Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Vasariss @ 2010 05 04, 18:57)
Nu nėra ji tokia labai bloga, vakar buvo net maloni.

blink.gif
Atsakyti
Na šiaip mano oda yra geresnė nei prieš pradedant gydytis, gal einant laikui susitvarkys?
Atsakyti
patiko man tas vasario pasisakymas kad vakar ji net maloni buvo biggrin.gif net maloni!! biggrin.gif
laukiu rytojaus, pažiūrėsiu ką daktarė pasakys smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 04, 19:17)
Na šiaip mano oda yra geresnė nei prieš pradedant gydytis, gal einant laikui susitvarkys?

Na jei gydysi tai manau turetu padeti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 04, 19:49)
patiko man tas vasario pasisakymas kad vakar ji net maloni buvo biggrin.gif net maloni!! biggrin.gif
laukiu rytojaus, pažiūrėsiu ką daktarė pasakys smile.gif)


Būtinai pranešk mums. Beje, įkelk savo foto, kur matytusi bėdos...aišku jeigu nebijai, nors nėra čia ko bijoti smile.gif
Atsakyti
Zinot, siurpu skaityti...Turejau noro Vasariui padeti, suvesti su gera gydytoja is Klaipedos (stazavosi Romoje savaite, butent spuogu klausimais). Rupestinga, besidominti, novatoriska, kviete butinai ateiti pasirodyti po poros menesiu....Ale po tokiu jusu pasisakymu, baisu ir rankas kist. Paskyre jam jo gydytoja normalu gydyma - duac+differin po antibiotiku kurso, o ja sarlatane isvadino.... doh.gif nekompetetinga....

O del psichologinio stovio, tai labai suprantu....bet tai ko noret is daktaru, jei kartais nuosaviems gimdytojams nelabai dasunta, kaip ju vaikas jauciasi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2010 05 04, 21:18)
Zinot, siurpu skaityti...Turejau noro Vasariui padeti, suvesti su gera gydytoja is Klaipedos  (stazavosi Romoje savaite, butent spuogu klausimais). Rupestinga, besidominti, novatoriska, kviete butinai ateiti pasirodyti po poros menesiu....Ale po tokiu jusu pasisakymu, baisu ir rankas kist. Paskyre jam jo gydytoja normalu gydyma - duac+differin po antibiotiku kurso, o ja sarlatane isvadino.... doh.gif nekompetetinga....

O del psichologinio stovio, tai labai suprantu....bet tai ko noret is daktaru, jei kartais nuosaviems gimdytojams nelabai dasunta, kaip ju vaikas jauciasi... doh.gif


KristinaKristina, aš tikrai esu labai dėkingas, kad nori padėti smile.gif skaitau visą informaciją kurią duoti, žiūriu video. Beje, man reikia pasirinkti kurį pirkti, abiejų nepirksiu, nes dar turiu kažkiek Imex. Pirksiu Duac smile.gif Nėra daktarė šarlatanė, na tipiška tokia, kaip ir visi daktarai, kuriems neneši pinigų.
Atsakyti
Manau skiriasi maloni nuo gera. gera daktarė gali kaip tik būt nemaloni,grubi, bet normalai paskirti gydymą.šiaip manau didžiausia problema daugumos, kurie gydos spuogus tai norėjiams greito rezultato ir pabandžius mėnesį keist priemones į kitas. Juk oda atsinaujina maždaug kas 3-4 savaites todėl ir poveikio laukt reikia ne mėnesiuką. Duac'as turėtų tikrai padėt tau,vasari. Man buvo išgydęs VISUS spuogelius,bet ne per mėnesį ar du schmoll.gif

Man asmeniškai nelabai ri svarbu kalus tadaktarė apioe mano spichologinę būseną ar ne, bet jeigu normaliai papasakoja apie odą, kaip ją gydyt ir paskiria gydymą,šneka iš tikro protingai man to užtenka.Norėsiu spichologinės pagalbos eisiu aps psichologą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 05 04, 22:56)
Duac'as turėtų tikrai padėt tau,vasari. Man buvo išgydęs VISUS spuogelius,bet ne per mėnesį ar du  schmoll.gif


Na, kad kažkiek padės tai net neabejoju smile.gif
Atsakyti
Aptikau internete vieną gėrį tokį, kurio jau seniaia nebuvau amčius niekur pirkt.

http://www.sveikatos...ucare-neem-50ml

Anksčiau naudojau tai amn jis laaabai aptiko, dabar būtinai vėl pirksiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 04, 22:58)
Na, kad kažkiek padės tai net neabejoju smile.gif

reikia tiketi ir tada pades ax.gif
Atsakyti
atsiprašau, kad įlindau kažkur per vidurį visos diskusijos, seniai buvau šioj temoj.
Vasari, tik iškart neužpyk. Čia tik mano subjektyvi nuomonė, galėsi šveisti ją per tvorą, jei visai nepatiks biggrin.gif
Žodžiu, žmogau, pati irgi kovoju su spuogais, bet tikrai tikrai nesupyk... toks jausmas, kad tu mėgaujiesi savo nelaime ir mūsų dėmesiu Tau... Merginos siūlo tikrai gerus patarimus, kristinakristina, kamius ir kt kiek prisimenu iš anksčiau irgi buvom aptarę savo bėdas, bet tokių cirkų ir gromuliavimų kaip apie Vasario bėdą nemačiau. Jei nepadeda daktarai, kaip sakė viena forumietė, būk vyras ir imkis disciplinos. Man tai nė vienas daktaras nepadėjo. Perkasiau internetą, pati susiradau priemones, perskaičiau daug straipsnių. Pagrindinis patarimas, kurio man reikėjo, tai: disciplina ir kantrybė. Vaistą reikia naudoti 3-4 mėn mažiausiai.
Patarimų gavai, išgirdai, kokios priemonės kam padėjo. Ir nusiteik pasidaryti planą gydymosi bent 3-4 mėnesiams.
Aš asmeniškai pagijau nuo spuogų tik 31 metų. (Pagijimo sąvoka vėlgi reliatyvi: greičiau sakykim, man kol kas nebeiškyla spuogų, bet saugotis, griežtai prižiūrėti odą privalau).
Tad visai realiai Tau daktarė pasakė, kad galimas dalykas, vargsi dar 15 metų.
1. Susigyvenk, kad visuomet turėsi spuogų. Su pagerėjimais ir pablogėjimais.
2. Tu gali sumažinti juos, pagerinti odos būklę, jei:
a) susikursi režimą ir disciplinuotai jos laikysies.
cool.gif duac, differin ir AHA/BHA rūgštys - tavo draugai. (Zeniac LP Forte turėtų tau tikti, jei tavęs nelabai vargina inkštirai, o labiau spuogai, bėrimai)
c) būtinas odos drėkinimas (dehidratuota oda ginasi riebalais) ir SPF apsauga dienai, su sąlyga jei tepi AHA/BHA turintį kremą dienos metu.
d) vengti priemonių su alkoholiu.
e) Benzoilo peroksidas 5-10% ir tik vandens pagrindu. (Akne BP 5, Panoxyl Aquagel).

Susidaryk režimą Nr.1. ir nesirodyk čia 4 mėnesius. Nepadėjo, susidarai režimą Nr. 2 ir vėl nesirodyk tiek pat laiko. Ir t.t.
Aš irgi taip dariau 14 metų smile.gif
P.S. jei sportuoji, dažnai valyk veidą švelniausiu toniku, kokį gali rasti. Sportavimas prisideda prie spuogų augimo.
Atsakyti