Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio priežiūra

Avira, Avast neblogos ir nemokamos namu vartotojams. Priede galima naudot koki spy-bot ir CCleaner. smile.gif
Atsakyti
Pritariu Realistui, tik žinokit, kad Avast kad ir nemokama, bet ją reikia užregistruoti praėjus mėnesiui (irgi nemokamai), tai jei nelabai mokat anglų kalbą ar šiaip nesusigaudot, gali būt sudėtinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling_ @ 2010 05 28, 03:50)
Pritariu Realistui, tik žinokit, kad Avast kad ir nemokama, bet ją reikia užregistruoti praėjus mėnesiui (irgi nemokamai), tai jei nelabai mokat anglų kalbą ar šiaip nesusigaudot, gali būt sudėtinga  g.gif


Rekomenudoju antivirusine ir firewalla kartu:
Comodo

šiukšlių valymo iranga:
Advanced System Care
Atsakyti
QUOTE(tomasb13 @ 2010 06 02, 20:07)
Rekomenudoju antivirusine ir firewalla kartu:
Comodo




Kiek esu skaites zmoniu atsiliepimus, tai yra visiskai nepatogi ir turinti prasta reputacija antivirusine smile.gif

Teisybes delei pasakysiu, kad pats nesu jos naudojes.
Atsakyti
Pagalbos. 4u.gif

Mano Advanced SystemCare surado pas mane trojana. Kiek bandau valyt - isvalo, skanuoju vel - vel rodo 1 problem found.
user posted image

Kaip iskrapstyt ta trojana is mano kompiuterio? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2010 06 03, 12:39)
Kiek esu skaites zmoniu atsiliepimus, tai yra visiskai nepatogi ir turinti prasta reputacija antivirusine smile.gif

Teisybes delei pasakysiu, kad pats nesu jos naudojes.

nepatogi, nes paprastam vartotojui ji gali pasirodyti per sudėtinga, nes ji leidžia priimti/atšaukti kiekvieną paketą ieinanti/iseina, gali blokuoti /atblokuoti IP adresus, uzdrausti paleisti programas, valdyti port`us.

Nežinantiems kas yra IP adresas ar neskiriant UDP, Comodo tikrai bus sudetinga.

Atvirkscias desnis: kuo internetas platesnis, tuo daugiau zmoniu, kurie nieko nezino apie tai kas jame pateikta smile.gif

Comodo as naudoju tikrai ne maziau nei metai. Nuo to laiko, kai ja isirasiau nei vienos kitos antivirusines nenaudojau.
O ASC(system care), naudoju visai nesenai, ir valo gan normaliai.
Yra ir geresnis ASC Pro (as naudoju FREE). Tas pro valo zodziu viska, bet jis kainuoja, reikia pirkti.
Papildyta:
QUOTE(Lyrica @ 2010 06 03, 14:38)
Pagalbos.  4u.gif

Mano Advanced SystemCare surado pas mane trojana. Kiek bandau valyt - isvalo, skanuoju vel - vel rodo 1 problem found.
user posted image

Kaip iskrapstyt ta trojana is mano kompiuterio?  g.gif
user posted image

Pasileidus programa ASC, atsiveria juodas langas. Ir jame turi pamatyti melyna apskritima "Care!". Uztenka ji paspausti ir programa pati suranda IR istrina.

Ir geriau butu, kad istrintum ta Spyware Removal, jei ji dar turi kompe, nes pirma: uztenka tureti viena ASC, o antra: tas Spyware Removal`as gali laikyti ta trojana kaip karantina, del to gal ir neistrina.

Pirma istrink Spyware Removal, o tada paleisk ASC, ir spausk "Care!"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomasb13: 03 birželio 2010 - 16:30
QUOTE(Lyrica @ 2010 06 03, 13:38)
Pagalbos.  4u.gif

Mano Advanced SystemCare surado pas mane trojana. Kiek bandau valyt - isvalo, skanuoju vel - vel rodo 1 problem found.
user posted image

Kaip iskrapstyt ta trojana is mano kompiuterio?  g.gif
user posted image


http://www.phpfusion...-virusas,t18963
Atsakyti
QUOTE(tomasb13 @ 2010 06 03, 18:28)

Pirma istrink Spyware Removal, o tada paleisk ASC, ir spausk "Care!"



Taip, as visiskai zalia ir nezinau kas tai ir kur to ieskoti. Placiau jeigu galima. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyrica @ 2010 06 03, 19:14)
Taip, as visiskai zalia ir nezinau kas tai ir kur to ieskoti. Placiau jeigu galima.  blush2.gif

Nebūtina teisintis kad žalia smile.gif užtenka paprašyt smile.gif

Start-> Control Panel-> spragteli Add or Remove program, susirask Spyware Removal sarase (pagal tavo nuotrauka supratau, kad ji pas tave kompe yra ), ir spausk Ištrinti arba analogiška angliška užraša Uninstall, ar kažka panašaus
Atsakyti
Laba diena,reikalinga konsultacija,jau keletą dienų vis meta lentelę ispėjimą,kad rastas ir neutralizuotas trojanos virusas,praktiškai neveikia explorieris,vos vos mozila ir dar šiektiek kruta chrome,kaip sutvarkyti tą virusą,bandžiau praskanuoti paleisdama pačią avast programą,bet padėtis nepagerėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 04 birželio 2010 - 11:09
QUOTE(Lady Dy @ 2010 06 04, 13:05)
Laba diena,reikalinga konsultacija,jau keletą dienų vis meta lentelę ispėjimą,kad rastas ir neutralizuotas trojanos virusas,praktiškai neveikia explorieris,vos vos mozila ir dar šiektiek kruta chrome,kaip sutvarkyti tą virusą,bandžiau praskanuoti paleisdama pačią avast programą,bet padėtis nepagerėjo.


Advanced Systemcare free- valo kompa nuo siuksliu
http://www.iobit.com/download.html

Dar rekomenduociau isirasyti Comodo- cia internetine apsauga
http://www.comodo.co...ad.php?prod=cis

tada pries ieinant kiekvienam virusui, apie tai pranestu. tiek kad Comodo tau bus per sudetinga naudot. smile.gif

bet pries tai issitrink avast (jeigu rašysies Comodo). jeigu rašysies tik Advanced SC, tai avast trint nebutina, bet gali buti trukumu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomasb13: 04 birželio 2010 - 12:18
ir isvis IObit su Comodo siulo gerus dalykus.
Siaip iki siol siukslem naudojau tik ASC (Advanced System Care), nu neskaitant kitu registru valytoju ir visokiu defragmenteriu, nors visi jie irgi is IObito parsiusti, tu paciu gamintoju.

Sian parsisiunciau Comodo siuksliu valytuva, jei nueisit i comodo.com na kur daviau jums nuorodą pamatysit kiek ten produktų yra.
Tai va iki šiol iš Comodo produktų naudojau tik antivirusinę, ir kaip sakiau jau mažiausiai metus naudoju ir jokios kitos, ir problemų neturiu, o šian jau išmėginsiu ir Comodo "šiukšlintoją" biggrin.gif , jau mačiau turinį, galiu pasakyt kad pakankamai gerai valo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomasb13: 04 birželio 2010 - 12:39