Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio priežiūra

QUOTE(firefox @ 2010 06 09, 22:34)
Papildyta:
Nebaisu, kad po kokių poros metų supykę vaikai tėvams patys filtrus įstatys?  biggrin.gif
https://www.opendns.com/
http://www1.k9webprotection.com/

Aciu firefox,o del tu poros metu tada ir matysim biggrin.gif ,bet kol tai nuo musu priklauso reikia,sutinki? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, pas mane Avira baigėsi ir naujos niekaip nesusitvarkau doh.gif vis meta registraciją ir kad kažkas ten stringa. ką kitą pulti siųstis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 06 16, 08:27)
Sveiki, pas mane Avira baigėsi ir naujos niekaip nesusitvarkau doh.gif vis meta registraciją ir kad kažkas ten stringa. ką kitą pulti siųstis?  blush2.gif

Daryk Unistal,ir siuskis per naujo,Avira ir yra laikina,pusei metu dazniausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 06 16, 09:43)
Daryk Unistal,ir siuskis per naujo,Avira ir yra laikina,pusei metu dazniausia mirksiukas.gif


pas mane buvo pusantrų metų, dabar baigėsi. uninstal padaryta, bet gale instaliavimo naujai išmeta lentelę su registracija. užpildai, ir rašo nėra ryšio su serveriu.
Atsakyti
SOS help.gif nezinau kur rasyti bet gal jus pagelbesit.mano kompiutery yra 2 programos kurios tokios ykyrios ir neina ju istrint is kompiuterio.ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 06 16, 18:08)
SOS  help.gif  nezinau kur rasyti bet gal jus pagelbesit.mano kompiutery yra 2 programos kurios tokios ykyrios ir neina ju istrint is kompiuterio.ka daryt?

Blondinė?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 06 16, 09:52)
pas mane buvo pusantrų metų, dabar baigėsi. uninstal padaryta, bet gale instaliavimo naujai išmeta lentelę su registracija. užpildai, ir rašo nėra ryšio su serveriu.

as dabar tiksliai neatsimenu bet ten instal metu kai praso registracijos yra varneles,tik va neatsimenu ar jas uzdejus ar atvirksciai nuemus ta registracija galima praleist,ir registruotis nereikes.bandyk,turi gautis,as pati ta pati dariau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(valkata @ 2010 06 17, 06:24)
Blondinė?

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 06 16, 18:08)
SOS   help.gif  nezinau kur rasyti bet gal jus pagelbesit.mano kompiutery yra 2 programos kurios tokios ykyrios ir neina ju istrint is kompiuterio.ka daryt?


tų programų lotuliukas.gif , kurios yra tame kompiuteryje rolleyes.gif ir kurios daro neaišku ką lotuliukas.gif , mes tikrai nežinom. biggrin.gif

Norite išspręsti problemą? tai sugebėkite aiškiai ir konkrečiai išdėstyti problemą su paveikslėliais (printscreen'ais). Nes burti iš debesų bent jau aš nemoku g.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 17 birželio 2010 - 15:22
QUOTE(maiklas @ 2010 06 17, 15:20)
tų programų  lotuliukas.gif , kurios yra tame kompiuteryje  rolleyes.gif  ir kurios daro neaišku ką  lotuliukas.gif , mes tikrai nežinom.  biggrin.gif

Norite išspręsti problemą? tai sugebėkite aiškiai ir konkrečiai išdėstyti problemą su paveikslėliais (printscreen'ais). Nes burti iš debesų bent jau aš nemoku  g.gif  blink.gif

Oi Maiklai Maiklai kaip negrazu taip akivaizdziai juoktis is zmoniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Bent jau pasakykit kokios tos programos, kad tokios nežinomos.
Atsakyti
Gal kas galite padėti?
Nebeatidaro Vietinio disko (D:)
Meta "Windows Explorer" error lentelę;
"Windows Explorer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience,"
Gal kas žinot ką reikia daryt, nes ten mano visi failai laikomi. Bandžiau perkraut pc - nieko. unsure.gif
EDIT: Be to, šiandien skanavau virusus, buvo radę kažkokį blogį D diske, aš jį ir ištryniau. Gal gali būti, kad panaikinau kažkokį svarbų failą, dėl to ir nebeatsidaro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_yourself: 18 birželio 2010 - 21:59
Sveiki.
Turiu savo kompiuteryje Avira antivir personal nemokamą programą ir Spybot. Paskutiniu metu pradejo rodyti, kad Avira vis suranda trojanu virusus, bet idomu ar juos panaikina? nes kazkaip suletejo kompiuteris.....bijau kad nebuciau prisigaudziusi daug trojanu virusu. ka galit parekomenduoti? gal imanoma kazkur online nuskanuoti kompiuteri nuo virusu?
Atsakyti