Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Eleina @ 2010 04 28, 19:44)
Kai as pries keliasdesimt psl, o gal praeitoj temoj bandziau vienai merginai pasakyt, kad spuogu gali but nuo maisto, buvau gerokai iskritikuota, nes anot keliu kategoriskai pasisakanciu dalyviu, maistas su spuogais absoliuciai niekaip nesusijes, ir tai irodyta moksliskai  rolleyes.gif


jei neturit draugių kosmetologių, tai Jus visą laiką kritikuos protingesni. nes jie viską žino hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 28, 19:57)
Gal kartais cia lankosi visazistes ir galetu man patarti vienu klausimu. Man reiktu kokios geros maskuojamos priemones. Ne sau o maniskiui. (vestuviu dienai fotosesijai) Jo veido oda lb riebi ir problematiska, daug randeliu nuo spuogeliu. Gal yra kokia speciali priemone, kad gerai padengtu veido oda ir atrodytu naturaliai, bandziau su Maxfactor Lasting Performance tai nzn kazkaip nelabai kaip atrodo, dar labiau isryskina visus nelygumus ir randelius.

as manau, jei ir nerasit kazkokiu stebuklingiu priemoniu, tai visada pades visagalis Photoshopas mirksiukas.gif ir nuotraukos bus grazios 4u.gif
Atsakyti
Kaip manot, o tu hormonu neimanoma niekaip sutvarkyti negeriant KT? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 04 28, 19:44)
Kai as pries keliasdesimt psl, o gal praeitoj temoj bandziau vienai merginai pasakyt, kad spuogu gali but nuo maisto, buvau gerokai iskritikuota, nes anot keliu kategoriskai pasisakanciu dalyviu, maistas su spuogais absoliuciai niekaip nesusijes, ir tai irodyta moksliskai  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Siaip jau moksliskai irodyta, kad maistas labai itakoja odos bukle ( aisku ir spuogus ) ir ne tik odos, net rimtos ligos gali prasideti del maisto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaitkute: 28 balandžio 2010 - 20:36
QUOTE(EgleG @ 2010 04 28, 21:22)
Kaip manot, o tu hormonu neimanoma niekaip sutvarkyti negeriant KT?  g.gif

nakvišas pabandyk, pas mane prieš 4 metus buvo nekokia oda, kt geriant viskas susitvarkė. Dabar nebegeriu, buvo vėl pradėjusi spuoguotis oda, bet tik pradėjau nakvišas gerti, ir rezultatas kaip ir geriant kt., jokių priekaištų dėl odos neturiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 28 balandžio 2010 - 20:37
Labas vakaras. Miela charizma2121 davė man vienos kosmetologės kontaktus, aš jai parašiau, ir ji man atrašė, kad situacija yra labai labai sunki, ir antibiotikai nebepadės. Vienintelis išsigelbėjimas- Roaccutane. Ir siūlė važiuoti į Vilnių pas daktarę Balevičienę. Pakalbėjau su mama, ji sako, kad turime važiuoti. Jeigu važiuosime, tai pirmą kartą važiuosiu į Vilnių thumbup.gif bet nepramogauti, o dėl šių problemų....Kelionė pirmyn-atgal iš Mažeikių išeis labai brangiai, 100 (jei nedaugiau) konsultacija + vaistai....mes galėsime nuvažiuoti tik vienintelį kartą, taigi turėtų iš karto išrašyti vaistus, kurie turi daugiausiai tikimybės padėti, tai Roaccutane. Nes jeigu išrašys kokį tepaliuką, aišku jis man nepadės, antrą kartą nebevažiuosim, kad išrašytų stipresnių vaistų. Bet dar mums neaišku, kaip su tyrimais? Ar juos reikia pasidaryti čia savo mieste, ar ten greitai padarys? Ir dar. Roccutane išrašytų mažiausią dozę, o kai reikės pereiti ant didesnių? Važiuoti kad išrašytų receptą? Ar kaip čia bus?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 28, 21:37)
nakvišas pabandyk


mane nuo nakvisu isbere, tai atidaviau mamai, jai sake labai thumbup.gif
Papildyta:
Vasari, as manau, kad tau reikia pasiskambinti profesorei (nzn kas ten kabinetas, klinika) - ir tave pakonsultuotu del tyrimu, kokia ten tvarka ir kokios galimybes mirksiukas.gif o del R. - tai is Viktorijos laisko supratau, kad tau prof. paskirtu tam tikra doze (ne butinai pacia maziausia) ir jau vietoj pasakytu, kaip elgtis toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 28 balandžio 2010 - 21:30
QUOTE(Eleina @ 2010 04 28, 20:45)
as manau, jei ir nerasit kazkokiu stebuklingiu priemoniu, tai visada pades visagalis Photoshopas  mirksiukas.gif ir nuotraukos bus grazios  4u.gif


Tai man atrodo norisi ne tik gražių foto, bet ir būti gražiems tokią dieną biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 28, 22:19)
Labas vakaras. Miela charizma2121 davė man vienos kosmetologės kontaktus, aš jai parašiau, ir ji man atrašė, kad situacija yra labai labai sunki, ir antibiotikai nebepadės. Vienintelis išsigelbėjimas- Roaccutane. Ir siūlė važiuoti į Vilnių pas daktarę Balevičienę.


Aš gydžiausi pas Balevičienę, būtent ji ir buvo man skyrusi roaccutane..
Atsakyti
Pagaliau kažkas pajudėjo. good.gif

Charizma, o kiek laiko gėrei nakvišas? Gal pradžioje tik valėsi oda mesdama į viršų spuogus? Nors aišku, jei jų nebuvo, o geriant ėmė ir atsirado tai ir aš turbūt negerčiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 28, 23:53)
Charizma, o kiek laiko gėrei nakvišas? Gal pradžioje tik valėsi oda mesdama į viršų spuogus? Nors aišku, jei jų nebuvo, o geriant ėmė ir atsirado tai ir aš turbūt negerčiau. smile.gif


pradejo svaru veida berti, tai eina jos sau, meciau ir mamai atidaviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 28, 17:57)
Gal kartais cia lankosi visazistes ir galetu man patarti vienu klausimu. Man reiktu kokios geros maskuojamos priemones. Ne sau o maniskiui. (vestuviu dienai fotosesijai) Jo veido oda lb riebi ir problematiska, daug randeliu nuo spuogeliu. Gal yra kokia speciali priemone, kad gerai padengtu veido oda ir atrodytu naturaliai, bandziau su Maxfactor Lasting Performance tai nzn kazkaip nelabai kaip atrodo, dar labiau isryskina visus nelygumus ir randelius.

vat cia ir as turiu problema su makiazu, kas liecia nelygumus, pastebejau, kad dauguma pudru, gal net ir visos kazkaip tai ima ir isryskina randelius verysad.gif turiu net specialia korektyvine (nzn kaip cia lietuviskai 'corrective') pudra, bet ir ta nepadeda nelygumu maskuot. O jusu draugui/vyrui tai gal mineraline pudra tiktu ji labai naturaliai ant veido atrodo... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 28, 20:19)
Labas vakaras. Miela charizma2121 davė man vienos kosmetologės kontaktus, aš jai parašiau, ir ji man atrašė, kad situacija yra labai labai sunki, ir antibiotikai nebepadės. Vienintelis išsigelbėjimas- Roaccutane. Ir siūlė važiuoti į Vilnių pas daktarę Balevičienę. Pakalbėjau su mama, ji sako, kad turime važiuoti. Jeigu važiuosime, tai pirmą kartą važiuosiu į Vilnių  thumbup.gif bet nepramogauti, o dėl šių problemų....Kelionė pirmyn-atgal iš Mažeikių išeis labai brangiai, 100 (jei nedaugiau) konsultacija + vaistai....mes  galėsime nuvažiuoti tik vienintelį kartą, taigi turėtų iš karto išrašyti vaistus, kurie turi daugiausiai tikimybės padėti, tai Roaccutane. Nes jeigu išrašys kokį tepaliuką, aišku jis man nepadės, antrą kartą nebevažiuosim, kad išrašytų stipresnių vaistų. Bet dar mums neaišku, kaip su tyrimais? Ar juos reikia pasidaryti čia savo mieste, ar ten greitai padarys? Ir dar. Roccutane išrašytų mažiausią dozę, o kai reikės pereiti ant didesnių? Važiuoti kad išrašytų receptą? Ar kaip čia bus?

as tai pamenu, kai gydziaus pas kuciauskiene tai as jai skambindavau, ka daryt, nes is kauno nevaziuodavau kiekviena karta, bet tuo metu roacutanas be recepto parsidavinejo, galejai pirkt kiek nori ir kas nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 04 28, 19:55)

Man visi kremai kemsa poras  doh.gif Kokius jus naudojat? Ko sudeti neturetu but?


Ieškau, kad nebūtų sudėtyje parafinum liquidum, mineral oil, bees wax, emulsying wax. Nežinau kaip kitom, bet čia mano teorija kuri pasiteisina smile.gif
Man tikrai nekemša Mirielle drėkinantis kremas-gelis, Skincode 24 val energizuojantis, Skincode naktinis visų tipų odai, Nivea aqua beauty dieninis, Swiss basics drėkinantis dieninis fluidas, Matis serumas iš žalios serijos. Regis ir viskas.

Eucerin aqua balance mišriai odai pagal sudėtį lyg ir neturėjo kimšt, bet kemša.

QUOTE(Vasariss @ 2010 04 28, 22:19)
Bet dar mums neaišku, kaip su tyrimais? Ar juos reikia pasidaryti čia savo mieste, ar ten greitai padarys? Ir dar. Roccutane išrašytų mažiausią dozę, o kai reikės pereiti ant didesnių? Važiuoti kad išrašytų receptą? Ar kaip čia bus?



Dėl tyrimų pasiskambint, išsiaiškint ko reikia ir užsirašyt smile.gif pasakysit, kad problematiška atvažiuot, tai turėtų išrašyt raštą šeimos gydytojai pvz kaip elgtis ir kad toji parašytų.
Atsakyti