Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujosrūva akytėje

Pas mano mazaja ir buvo kraujosruvos abiejuose akytese gydytoja sake del labai greito gimdymo, praejo po 2men.
Atsakyti
musu pilieciui ant vienos akytes irgi buvo nedidele kraujosruva. mazdaug po 3 savaiciu dingo... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif

visos rasot apie kraujosruvas po gimdymo- o amno mergytei atsirado jau beveik 6 men po jo g.gif turim bedu su galvyte g.gif gal yra kam buve? pas gydytojus i KMUK ne taip greit paklisim doh.gif
Atsakyti
buvo vienoj akyj, praejo po savaites nuo gimimo
Atsakyti
Mums buvo gana nemažos kraujosruvos abiejose akytėse, gydytoja sakė nieko baisaus - gimdymo trauma. Visiškai praėjo po kokio mėnesio 4u.gif
Atsakyti
Mano dukryyei ir buvo ant vienos akytes nedidele kraujosruva,kuri praejo mazdaug po 3 savaiciu.Daktare pasake kad taip buna del greito gimdymo blink.gif .
Atsakyti
Mano suneliui taip pat buvo po gimdymo atsirade,bet dingo per menesi,nieko nedarem,viskas ivyko savaime,o jei atsirado jau didesniam,tai gal su kokiu zaisliuku isitrenke,ar seip daug stenejo kakuli darydamas,esu girdejus kad taip buna 4u.gif ax.gif
Atsakyti
maniskiui irgi po menesio dingo
Atsakyti
buvo dešinėje akytėje praėjo po 1mėn
Atsakyti
QUOTE(3 x mama @ 2010 11 17, 14:45)
Pas mano mazaja ir buvo kraujosruvos abiejuose akytese gydytoja sake del labai greito gimdymo, praejo po 2men.


Mūsų visai tokia pati situacija buvo
Atsakyti
maniškei kraujosruva susidarė ant kaktytės ir kakliuko, bet vis dar nepraeina, tikiuosi su laiku praeis unsure.gif
Atsakyti
Mano berniukui buvo kraujosrūvos abiejų akyčių dugnuose. Bet palaipsniui jos išsisklaidė nepalikusios jokių pasėkmių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Neužmirštuolė-: 06 gruodžio 2011 - 18:03