Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio priežiūra

Sveiki, gal kas turit win 2007? niekaip nerandu laptopui draiverių, visi vistos arba 2007 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 23, 20:28)
Sveiki, gal kas turit win 2007? niekaip nerandu laptopui draiverių, visi vistos arba 2007  doh.gif

1. Windows 2007 neegzistuoja.
2. Draiverių ieškokite laptopo gamintojo puslpayje.
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 08 23, 19:40)
1. Windows 2007 neegzistuoja.
2. Draiverių ieškokite laptopo gamintojo puslpayje.

jetus, win 7 biggrin.gif
o gamintojai ir siūlo tik vistos arba win 7 draiverius, xp nėra, po rusų puslapius neturiu laiko knistis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sandrita-: 23 rugpjūčio 2010 - 20:03
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 23, 19:28)
Sveiki, gal kas turit win 2007? niekaip nerandu laptopui draiverių, visi vistos arba 2007  doh.gif



Windows 7 šiaip patys susiranda, kiek gali. Kas liko, tą gali surašyti Vistai skirtus draiverius.
Atsakyti
QUOTE(minep @ 2010 08 25, 02:33)
Windows 7 šiaip patys susiranda, kiek gali. Kas liko, tą gali surašyti Vistai skirtus draiverius.

tai tikiu kad susiranda todėl aš ir ieškau win 7 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 25, 11:02)
tai tikiu kad susiranda todėl aš ir ieškau win 7  biggrin.gif

Pasimokinkite aiškiau mintis reikšti, nes turbūt visi tik dabar suprato ko jūs iš tikrųjų ieškote.

Šiaip labai savotiškas klausimas. Laptopas turėjo būti parduotas su kažkokia operacine sistema. Jei tai buvo XP - privalo būti ir draiveriai tam laptopui, nes niekas iki galo neveikiančio laptopo nepardavinės.

O windows 7 surasite bet kurioje kompiuterine technika prekiaujančioje parduotuvėje.
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 23, 19:28)
Sveiki, gal kas turit win 7?



QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 08 25, 11:04)
Pasimokinkite aiškiau mintis reikšti, nes turbūt visi tik dabar suprato ko jūs iš tikrųjų ieškote.

Šiaip labai savotiškas klausimas. Laptopas turėjo būti parduotas su kažkokia operacine sistema. Jei tai buvo XP - privalo būti ir draiveriai tam laptopui, nes niekas iki galo neveikiančio laptopo nepardavinės.

O windows 7 surasite bet kurioje kompiuterine technika prekiaujančioje parduotuvėje.

gal tada pirmiausia reikia išmokti skaityti biggrin.gif

laptopai parduodami ir be OS, ir dabartiniuose nebūna CD disko su draiveriais smile.gif tik bios, tai kad žinias reiktų atnaujinti, o ne mane mokinti.
O kad win 7 yra pirkti ir pati gerai žinau, tačiau kaip ir tamsta logiškai mastant nepirkote nei vienos OS 4u.gif
Atsakyti
nu ko čia pešatės? lotuliukas.gif

jei reikia draiverių, tai parsisiųskite 100 000 Universal Windows Drivers 08-2008 DVD:
No more, no more need to spend hours on-line browsing for NEW or old drivers!!!
Just pop the Universal Driver CD in and Windows will automatically search the comprehensive drivers. This CD, (Iso format) contains software drivers for over 100,000 hardware components from brands such as Dell, HP, Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic, as well as hardware component manufacturers Intel, 3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, and many more!

trackeriuose tikrai rasite, bent jau BTT tikrai yra įdėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 25 rugpjūčio 2010 - 10:18
QUOTE(maiklas @ 2010 08 25, 11:16)
nu ko čia pešatės?  lotuliukas.gif

jei reikia draiverių, tai parsisiųskite 100 000 Universal Windows Drivers 08-2008 DVD:
No more, no more need to spend hours on-line browsing for NEW or old drivers!!!
Just pop the Universal Driver CD in and Windows will automatically search the comprehensive drivers. This CD, (Iso format) contains software drivers for over 100,000 hardware components from brands such as Dell, HP, Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic, as well as hardware component manufacturers Intel, 3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, and many more!

trackeriuose tikrai rasite, bent jau BTT tikrai yra įdėtas.

nu mes nesipešam, tik kai su manim taip tai ir aš taip, profesinė liga matyt blush2.gif doh.gif

Ačiū už patarimą, bandysiu ieškoti kur nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 25, 12:09)
gal tada pirmiausia reikia išmokti skaityti  biggrin.gif

Ne aš vienas supratau, kad ieškote draiverių.

QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 25, 12:09)
laptopai parduodami ir be OS, ir dabartiniuose nebūna CD disko su draiveriais smile.gif tik bios, tai kad žinias reiktų atnaujinti, o ne mane mokinti.

Laptopas be OS? Labai įdomu išgirsti koks tai laptopas.

QUOTE(-Sandrita- @ 2010 08 25, 12:09)
O kad win 7 yra pirkti ir pati gerai žinau, tačiau kaip ir tamsta logiškai mastant nepirkote nei vienos OS  4u.gif

Oho, kokia čia aiškiaregė. Bet šiaip klystate.
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 08 25, 16:04)
Ne aš vienas supratau, kad ieškote draiverių.
Laptopas be OS? Labai įdomu išgirsti koks tai laptopas.
Oho, kokia čia aiškiaregė. Bet šiaip klystate.

nevermind smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galetu patarti ax.gif : labai reiktu laikinai isjungti antivirusine ESET NOD32 programa, po to vel ijungti. Kaip tai padaryti?, nerandu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti