Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Ai neskauda @ 2010 04 29, 12:30)
O mane nuo nakvišų beria  doh.gif  taip pat kuo ir  nuo B gr. vitaminų..


likimo drauge drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kažin Valerijone pas dermatologę einant kokia kaina vieno apsilankymo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 04 29, 17:57)
o kažin Valerijone pas dermatologę einant kokia kaina vieno apsilankymo? smile.gif



30 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 04 29, 11:35)
O kokias nakvisu tabletes merginos perkat? ar gryna, naturalu nakvisu alieju geriat? Pastarasis gal vertingiasnis butu nei tabletes  g.gif


Tai vaistinėje būna kapsulės..
Atsakyti
Ga kazkam bus naudinga:

http://www.youtube.c...h?v=JcrgYzUJqk8

http://blairfowler.b...tem-week-1.html

Siaip internete galima rasti daug nuotrauku pries/po ir kosmetikos isigyti ebay,kiek maciau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

jungiuosi i jusu buri. turiu ir as tu nelemtu spuogu.visa kakta isvaryta, smilkiniai, dar tos alergines pleiskanojancios demes aplink lupas doh.gif man jau 23 m be tokio chaoso ant veido net paauglysteje nebuvo doh.gif blink.gif apytikriai jau 5metai kaip kankinuosi! kiek kremu pribandziau, proceduru, tiesa antibijotiku neteko gerti, tik kremukais pasitepliot. buvau konsultuotis ligonineje pas ale gera dermatologe. parase antibijotiku dvieju rusiu. pirmi buvo pradziai, kad apgydyti oda ir sustabdyti spuogu kylima (pavadinimo nepamenu), o antri Differin atrodo, cia turejo buti pats vynis! deja, nieko. tiesa, differina sunaudojau nugarai, nes nugara tikrai puikiai paveike thumbup.gif bet va nepasitepu kokia pora savaiciu ir nori lysti tie spuogiukai.

na prie esmes, buvau vakar pas savo kosmetologe, dariausiu kaukyte su rugstimi, nes tai ,matyt, vienas is budu, kuris bent trumpam apstabdo tuos spuogiukus. na ir ji man pasiule apsilankyti VŠĮ VU Antakalnio ligoninės Alergologijos centre Antakalnio g. 124. pas gydytoja vaiciulioniene. esme ta, kad kai yra tooooks nezmoniskas spuoguotumas ir jau niekas nebepadeda, oda tiek gavusi tu kremu ir proceduru, kad i dirgsta nuo pacio svelniausio kremo,tai ji sako, kad tai gali buti bakterija, kurios "deka" niekaip tie spuogai nepraeina, kyla ir kyla. ta bakterija sedi ant odos ir kaip piktas parazitas kelia tuos spuogus ,kaip kokia savo kariuomene!
o toje antakalnio ligonineje daromas spuogo tyrimas. isspaudzia spuogiuka ir ziuri ,kokia bakterija ten sedi ir tada parenka butent ta gydyma, kuris yra veiksmingas tai bakterijai. kosmetologe sake, kad jos kliente issigyde taip veida, o irgi kankinosi nemazai meteliu...
taigi, uzisrasiau ir as geguzes gale ir eisiu,nes jau nebeturiu,ko prarasti , o svarbiausia jau ir kantrybe senka:mmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimesMedis: 30 balandžio 2010 - 16:06
Ką tik skambinau savo dermatologei, užsirašiau konsultacijai pirmadienį. Paklausiau dėl roaccutane. Man pasakė, kad juos išrašyti man gali, bet kažkas turi mane konsultuoti dėl jų, nes ji patirties su šiais vaistais neturi. Pasakė, kad jais gydyti manęs nepradės. doh.gif Kai rašiau el laišką vienai kosmetologei, kurios kontaktus davė charizma2121, man atrašė, kad vienintelis išsigelbėjimo ratas-roaccutane. Su mama šnekėjau, ji neprieštarauja. Kur dabar rasti žmogų, kuris išrašytų tuos vaistus ir mane konsultuotų per gydymą? Gal Šiauliuose būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasariss: 30 balandžio 2010 - 16:13
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 30, 17:10)
Ką tik skambinau savo dermatologei, užsirašiau konsultacijai pirmadienį. Paklausiau dėl roaccutane. Man pasakė, kad juos išrašyti man gali, bet kažkas turi mane konsultuoti dėl jų, nes ji patirties su šiais vaistais neturi. Pasakė, kad jais gydyti manęs nepradės.  doh.gif Kai rašiau el laišką vienai kosmetologei, kurios kontaktus davė charizma2121, man atrašė, kad vienintelis išsigelbėjimo ratas-roaccutane. Su mama šnekėjau, ji neprieštarauja. Kur dabar rasti žmogų, kuris išrašytų tuos vaistus ir mane konsultuotų per gydymą? Gal Šiauliuose būtų?


Tai pas Balevičienę visgi nenori?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 30, 17:40)
Tai pas Balevičienę visgi nenori?


Ieškau kur arčiau, kelionė labai brangi išeitų, o į Šiaulius gan dažnai važiuojam
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 30, 17:40)
Tai pas Balevičienę visgi nenori?


Ir prisiskaičiau daug blogų komentarų apie šią daktarę, neverta rizikuoti, arčiau galima rasti ką nors.
Atsakyti
Šiauliuose odos dispancerį dirba labai gera dermatologė, pavardės nepamenu, iš S ar J raidės, man atrodo iš S, Stankunienė ar kažkas panašaus smile.gif norėjau pas ją užsiregistruot, pasirodo tik nuo gegužės 14 priima registracijas birželio mėnesiui, tai tiek laukti nenoriu smile.gif trečiadienį eisiu pas šeimos daktarę, pažiūreės mano tuos spuogus, sakė gal išrašys siuntimą į odos dispancerį, tai greičiau priimt turėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 05 01, 09:10)
Šiauliuose odos dispancerį dirba labai gera dermatologė, pavardės nepamenu, iš S ar J raidės, man atrodo iš S, Stankunienė ar kažkas panašaus smile.gif norėjau pas ją užsiregistruot, pasirodo tik nuo gegužės 14 priima registracijas birželio mėnesiui, tai tiek laukti nenoriu smile.gif trečiadienį eisiu pas šeimos daktarę, pažiūreės mano tuos spuogus, sakė gal išrašys siuntimą į odos dispancerį, tai greičiau priimt turėtų smile.gif



Papasakok kaip sekės ten.esu girdėjus apie tą dermatologę,bet akdangi ne iš šiaulių aš tai nelabai žinau,kur tas dispančeris blush2.gif
Atsakyti