Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 20:35)
Vasariss, neturiu spuoguotos odos, mano misri -  riebi, tai man labai fainas atradimas yra afrikos juodasis muilas - jeigu nori, galiu tau persiusti, pabandyk kokia savaite panaudoti, man puikiai nuima visus sudirginimus, sutraukia poras (aisku, tokiu problemu neturiu), bet pabandyti verta mirksiukas.gif  o gal kaip tik pades 4u.gif


Baigiu visa gabala sunaudot sio muilo, stebuklu nedaro tikrai, nors kaip prausimosi priemone man si kol kas labiausiai patiko. As dar papildomai prausiosi gasulo moliu.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 22:09)
Aš tau esi be galo dėkingas  smile.gif  jau siunčiu nuotraukas kosmetologei


man bus didziausia padeka, kai ikelsi cia susitvarkusio veido foto mirksiukas.gif

QUOTE(Melajja @ 2010 04 27, 22:13)
Baigiu visa gabala sunaudot sio muilo, stebuklu nedaro tikrai, nors kaip prausimosi priemone man si kol kas labiausiai patiko. As dar papildomai prausiosi gasulo moliu.


stebuklu ir nebuna tongue.gif man jis irgi labiausiai patinka is visu bandytu geliu, pieneliu ir t.t., puikiai sutraukia poras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 22:16)
man bus didziausia padeka, kai ikelsi cia susitvarkusio veido foto mirksiukas.gif


Tikiuosi, kad kada nors taip galėsiu padaryti smile.gif tada būsiu pilnavertis žmogus, ir galėsiu gyventi normalų gyvenimą, kokį gyveną mano bendraamžiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 22:23)
Tikiuosi, kad kada nors taip galėsiu padaryti  smile.gif tada būsiu pilnavertis žmogus, ir galėsiu gyventi normalų gyvenimą, kokį gyveną mano bendraamžiai.  smile.gif


nu nu, tikrai esi pilnavertis zmogus, beliko atsikratyti spuogu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 21:14)
kai jau tokio lygio beda, kaip pas Vasari - jau tikrai nei garnier, nei maisto reguliavimas nepades rolleyes.gif gali nors vien koses ir tyra vandeni gerti.
gaila, kad nebuni, Vasari, vilniuje - rekomenduociau tau gera kosmetologe, kuri specializuojasi butent su tokiom problematiskom odom.


tai gerai, ar aš sakiau jam naudot? nu ***** tikrai žinokit gal įsiskaityt reikia į tai, ką kiti rašo, o ne tik tai, kas Jums patogiau... pati pasakiau, ką AŠ dariau, o ne ką kitiems siūlau daryt. kitas dalykas - maisto reguliavimas dar ne nuo tokių dalykų gali padėt, taigi gal nereikėtų irgi taip įsiręžus kaip ožkai tvirtint, kad tikrai nepadės? cool.gif

QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 21:30)
Pasakyk ačiū draugui už patarimą. O kaip tą maistą sureguliuoti? Aš valgau normaliai, pusryčiai valgykloje, pietūs namuose, vakarienė taip pat. Ką čia keisti? Daktarė man tik liepė vengti pieno produktų. Ar manot, kad mano toks veidas yra nuo maisto?



tikrai nėra už ką. aš tiesiog įsijungiau foto, papasakojau situaciją ir jo pirmieji žodžiai buvo "Maistą sureguliuot reikia visų pirma, o ne visokį šūdą tept". Prie viso gydymo maistas IRGI prisideda. Ir tai turbūt ne vien pastovus valgymo laikas. Sureguliuotas maistas - tai ir tinkami produktai, ir jo gamyba, ir pan. Aš, aišku, tuo neužsiimu, nes esu tinginiaut mėgstanti studentė, tai man Garnieras padėjo atsižvelgiant į tai, ką seniau naudojau.

QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 22:09)
Suteikei man vilties. Nuo dabar nebevalgau šokolado (o mama ką tik parnešė iš parduotuvės), jeigu ir tavo draugui taip buvo, tai aišku yra tikimybė, kad ir man nuo šokolado. Na aš pabandysiu jo nevalgyti, vistiek nieko neprarasiu. O kaip sužinoti ko dar negaliu valgyti? Taip, kartais paspaudau....bet labai stengiuosi to nedaryti...



ir taip drastiškai elgtis irgi nereikia, nes Tu tikrai nežinai dar, ar Tau šokoladas kenkia, ar ne. vieniems reikia jo atsisakyt, o kitiems - ne. čia jau nežinau, pas ką reikia kreiptis. dermatologus gal, alergologus... tikrai nesu kompetetinga šitoje srityje...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 27, 22:44)
tai gerai, ar aš sakiau jam naudot? nu ***** tikrai žinokit gal įsiskaityt reikia į tai, ką kiti rašo, o ne tik tai, kas Jums patogiau... pati pasakiau, ką AŠ dariau, o ne ką kitiems siūlau daryt. kitas dalykas - maisto reguliavimas dar ne nuo tokių dalykų gali padėt, taigi gal nereikėtų irgi taip įsiręžus kaip ožkai tvirtint, kad tikrai nepadės?  cool.gif
tikrai nėra už ką. aš tiesiog įsijungiau foto, papasakojau situaciją ir jo pirmieji žodžiai buvo "Maistą sureguliuot reikia visų pirma, o ne visokį šūdą tept". Prie viso gydymo maistas IRGI prisideda. Ir tai turbūt ne vien pastovus valgymo laikas. Sureguliuotas maistas - tai ir tinkami produktai, ir jo gamyba, ir pan. Aš, aišku, tuo neužsiimu, nes esu tinginiaut mėgstanti studentė, tai man Garnieras padėjo atsižvelgiant į tai, ką seniau naudojau.
ir taip drastiškai elgtis irgi nereikia, nes Tu tikrai nežinai dar, ar Tau šokoladas kenkia, ar ne. vieniems reikia jo atsisakyt, o kitiems - ne. čia jau nežinau, pas ką reikia kreiptis. dermatologus gal, alergologus... tikrai nesu kompetetinga šitoje srityje...



Ačiū tau už patarimus. Ir nesipykit smile.gif Aš norėčiau sužinoti daugiau apie maisto sureguliavimą. Iš kur žinoti kokie produktai man tinkami/netinkami? Šokolado atsisakiau ne visam laikui, mėnesiui ar daugiau, žiūrėsiu ar kas nors keičiasi.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 27, 22:44)



truputi pristabdyk su akiu draskymais, ne turguje rolleyes.gif ir siuo metu kaip ozka elgiesi tu, taip kad apsiramink truputi.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 23:01)
truputi pristabdyk su akiu draskymais, ne turguje rolleyes.gif ir siuo metu kaip ozka elgiesi tu, taip kad apsiramink truputi.


nu jau atsiprašau, aš Jūsų netujinu (čia vienas).
antras - per monitorių akis drasko? kažkas reiškia nelabai gerai su Jūsų monitorium, nes mano nagai tikrai nėra tokie ilgi, kad akis draskytų.
trys - gal užteks primest sau patogų toną? neutraliu skaityt mokat?
keturi (ir pagrindinis dalykas) - berods tamstos žodžiai buvo "jau tikrai nei garnier, nei maisto reguliavimas nepades rolleyes.gif gali nors vien koses ir tyra vandeni gerti.". tai čia tipo jau normaliai viskas žodžiuose, frazėse, ane? ne tai aš suprantu, kad Jūs gal norite pati protingiausia jaustis, nu bet žinot... hihihi.gif
dar penkta - nelabai man įdomu, ką Jūs man aiškinat. nei pažįstama, nei dar kas. taip kad gal visų pirma pažiūrėkit kaip Jūs bendraujat, o tada į kitus dėmėtais pirštais rodykit ax.gif ir nebūtina visko asmeniškai priimti (tarp kitko, mano post'as ir nebuvo itin asmeniškas, jei ką).
Atsakyti
tingiu skaityti, ka ten prirasei, bet as ta tema jau viska tau pasakiau, jeigu kazko nesupratai, perskaityk dar karta mano ankstesni posta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 23:18)
tingiu skaityti, ka ten prirasei, bet as ta tema jau viska tau pasakiau, jeigu kazko nesupratai, perskaityk dar karta mano ankstesni posta  smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
žodžiu, ne vieta ir ne laikas. neįdomi tamsta esate man visiškai biggrin.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Uch, moteros, moteros... 4u.gif
Vasari, pilnas internetas apie maisto derinima, apie sveika mityba, apie organizmo valyma. Tik googlink, narsyk, skaityt ir imkit priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 20:35)
Vasariss, neturiu spuoguotos odos, mano misri -  riebi, tai man labai fainas atradimas yra afrikos juodasis muilas - jeigu nori, galiu tau persiusti, pabandyk kokia savaite panaudoti, man puikiai nuima visus sudirginimus, sutraukia poras (aisku, tokiu problemu neturiu), bet pabandyti verta mirksiukas.gif  o gal kaip tik pades 4u.gif


Hmm, užsimaniau ir aš to muilo biggrin.gif reikia baigti prausiklį savo Rasos ir išbandyti ir man jį rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 22:09)
Suteikei man vilties. Nuo dabar nebevalgau šokolado (o mama ką tik parnešė iš parduotuvės), jeigu ir tavo draugui taip buvo, tai aišku yra tikimybė, kad ir man nuo šokolado. Na aš pabandysiu jo nevalgyti, vistiek nieko neprarasiu. O kaip sužinoti ko dar negaliu valgyti? Taip, kartais paspaudau....bet labai stengiuosi to nedaryti...


Jei vienam buvo nuo šokolado, nereiškia, kad ir tau rolleyes.gif
Aš tai vistiek už roacutane, vakar dar su mama pašnekėjau ir nepakeičiau savo nuomonės kažkaip..
Beje, turiu tokią info apie maisto derinimą, viena narė man atsiųntė seniau, jei nori, parašyk až man savo paštą, atsiųsiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 22:16)
man bus didziausia padeka, kai ikelsi cia susitvarkusio veido foto mirksiukas.gif
stebuklu ir nebuna tongue.gif  man jis irgi labiausiai patinka is visu bandytu geliu, pieneliu ir t.t., puikiai sutraukia poras thumbup.gif


O jo ten didelis gabalas? smile.gif gal galėtum pasidalinti mažiuką gabaliuką pabandymui? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 28 balandžio 2010 - 09:17