Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

aišku kad nieko gero, ypač po šitiek antibiotikų.

"Roaccutane gydomi sunkūs (pvz., mazginiai, susiliejantys ar galintys palikti neišnykstančių randų) spuogai, kurie po gydymo kitais preparatais nuo spuogų, įskaitant antibiotikus, nepalengvėjo"

Man atrodo šis vaistas kaip tik tau.

Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 27, 19:58)
aišku kad nieko gero, ypač po šitiek antibiotikų.

"Roaccutane gydomi sunkūs (pvz., mazginiai, susiliejantys ar galintys palikti neišnykstančių randų) spuogai, kurie po gydymo kitais preparatais nuo spuogų, įskaitant antibiotikus, nepalengvėjo"

Man atrodo šis vaistas kaip tik tau.


Jau ir aš taip manau.
Atsakyti
QUOTE(modestas584 @ 2010 04 27, 16:27)
galvoju gal reiktų pas dermatologę užsiregistruoti, bet kažkaip bijau, gėda gal net galiu pasakyt kai nėra taip jau blogai, net nežinau ka daryt smile.gif)


Kokia čia gėda gali būti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 20:06)
Jau ir aš taip manau.


Tikrai keista, kad antibiotikai nepadeda visai..
Atsakyti
Vasariss, neturiu spuoguotos odos, mano misri - riebi, tai man labai fainas atradimas yra afrikos juodasis muilas - jeigu nori, galiu tau persiusti, pabandyk kokia savaite panaudoti, man puikiai nuima visus sudirginimus, sutraukia poras (aisku, tokiu problemu neturiu), bet pabandyti verta mirksiukas.gif o gal kaip tik pades 4u.gif
Atsakyti
Man antibiotikai nepadėjo,tai negi amn reikėjo roaccutano griebtis. Neprireikė man jo smile.gif
charisma2121,kas per muiliukas čia?
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 04 27, 20:57)
charisma2121,kas per muiliukas čia?


paskaityk cia: http://www.coastalsc...-black-soap.cfm
Atsakyti
ne nu aš tai žinau, kad kai buvo man žiaurus variantas (nu ne toks, kaip Vasario, bet man jau atrodė žiauru) ir aš odą stengiaus sausint. pradėjau naudot Garnier Pure Active priemones, kremuką, kuris drėkina odą, tai tada supratau, ko man reikėjo imtis - ne sausint, o drėkint kaip tik...

o Vasari, mano draugo patarimas Tau buvo sureguliuot maistą, o ne tept kažkokias nesąmones ant veido...
Atsakyti
kai jau tokio lygio beda, kaip pas Vasari - jau tikrai nei garnier, nei maisto reguliavimas nepades rolleyes.gif gali nors vien koses ir tyra vandeni gerti.
gaila, kad nebuni, Vasari, vilniuje - rekomenduociau tau gera kosmetologe, kuri specializuojasi butent su tokiom problematiskom odom.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 20:35)
Vasariss, neturiu spuoguotos odos, mano misri -  riebi, tai man labai fainas atradimas yra afrikos juodasis muilas - jeigu nori, galiu tau persiusti, pabandyk kokia savaite panaudoti, man puikiai nuima visus sudirginimus, sutraukia poras (aisku, tokiu problemu neturiu), bet pabandyti verta mirksiukas.gif  o gal kaip tik pades 4u.gif


Labas, labai ačiū už pasiūlymą, bet man padėtų tik tam kartui. Kaip ir Octenisan labai padėjo pirmomis dienomis, kaip ir antibiotikai, bet vistiek tas pats. Neverta nieko daugiau naudoti, reikia žiūrėti kas viduj blogai....Ačiū dar kartą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 04 27, 21:09)
ne nu aš tai žinau, kad kai buvo man žiaurus variantas (nu ne toks, kaip Vasario, bet man jau atrodė žiauru) ir aš odą stengiaus sausint. pradėjau naudot Garnier Pure Active priemones, kremuką, kuris drėkina odą, tai tada supratau, ko man reikėjo imtis - ne sausint, o drėkint kaip tik...

o Vasari, mano draugo patarimas Tau buvo sureguliuot maistą, o ne tept kažkokias nesąmones ant veido...


Pasakyk ačiū draugui už patarimą. O kaip tą maistą sureguliuoti? Aš valgau normaliai, pusryčiai valgykloje, pietūs namuose, vakarienė taip pat. Ką čia keisti? Daktarė man tik liepė vengti pieno produktų. Ar manot, kad mano toks veidas yra nuo maisto?
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 21:14)
kai jau tokio lygio beda, kaip pas Vasari - jau tikrai nei garnier, nei maisto reguliavimas nepades rolleyes.gif gali nors vien koses ir tyra vandeni gerti.
gaila, kad nebuni, Vasari, vilniuje - rekomenduociau tau gera kosmetologe, kuri specializuojasi butent su tokiom problematiskom odom.


Labai norėčiau pašnekėti su ta kosmetologe. Gal ji galėtų ką nors pasakyti apie mano bėdą. Ir gal galėtų padėti.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 21:30)
Pasakyk ačiū draugui už patarimą. O kaip tą maistą sureguliuoti? Aš valgau normaliai, pusryčiai valgykloje, pietūs namuose, vakarienė taip pat. Ką čia keisti? Daktarė man tik liepė vengti pieno produktų. Ar manot, kad mano toks veidas yra nuo maisto?


Zinok, Vasari, gali buti, kad tikrai cia nuo maisto smile.gif Nes manojo draugas koki veideli turejo tai patikek baisu, isivaizduok kai veidas toks spoguotas kaip tavo, tik dar su tokias kaip guzais, kaip skauduliais tokiais (nezinau kaip pavadint).. tai jis nustojo valgyt sokolada ir thumbup.gif Kitas draugas neturejo tokios rimtos problemos, bet kai kecupa nustojo valgyt, tai oda kaip su su fotosopu padaryta thumbup.gif
Ir dar.. is foto matau, kad paspaudyt spuogus megejas.Skac bestija nuo tu spuogu.. kuo daugiau spaudai, tuo daugiau ju uzsiseja.Aisku cia gal reiksmes tokios baisios tas spaudymas neturi, bet kaip sako "litas prie lito ir jau desimt" .. tikuos suoratau ka norejau pasakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaitkute: 27 balandžio 2010 - 20:42
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 27, 21:30)
Labai norėčiau pašnekėti su ta kosmetologe. Gal ji galėtų ką nors pasakyti apie mano bėdą. Ir gal galėtų padėti.



as tau parasysiu AZ jos el.p. ir papasakosiu jai apie tave, tu jai nusiusk savo veiduko fotke, ziuresim, ka ji pasakys 4u.gif
Papildyta:
Vasari, persiunciau tau kontaktus, tikiuosi pades drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 04 27, 21:37)
Zinok, Vasari, gali buti, kad tikrai cia nuo maisto smile.gif Nes manojo draugas koki veideli turejo tai patikek baisu, isivaizduok kai veidas toks spoguotas kaip tavo, tik dar su tokias kaip guzais, kaip skauduliais tokiais (nezinau kaip pavadint).. tai jis nustojo valgyt sokolada ir  thumbup.gif  Kitas draugas neturejo tokios rimtos problemos, bet kai kecupa nustojo valgyt, tai oda kaip su su fotosopu padaryta  thumbup.gif
Ir dar.. is foto matau, kad paspaudyt spuogus megejas.Skac bestija nuo tu spuogu.. kuo daugiau spaudai, tuo daugiau ju uzsiseja.Aisku cia gal reiksmes tokios baisios tas spaudymas neturi, bet kaip sako "litas prie lito ir jau desimt" .. tikuos suoratau ka norejau pasakyt  mirksiukas.gif


Suteikei man vilties. Nuo dabar nebevalgau šokolado (o mama ką tik parnešė iš parduotuvės), jeigu ir tavo draugui taip buvo, tai aišku yra tikimybė, kad ir man nuo šokolado. Na aš pabandysiu jo nevalgyti, vistiek nieko neprarasiu. O kaip sužinoti ko dar negaliu valgyti? Taip, kartais paspaudau....bet labai stengiuosi to nedaryti...
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 21:47)
as tau parasysiu AZ jos el.p. ir papasakosiu jai apie tave, tu jai nusiusk savo veiduko fotke, ziuresim, ka ji pasakys 4u.gif
Papildyta:
Vasari, persiunciau tau kontaktus, tikiuosi pades drinks_cheers.gif


Aš tau esi be galo dėkingas smile.gif jau siunčiu nuotraukas kosmetologei
Atsakyti