduotas prausiklis ir koks nors duac/differin, to neužtenka) ir pakankamai ilgai vartoti priemones. Iš komentarų toks įspūdis, kad vaikinukas tai šį išbando, tai aną, ir po trijų savaičių vėl pas gydytoją arba čia. Jei klystu, atsiprašau iš karto smile.gif
Bet kokiu atveju, kaip dar neturintis 18 metų, spuogų apmažėjimo gali tikėtis 23-24 metų - pati ta karšta jaunystė - vyrukai bręsta ilgiau cool.gif
ir supermamose nebūtinas avataras su klyno vaizdu pirmam plane :]
offtopic:dar turiu pagirti vasarį, kad skirtingai nei jo amžiaus vaikinai iš šiaulių, rašo nepaprastai taisyklingai, žodžių rašyba, kableliai kone excellent... kaip kokia panelė mokytoja lituanistė... nustebinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 05 gegužės 2010 - 11:50
galbūt žiauriausia yra tai, kad visi čia pasakantys kažką turi skirtingą nuomonę, skirtingą patirtį su tais pačiais vaistais... vieniems padėjo vienas vaistas, o kitiems jis nedavė jokio rezultato. taip ir prasideda mėtymasis. kad ir mane dėl to garnier prausiklio žodžiais "užpuolė". aš pasidalinau įspūdžiais, kad man tos priemonės padėjo, o čia jau vaje vaje, vasario odai nepadės. tai gal ne tik vasario problemai visa šita tema skirta unsure.gif
o konkrečiai vasariui tikrai ne vieną patarimą gerą mačiau, tik reikia nesimėtyti... tai, kas tinka vienam, tikrai nebūtinai tinka kitam (kaip ir maisto reguliavimas, vaistai ir kt. gydymosi būdai).
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 05, 12:47)
kad ir mane dėl to garnier prausiklio žodžiais "užpuolė". aš pasidalinau įspūdžiais, kad man tos priemonės padėjo, o čia jau vaje vaje, vasario odai nepadės. tai gal ne tik vasario problemai visa šita tema skirta  unsure.gif
o konkrečiai vasariui tikrai ne vieną patarimą gerą mačiau, tik reikia nesimėtyti...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 05, 12:47)
galbūt žiauriausia yra tai, kad visi čia pasakantys kažką turi skirtingą nuomonę, skirtingą patirtį su tais pačiais vaistais... vieniems padėjo vienas vaistas, o kitiems jis nedavė jokio rezultato. taip ir prasideda mėtymasis. kad ir mane dėl to garnier prausiklio žodžiais "užpuolė". aš pasidalinau įspūdžiais, kad man tos priemonės padėjo, o čia jau vaje vaje, vasario odai nepadės. tai gal ne tik vasario problemai visa šita tema skirta  unsure.gif

butent. labai teisingai parasyta.
o garnier veido sveitiklis/prausiklis ir man padejo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 05 05, 13:36)
butent. labai teisingai parasyta.
o garnier veido sveitiklis/prausiklis ir man padejo  drinks_cheers.gif

man ir padeda GARNIER padeda as visa serija turiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na jau dėl doksiciklinonesutinku. Pas mane buvo geresne situacija truputį nei aps vasarį, bet man jis taip pat nepadėjo. Bet nesamone,akd kremai negali padėti jei jau doksiciklinas nepadeda schmoll.gif

teisybę šnekat,kas tinka vienam nebūtinai tiks kitam. Visi dalinamės savo įspūdžiais, tų priemonių juk daug yra, bet kiekvienas turim išsirinkt ką naudot,atrast, kas mum tinka labiausiai.O ne taip,kad pamatom vis naują pavadinimą, išmetam senas priemones ir naujas perkam.

Aš priklausau tam būriu, kuris savo jaunystės dieneles leido kartu su spuogais.ir tų kompleksų buvo, bet tikrai nenorėčiau ir neleisčiau jaunam savo vaikui/paaugliui gerti roaccutan'o. Gerai,jei vieno kurso užteks. bet kiek domėjaus, tai reikia jį pakartot vis..o tai savęs žalojimas tikrai ir efektas kaip ir su kitais kremais ar procedūrom, ką pastoviai reikia kartoti.

Atsakyti
cefafloria-gal kuri susiduret bandet
Atsakyti