Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Monica @ 2010 04 27, 21:00)
nu man tai benzoinas išsimaišė aliejuje g.gif Satura, iš manęs gi nepirkai lyg tais

man ir visada issimaiso, niekada nera buve problemu
Atsakyti
Ka tik bandziau apelsinu ziedu vaska, nerealus kvapas, galima net nebedeti jokiu EA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 04 27, 21:14)
uzmesk aki i benzoino sudeti  mirksiukas.gif
Beje, cia kazkada buvo skundu, kad kakavos absoliutas netirpsta ir tokiais taskeliais lieka. Tai va, reikia i silta mase lasinti ir pamaisyti, tada jis istirpsta ir nieko nelieka   ax.gif


Pries perkant benzoina buvau uzdavus klausima (gal ir NKG temoje) kaip ji naudot alieju misiniuose ir kiek det, nes turejau konkretu tiksla pries perkant. Tai kazkaip nebuvau ispeta apie pavoju, kad netirps ax.gif
Na bet anokia cia problema - tepasi ir tirpsta ant odos gerai, geriasi gerai. Tiesiog norejau suzinot ar taip buvom kam, ar as ne i ta puse sauksteli sukau, kai maisiau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 27 balandžio 2010 - 21:30
Monica, Kunigunda, o kas tada galejo salygot tas granulytes alieju misiny? g.gif

nu man tai benzoinas išsimaišė aliejuje g.gif Satura, iš manęs gi nepirkai lyg tais
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 04 27, 18:18)
tai dvi skirtingos parduotuves


taigi ir jei žmogus domisi, tai turėjo ir skirtumų asortimentuose bent jau pamatyti drinks_cheers.gif

QUOTE(Monica @ 2010 04 27, 21:00)
Satura, iš manęs gi nepirkai lyg tais


nepirkau, užtat po šiandienos gamybų jau kitų produktų badas pasidarė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 04 27, 21:33)
Monica, Kunigunda, o kas tada galejo salygot tas granulytes alieju misiny?  g.gif

taukmedis. Kartais dėl jo pasitaiko grūdelių kreme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 28 balandžio 2010 - 07:27
QUOTE(eglute82 @ 2010 04 27, 22:18)
Ka tik bandziau apelsinu ziedu vaska, nerealus kvapas, galima net nebedeti jokiu EA wub.gif


O AN toks yra? Kažkaip nepastebėjau g.gif
Atsakyti
gal Monika pakomentuos ar tikrai neverta darytis rasulo prausiklio ilgesniam laikui, molio kaukiu, kad iki supelyjimo ten pradeda veistis kazkas? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 04 28, 07:41)
O AN toks yra?  Kažkaip nepastebėjau  g.gif

yra, ir daugiau prekių neįkeltų į shopą yra blush2.gif

Bozka, nežinau, kiek tiskliai laiko molio kaukė nesugestų. Bet KN galima darytis gan nemažą kiekį, tai tikrai ji neturi greit sugesti.
Atsakyti
Negaliu nepasakyti, tai pasakysiu biggrin.gif
Žinokit kokio nuostabaus kvapo yra citrinų EA iš AN... rolleyes.gif Man citrusiniai nėra patys pačiausi kvapai, bet garinimui namuose man jie visai patinka. Tai tokio nuostabaus citrinų EA man dar neteko sutikti wub.gif
O dar labai nustebino levandų EA. Toks labai subtilus kvapas... Man pačiai levandų EA yra tiesiog vienas iš privalomų, nes ir pritaikomas plačiai ir patinka labai, bet tarkim mano sesei levandų EA yra absoliučiai nepakenčiamas. Bet gaminau kremuką, į kurį su baime lašinau levandų EA (iš AN), nes daviau jo ir sesei, bet nieko - kremuko kvapas jai visai priimtinas ir levandos reikalo nesugadino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 04 27, 18:35)
Atsakysiu čia smile.gif ne kakavinis aliejukas, o kakavos sviestas, čia iš įnercijos prirašiau smile.gif beje, jį gavus nemaloniai nustebau, kad toks kietas, o vėliau buvo nuostabi išeitis - kai važiavome į Turkiją aš jį nusivežiau kietą, o kadangi kambarys dieną neblogai įkaisdavo, tas sviestas tiesiog ištirpo, ir galėjau lengvai teptis smile.gif O skystenį aliejų ar sviestą būčiau negalėjusi nusivežt - neturėjau tokių visiškai sandarių indelių.
Atsiprašau, kad ne į temą kalbu..


Idėja dėl kakavos sviesto bigsmile.gif man kokosas Turkijoj irgi visą laiką skystas buvo, o grįžus į LT atgavo pirmykštę išvaizdą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2010 04 28, 08:26)
taukmedis. Kartais dėl jo pasitaiko grūdelių kreme.


Aš irgi jį įtarčiau, dar kai maniškis pats grūdėtas (iš Akomos), tai ir košti ištirpintą bandžiau, bet vis tiek kremas grūdėtas gavosi, nors grūdeliai akimirksniu tirpsta tepantis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2010 04 28, 10:43)
yra, ir daugiau prekių neįkeltų į shopą yra blush2.gif

Bozka, nežinau, kiek tiskliai laiko molio kaukė nesugestų. Bet KN galima darytis gan nemažą kiekį, tai tikrai ji neturi greit sugesti.


KN molio kaukių recepte yra konservantų: GSE ir vit. E, jei gerai pamenu. Todėl darantis didesnį kiekį reikia arba konservantų dėti, arba šaldytuve laikyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 28 balandžio 2010 - 10:30
QUOTE(ragana @ 2010 04 28, 10:00)
O dar labai nustebino levandų EA. Toks labai subtilus kvapas...


negaliu neprisijungti drinks_cheers.gif Malonus jis man, kvapas išraiškingas, o jei taip palyginti, tai Akamuti levandų EA, kurį kažkada versdamasi per galvą skubėjau sakytis doh.gif , prieš AN atrodo kaip skiestas. Švelniai pasakius topsecret.gif

vakar užsiėmiau gelių gamybomis ir duodu 11 balų iš dešimties Joliee už idėją dėti ožkų pieno miltelius į tokius gaminius aciuks.gif

kadangi norisi vis geriau ir geriau, tai ožkų miltelius bėriau į ramunėlių hidrolatą ir kvapas gavosi mažiausiai dieviškas wub.gif Kaip kokio vanilinio pieniško gėrimo, ne paprasto žalio pieno thumbup.gif MB labai nudžiugo pamatęs, kad pagaliau išėjo kažkas balto lotuliukas.gif

su sudėtim dar galvosiu ką daryti ir kaip tobulinti, nes akivaizdžiai per mažai įdėjau drėkiklių, bet šitie milteliai labai pasiteisino - jų geliu pasitepus oda pabalo lyg pienu prausta rolleyes.gif

toks pastebėjimas, nors gal tik pasirodė, kad guaras sunkiau nei aloe į gelį tą pieno mišinį traukė cool.gif


PS Diva;), na man ta mėtinė karvytė wub.gif
Atsakyti