Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(kamius @ 2010 05 01, 15:53)
dispančeris  blush2.gif

Dispanseris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 01 gegužės 2010 - 14:57
QUOTE(EgleG @ 2010 04 28, 21:22)
Kaip manot, o tu hormonu neimanoma niekaip sutvarkyti negeriant KT?  g.gif


Aš mečiau KT prieš 3 mėn, dabar geriu nakvišų aliejų ir man atrodo, kad jis man labai tinka. Pradėjau gerti, kad sureguliuočiau hormonų disbalansą, bet ne dėl spuogų, o pagrinde dėl plaukų slinkimo. Dar naudoju Alpecin šampūną su kofeinu ir tikrai pastebėjau, kad jau praktiškai nebeslenka. thumbup.gif O slinko kelis metus kuokštais, visokius tyrimus dariau... Kas liečia spuogus, tai būdavo iškildavo vienas kitas, bet labai rimtų problemų neturėjau. Dabar dar pradėjau naudoti Octenisan losjoną prausimuisi, tai pasaka, išvis lygi oda. wub.gif

QUOTE(kamius @ 2010 05 01, 15:53)
Papasakok kaip sekės ten.esu girdėjus apie tą dermatologę,bet akdangi ne iš šiaulių aš tai nelabai žinau,kur tas dispančeris  blush2.gif


Šalia Resp. ligoninės.
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 05 01, 15:53)
Papasakok kaip sekės ten.esu girdėjus apie tą dermatologę,bet akdangi ne iš šiaulių aš tai nelabai žinau,kur tas dispančeris  blush2.gif

jo, su to dispancerio radimu tai suvargau biggrin.gif reikia su dvyliktu važiuot iki žemaičio kavinės, išlipus eit link Kuršėnkelio(ta kryptim kur dvyliktas nuvažiuoja) ir bus posūkis į nuosavų namų gatvelę(atpažinau ją iš padangų montavimo ženklo). tada eini tiesiai ir pamatysi didelį pastatą, ten odos dispanceris bus iš kiemo pusės, turėsi apeit tą pastatą, na ten bus rodyklės smile.gif trečiadienį eisiu pas šųeimos gydytoją, tada pasakys ką daryt, sako gal antibiotinių kokių tepalų išrašys ar kaip ten jie pradžiai:) aš sakysiu jog norėčiau tuos tyrimus pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 05 02, 12:25)
Dabar dar pradėjau naudoti Octenisan losjoną prausimuisi,


Ar labai sausina oda? 4u.gif
Atsakyti
sausina labai.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 02, 16:54)
Ar labai sausina oda?  4u.gif


Nepastebėjau, kol kas neilgai naudoju. Mano veido oda riebi, tai nepastebėjau, kad per daug sausintų.
Atsakyti
beproto sausina odą octenisan, dėl to jo nebenaudoju, dabar sebamed priemones naudot pradėjau, taip patiko smile.gif putos išvalo veidą, kovoja su bakterijom, ir dar losjoną nusipirkau, toks malonus, čiut pagriaužia bet nesausina. dar reiktų kremo nusipirkt, bet jis 35lt kainuoja, tai galvoju palauksiu kol pas daktarę nueisiu, nes kad nebūtų po to jog prisipirkau, o tos priemonės man netiko smile.gif
Atsakyti
Nu nežinau, kartais dar naudoju octenisan ir man tikrai nesausina
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 05 02, 18:55)
Nepastebėjau, kol kas neilgai naudoju. Mano veido oda riebi, tai nepastebėjau, kad per daug sausintų.

Man taip pat nesausina.
Na, gal kažkiek, nes dezinfekcinis losjonas, bet tikrai minimaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 02, 19:09)
Nu nežinau, kartais dar naudoju octenisan ir man tikrai nesausina

Vasari, skaičiau ne vieną tavo postą. Kaip supratau bėdos labai rimtos ir linkiu sėkmės gydantis. 4u.gif
O kaip tu elgiesi su patalyne? man dermatologė patarė visą gydymosi laikotarpi kas diena keisti pagalvės užvalkalą ir nenešioti megztukų su ilgu kaklu, bei jokiu būdų plaukų neužleisti ant veido.
Taip pat ėjau į kvarco lempos procedūras, odą išsausino, bet tikrai nemažai padėjo, nors ir nelabai ko tikėjausi iš tų lempų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 02, 16:54)
Ar labai sausina oda?  4u.gif


Va man kaip tik Octenisan tik šiek tiek sausina odą, o Sebamed putos netgi labai stipriai išsausino, dabar baiginėju Bioderma Sebium geli prausikli, tai poveikio jokio, netgi atrodo dar labiau oda pariebina, galvoju grįšiu prie Octenisan losjono g.gif
Atsakyti
o man octenisan nesausino. bet jokio kito poveikio irgi nebuvo doh.gif ta prasme visiskai bevertis produktas man pasirode rolleyes.gif
Atsakyti