Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Laba mergytės,

Gal galite man paaiškint nesusipratusiai, kuo skiriasi AN ps. Rasulo molis nuo Gasulo molio, nes kažkaip galvojau kad čia tas pats..

Dėkui
Atsakyti
ir yra tas pats, tik vienų vadinamas rasulu, o kitų - gasulu. Bet esmė ta pati smile.gif
Atsakyti
Tai tas pats molis, tik vieni ji vadina Rasulo moliu , o kiti - gasulo 4u.gif

kai susitarusios hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 28 balandžio 2010 - 10:54
QUOTE(pushelė @ 2010 04 28, 11:45)
Laba mergytės,

Gal galite man paaiškint nesusipratusiai, kuo skiriasi AN ps. Rasulo molis nuo Gasulo molio, nes kažkaip galvojau kad čia tas pats..

Dėkui


Rasulas/Gasulas - tas pats molis smile.gif Čia pavadinimo variacijos, nes berods vienaip taria, kitaip rašo, tai taip ir išėjo, kad du pavadinimai naudojami smile.gif

Nu ir prisidubliavom mes čia su atsakymu... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 28 balandžio 2010 - 10:54
QUOTE(pushelė @ 2010 04 28, 10:45)
Gal galite man paaiškint nesusipratusiai, kuo skiriasi AN ps. Rasulo molis nuo Gasulo molio, nes kažkaip galvojau kad čia tas pats..

nesiskiria, tik pavadinimas kitas.

na, levandos-vienas iš mano pasididžiavimo produktų rolleyes.gif .Jos gi iš Prancūzijos kalnų, brangokos, bet kitur dar brangesnės ax.gif Profai visada jas pagiria rolleyes.gif Aš va mąstau, ar reiktų pigesnių levandų ar levandinų pasiūlyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 28, 10:55)

na, levandos-vienas iš mano pasididžiavimo produktų rolleyes.gif .Jos gi iš Prancūzijos kalnų, brangokos, bet kitur dar brangesnės ax.gif Profai visada jas pagiria rolleyes.gif Aš va mąstau, ar reiktų pigesnių levandų ar levandinų pasiūlyti g.gif


Tikrai jos vertos ir pasididžiavimo ir kainos 4u.gif
Aš tai siūlyčiau jas bent pauostyti visiems, kad galvoja, kad jiems nepatinka levandų kvapas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 28, 11:30)

kadangi norisi vis geriau ir geriau, tai ožkų miltelius bėriau į ramunėlių hidrolatą ir kvapas gavosi mažiausiai dieviškas  wub.gif Kaip kokio vanilinio pieniško gėrimo, ne paprasto žalio pieno  thumbup.gif MB labai nudžiugo pamatęs, kad pagaliau išėjo kažkas balto  lotuliukas.gif

su sudėtim dar galvosiu ką daryti ir kaip tobulinti, nes akivaizdžiai per mažai įdėjau drėkiklių, bet šitie milteliai labai pasiteisino - jų geliu pasitepus oda pabalo lyg pienu prausta  rolleyes.gif

toks pastebėjimas, nors gal tik pasirodė, kad guaras sunkiau nei aloe į gelį tą pieno mišinį traukė  cool.gif



4u.gif
Paakiam man laaabai tiko, gal vis dėlto ir veidui pasigamint, kokio aliejaus ar glicerino primaišius? g.gif
Man ir su ksantanu tas pieno mišinukas sunkiau susigelino, bet vis tiek susigelino. Gailal, kad jau baigiu tuos miltukus, jaučiu, taps vieni mano mėgstamiausių.. Į kremus super thumbup.gif

QUOTE(Monica @ 2010 04 28, 11:55)

na, levandos-vienas iš mano pasididžiavimo produktų rolleyes.gif .Jos gi iš Prancūzijos kalnų, brangokos, bet kitur dar brangesnės ax.gif Profai visada jas pagiria rolleyes.gif Aš va mąstau, ar reiktų pigesnių levandų ar levandinų pasiūlyti g.gif


Monika, gaila, kad nesimato parduotuėlėje šio ea (arba nemoku ieškot?..).. O gal jau užsakei retesnių ea? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal galėtumėt įdėt kokį linka ar šiaip kpkį receptuką kaukės ar prausiklio su Rasulo moliu kad tiktų sausai raudonuojančiai odai.. Reik man dabar tą molį išbandyt ir viskas, o kaip ir ką daryt nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 04 27, 08:22)
O kaip darei?Pagal kunigundos receptuka ar dvi savaites varnalesas kur ant gyvatuko kankinai?Ir dedi kaip kauke ar dejai i kazkoki lengva aliejuka ir neisplauni?

kazkada cia buvo diskutuota, kad galima dviem budais, as dariau saltuoju, uzpyliau, laikiau, vis pakratydama (kiek laikiau nepasakysiu, esu pasiklydus laike doh.gif lotuliukas.gif gal kokias 3 savaites)

QUOTE(_Pandora_ @ 2010 04 27, 19:20)
Turbut reiktu kiekviename naujos temos pirmajame poste (tiek sios, tiek naturalios kosmetikos gamintoju) pateikti atsakyma i si klausima, nes kiek gi galima to paties klausti doh.gif nors koks skirtumas, nes kartais atrodo, kad pradedancios dometis tu pirmuju postu vistiek arba neskaito, arba paskaito pro pirstus g.gif

nu bet tikrai unsure.gif


as tai taip dziaugiuosi, kad Kaune glaima jau nusipirkti AN produktu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 28 balandžio 2010 - 11:29
QUOTE(Monica @ 2010 04 28, 10:55)
Aš va mąstau, ar reiktų pigesnių levandų ar levandinų pasiūlyti g.gif


šalia šitų turimų gali nors ir distiliuoto vandens padėti pasirinkimui biggrin.gif

QUOTE(Joliee @ 2010 04 28, 11:25)
Gailal, kad jau baigiu tuos miltukus, jaučiu, taps vieni mano mėgstamiausių.. Į kremus super  thumbup.gif


galvojau į voneles dėti, bet kad AN jų nebelikę - teks taupyt cool.gif
Atsakyti
Sveikos zinoves 4u.gif
Turiu klausima ir buciau labai dekinga uz atsakyma:
Glicerinas. Ji galima deti, kaip supratau i kremus, sampuna. Kur dar? Ir kaip? Turiu omenyje, jei as pilsiu i sampuna, tai as turiu i sampuno buteliuka supilti tam tikra glicerino kieki (jei taip, tai kokiomis proporcijomis) ar, tarkim, isipilu sampuno i ranka pries plaunant, tada keletas lasu glicerino ir issimozoju g.gif Tas pats ir su kremais. Ar i visa indeli, ar tik tuomet, kai pasiruosiu teptis tam tikra kieki?

Labai aciu Jums uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
Monica, kiek vis dėlto reiktų kofeino miltelių dėti į kremą? Žinau, kad nedaug, bet kad bent maždaug orientuotis koncentraciją - ar 1%, ar pvz., 0,1%?
Atsakyti