Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 22:09)
Suteikei man vilties. Nuo dabar nebevalgau šokolado (o mama ką tik parnešė iš parduotuvės), jeigu ir tavo draugui taip buvo, tai aišku yra tikimybė, kad ir man nuo šokolado. Na aš pabandysiu jo nevalgyti, vistiek nieko neprarasiu. O kaip sužinoti ko dar negaliu valgyti?

Bent jau pas juos buvo tai taip, kad spuogai kilo nuo to, be ko gyvent negalejo biggrin.gif Tai pradziai pabandyk atsisakyt to, ka labiausiai megsti (nebutinai tai turi but sokoladas ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaitkute: 28 balandžio 2010 - 09:27
gal kas Šiauliuose esat pas kokią dermatologę lankesi ir jos kontaktus turit kad telefonu būtų galima užsiregistruot? smile.gif
Atsakyti
Radau įdomu vaistą spuogams šalinti - Acnezine. Naturalių medžiagų kapsulės geriamos. Internete paskaičiau, geri atsiliepimai. Dabar pats užsisakiau vieną buteliuką - 25 svarai plius 7 už pristatymą ir vieną buteliuką nemokamai gauni. Jeigu kas jau bandėte tai, tai parašykite atsiliepimus. Aš pradėsiu kursą po poros savaičių, būtinai brūkštelsiu ar efektyvus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Powka @ 2010 04 28, 14:16)
Radau įdomu vaistą spuogams šalinti - Acnezine. Naturalių medžiagų kapsulės geriamos. Internete paskaičiau, geri atsiliepimai. Dabar pats užsisakiau vieną buteliuką - 25 svarai plius 7 už pristatymą ir vieną buteliuką nemokamai gauni. Jeigu kas jau bandėte tai, tai parašykite atsiliepimus. Aš pradėsiu kursą po poros savaičių, būtinai brūkštelsiu ar efektyvus dalykas.

g.gif Labai idomu. Is UK siustis? Gal kas noretu per puse uzsakyma pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 28, 10:14)
Jei vienam buvo nuo šokolado, nereiškia, kad ir tau  rolleyes.gif
Aš tai vistiek už roacutane, vakar dar su mama pašnekėjau ir nepakeičiau savo nuomonės kažkaip..
Beje, turiu tokią info apie maisto derinimą, viena narė man atsiųntė seniau, jei nori, parašyk až man savo paštą, atsiųsiu  4u.gif


Aš nieko neprarasiu atsisakydamas šokolado kuriam laikui. Mėnesiui ar dviem. Vistiek dabar dar negalėsiu gerti roaccutane, kaip sakiau- tik vasarą po gimtadienio, o iki to laiko galiu bandyti. Parašiau tau až dėl maisto derinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 04 27, 19:24)
O gal galit pasidalint patirtimi su visais kaip išsigydėt juos smile.gif?manau tai aktualu visiems besilankatiems šioje temoje smile.gif

Ir iš tikro, kaipkosmetolgė man aiškino, tai nebūtinai leika duobutės nuo tų spuogų, kuriuos išspaudžiame. Kai kurie spuogai formuodamiesi pažeidžia gilius odos sluoksnius todėl ir lieka duobutė..



Kaip rašiau jau, spuogai kankint pradėjo labai seniai. Kažkur nuo 5 klasės, o dabar man 26. Nebuvo, kad visas veidas būtų spuoguotas, bet ant T zonos pastoviai jų būdavo. Ir riebalavosi viskas nežmoniškai. Priemonių kosmetinių nebuvo tiek kiek dabar. Visi sakė ta šokolado nevalgyt, tai ko nors kt nevalgyt - nepadėjo. Kažkur 16 m. Kelis mėnesius lankiausi Jogailos gatv. pas dermatologę ir jos rekomenduotą kosmetologę. Valymai, azotas, suplaktinės, losjonai ir pan. davė geroką pagerėjimą. Interntetė pradėjau ieškot info apie kosmetikos priemones, sudėtį. Gerokai po 20 m. kartais jau pasitaikydavo dienų, kai spuogų nebūdavo.
Kt irgi gėriau per tą laiką gal kokius metus, be efekto.
Reziumė, kad labai greitai kemšasi poros, o kad tada tiek apie kremų sudėtis būčiau žinojus biggrin.gif
Kelis metus oda tokia, kad seniai nematyti žmonės klausia ką pasidarei odai blush2.gif
Nuo -niolikos laikų veido valymo nebuvau. Nematau prasmės darytis. Nebent ateityje sugalvosiu rūgštinį dėl kelių duobelių ax.gif Iš esmės užtenka man kosmetikos priemonių. Antibiotikų irgi nesu gėrus.

Vasario atveju, įtariu prireiks visgi to is R g.gif tačiau geras dermatologas taip pat nepamaišytų..
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 04 28, 12:52)
gal kas Šiauliuose esat pas kokią dermatologę lankesi ir jos kontaktus turit kad telefonu būtų galima užsiregistruot? smile.gif



Šiauliuose šiaiap neiko gero dermatologų nėra. Aš lankiausi trejetą kartų Valerijono vaistinėje pas S.lukošaitienę.I,III,V dirba nuo 15-18, II,IV 10:30-12:30. Nereikia registruotis, tiesei eini ri vsiaks.Pagerėjimas buvo kažkoks kiekvieną sykį

Vasari,manau puiku,kad nusprendei paeksperimentuoti. Nebūtina išvis atsiskayt to šokolado. Tik apsilepint juo daugrečiau. Taip pat apmaž-int pieno produktų, kitų saldumynų, truputį mažiau rūkytų valgyt. Ir pažiūrėsi ar bus pagerėjimas smile.gif
Atsakyti
Kai as pries keliasdesimt psl, o gal praeitoj temoj bandziau vienai merginai pasakyt, kad spuogu gali but nuo maisto, buvau gerokai iskritikuota, nes anot keliu kategoriskai pasisakanciu dalyviu, maistas su spuogais absoliuciai niekaip nesusijes, ir tai irodyta moksliskai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 04 28, 19:27)
Vasari,manau puiku,kad nusprendei paeksperimentuoti. Nebūtina išvis atsiskayt to šokolado. Tik apsilepint juo daugrečiau. Taip pat apmaž-int pieno produktų, kitų saldumynų, truputį mažiau rūkytų valgyt. Ir pažiūrėsi ar bus pagerėjimas smile.gif


Iš tiesų šokoladų valgiau kasdien, ir ne po vieną, kartais net ne po du.... Pieno produktų kaip ir vengiu....kažin kaip čia bus.
Atsakyti
[quote=Ai neskauda,2010 04 28, 19:12]

Reziumė, kad labai greitai kemšasi poros, o kad tada tiek apie kremų sudėtis būčiau žinojus biggrin.gif


Man visi kremai kemsa poras doh.gif Kokius jus naudojat? Ko sudeti neturetu but?
Atsakyti
Gal kartais cia lankosi visazistes ir galetu man patarti vienu klausimu. Man reiktu kokios geros maskuojamos priemones. Ne sau o maniskiui. (vestuviu dienai fotosesijai) Jo veido oda lb riebi ir problematiska, daug randeliu nuo spuogeliu. Gal yra kokia speciali priemone, kad gerai padengtu veido oda ir atrodytu naturaliai, bandziau su Maxfactor Lasting Performance tai nzn kazkaip nelabai kaip atrodo, dar labiau isryskina visus nelygumus ir randelius.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 04 28, 18:44)
Kai as pries keliasdesimt psl, o gal praeitoj temoj bandziau vienai merginai pasakyt, kad spuogu gali but nuo maisto, buvau gerokai iskritikuota, nes anot keliu kategoriskai pasisakanciu dalyviu, maistas su spuogais absoliuciai niekaip nesusijes, ir tai irodyta moksliskai  rolleyes.gif

ziurint kokie spuogai. jei sutrikimai su hormonais tai derink nederinus ta maista, nieko nebus.
Atsakyti