Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujosrūva akytėje

Sveikos,
norejau paklausti ar jus nesusiduret su tokiu dalyku. Trecia diena po gimimo kai maze jau pradejo labiau ziureti, nes pirmas paras tik miegodavo ir rekdavo, pastebejau kad vienos akytes baltyme yra tokia nemaza kraujosruva. Atejus gyd psakiau, tai ji sake kad taip buna po gimdymo kartais ir kad tai praeis... Taciau jau mums 2 sav ir ji nemazeja... Kazkaip jau neramu darosi... ar nebuvo jums tokio dalyko? Aciu
Atsakyti
Mano mazajai kraujosruvos po gimimo buvo abiejose akytese, palaipsniui isnyko mazdaug per tris ar keturias savaites. Net labai ir nesijaudinau del to, gydytoja paaiskino, kad tai - nuo didelio spaudimo galvutei stumiantis lauk gimdymo takais.
Atsakyti
tikrai nera ko pergyvent pas mus irgi buvo, abi akytes beveik visos kraujosruvom, nes mamyte pasistenge blush2.gif doh.gif bet praejo po men-dvieju jau nieko beveik nebebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
mano pirmagimei irgi buvo abiejose akytese nuo sunkaus gimdymo, viskas susitvarke kazkur po 3 savaiciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmabaro: 23 balandžio 2010 - 21:51
sakykit mamytes, o tai akytems nepavoginga? ta prasme ar regejimui tos kraujosruvos neturi itakos? Jei gerai supratau tai nuo sunkaus ar pre greito stumimo atsiranda tokie dalykai?
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 04 23, 18:37)
... ar nebuvo jums tokio dalyko? Aciu

Buvo, praejo per pora savaiteliu, nors ir po lengvo gimdymo, kazkodel atsirado, pradzioj issigandau, bet mama mane iskart nuramino, kad taip leliukams buna.

Na tikrai, jokiu problemeliu del regejimo niekad neturejom, jau beveik treti metukai eina wub.gif .
Atsakyti
Mano maziui taip pat abi akytes buvo su kraujosruvom, tai per 4 sav. praejo. O tai itakojo stiprus stumimas gimdymo takais. Nesijaudinkit, tikrai praeis 4u.gif
Atsakyti
mums irgi buvo bet pranyko po kazkur 3 sav.
Atsakyti
Mums taip pat kraujosruvos buvo abejose akytese. Po menesio visiskai isnyko.
Atsakyti
Gerai, kad radau sita klausima, nes pas mano mergyte taip pat vienoj akytej kraujosruva. Bet labai nepergyvenau. Supratau ir taip del ko cia. Bet idomu buvo per kiek laiko praeis smile.gif
Atsakyti
Buvo ir mums abiejose akytėse, ir draugės lelius va turi. Praėjo mėnesio laikotarpyje.
Atsakyti
mūsų mažylei taip pat buvo. praėjo per mėnesį
Atsakyti