Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Sveikos,
aš vis prabėgomis skaitydavau įvairias natūralisčių temas. Nuo praėjusios vasaros nebeperku tradicinių kūno losjonų, kremų. Turiu mišrią odą, padidėjusias poras T zonoje, tad mečiau visas tas chemijas ir ėmiau žaisti su aliejais, veidui prausti naudojau tai Juodajį muilą iš akomaskincare.co.uk, vėliau nusipirkau Weledos muiliuką. Patį veidą teplioju melionų aliejuku, žiemą jis man itin patiko, o dabar reikės kažkaip lengvinti tą odelę, nes greičiau riebaluojasi. Savo namiškes sesę ir mamą taip pat aprūpinau aliejukais: persikų, kokoso, abrokosų, kakavos. Mama skaitydama žurnaluose straipsnius apie G.Karaliūnaitę, ar Eglijos naujus pomėgius man vis pabambėdavo, ko aš jokio kremo nesuplaku smile.gif Galiausiai visą šiandieną paskyriau į gilinumusis kas, kur su kuo, nes esu bandžiusi meistrauti tik lūpų balzamą ir kūno losjoną. Prisirinkau pilną krepšą iš AN, ir lauksiu, kada užsakymas bus paruoštas wink.gif
Kiek skaičiau, tai supratau, jog emulsinis vaškas lengviausiai suriša ingredientus, na, o aš turiu alyvų vaško (http://www.akomaskincare.co.uk/product.php/295/olive_wax_), įdomu kaip jis veiks ar negrės pavojs sugadinti produktus, kaip kad gali būti su bičių vašku? Nors kai dariau iš galvos sumąstytą losjoną (įvairųs aliejai, keli sviestukai, paprastas vanduo) man jis puikiai surišo. Gal kas nors naudojate alyvų vašką?
Be to užsisakiau mango miltelių, o dabar galvoju kaip juos į kremą įmaišyti? į galutinai suplaktą kremą, ar pradžioje į aliejų?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 04 27, 17:17)
aprūpinau aliejukais: persikų, kokoso, abrokosų, kakavos.

supratau, jog emulsinis vaškas lengviausiai suriša ingredientus, na, o aš turiu alyvų vaško


kas per kakavos aliejukas? Atsakyk gal Natūralios kosmetikos gamintojų temoje, nes čia jau gaunasi ne į temą ax.gif

žiūrint, koks tas vaškas. Iš AN man suriša puikiai, tuo tarpu iš KN jau kaprizingesnis kažkiek... Jei esi savo vašką realiai išbandžiusi, kad puikiai riša, tai nebijok ir su juo bandyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 18:23)
kas per kakavos aliejukas? Atsakyk gal Natūralios kosmetikos gamintojų temoje, nes čia jau gaunasi ne į temą  ax.gif

žiūrint, koks tas vaškas. Iš AN man suriša puikiai, tuo tarpu iš KN jau kaprizingesnis kažkiek... Jei esi savo vašką realiai išbandžiusi, kad puikiai riša, tai nebijok ir su juo bandyti wink.gif

Atsakysiu čia smile.gif ne kakavinis aliejukas, o kakavos sviestas, čia iš įnercijos prirašiau smile.gif beje, jį gavus nemaloniai nustebau, kad toks kietas, o vėliau buvo nuostabi išeitis - kai važiavome į Turkiją aš jį nusivežiau kietą, o kadangi kambarys dieną neblogai įkaisdavo, tas sviestas tiesiog ištirpo, ir galėjau lengvai teptis smile.gif O skystenį aliejų ar sviestą būčiau negalėjusi nusivežt - neturėjau tokių visiškai sandarių indelių.
Atsiprašau, kad ne į temą kalbu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 27 balandžio 2010 - 17:35
QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 17:01)
ir dirba ne ten pat ir ne su tais pačiais partneriais, ir valgo ne tą patį, ir vaikai savi, ne tie patys  lotuliukas.gif


saunu, kad linksma, tai kieno geresne kokybe tada? nes kainos skiriasi zymiai.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 04 27, 19:06)
saunu, kad linksma, tai kieno geresne kokybe tada? nes kainos skiriasi zymiai.


Ir ten, ir ten kokybė gera. Nemanau, kad galit sulaukti kažkokio kitokio atsakymo.
Jei pačiai labai neramu, pabandykit nusipirkti ir iš ten, ir iš ten, palyginti, pažiūrėti, kas labiau patiks ir įvertinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 12:31)
nesusijungė aliejai su benzoinu.

o kodel benzoinas netirpsta aliejuje, juk jis eterinis aliejus, as kaip tik norejau ji lupu balzamuose naudoti ax.gif

Todel, kad KN i prekes kaina ieina, parduotuves islaikymas, konsultanciu algos ir t.t, beje skiriasi tiekejai, o ju kainos taip pat skiriasi. Manau reiktu ziureti ne i kainas, o i parduotuviu unikalumus, tai dvi skirtingos parduotuves ir kiekvienas turi teise rinktis, kas jam labiau prie sirdies. Asmeniskai man kokybe nesiskiria nei AN nei KN 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 04 27, 19:06)
saunu, kad linksma, tai kieno geresne kokybe tada? nes kainos skiriasi zymiai.


Abiejų kokybė yra tikrai gera, o KN kainos yra neproporcingai didelės, kadangi užsideda didžiulius antkainius.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 04 27, 19:06)
saunu, kad linksma, tai kieno geresne kokybe tada? nes kainos skiriasi zymiai.

Net prieš pora puslapių kažkas jau 57-ąjį kartą klausė to paties doh.gif Kokybė abiejų VIENODAI PUIKI.


Visos vienu kartu biggrin.gif et, kokios mes nepakančios lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 27 balandžio 2010 - 18:21
QUOTE(Katherina @ 2010 04 27, 19:20)
Visos vienu kartu biggrin.gif et, kokios mes nepakančios  lotuliukas.gif


Si karta nesusilaikiau, nes keleta dienu nesekiau nei sios, nei NKG temu, prisedau paskaitineti, tai per keleta dienu sis klausimas buvo uzduotas bele kiek kartu doh.gif

Dabar i tema ax.gif Ar campaku vaskas arba kremai, pagaminti su juo, kazkiek kvepia? ax.gif na, kaip tas nuostabusis campaku hidrolatas is KN? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 24, 18:57)
žoliniai-ne, vaisiniai daugmaž ištirpsta

o jeigu juos tarkim i alieju det, tuos vaisinius miltelius, istirptu, ar tik hidrolate ar vandeni g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 04 27, 18:18)
o kodel benzoinas netirpsta aliejuje, juk jis eterinis aliejus, as kaip tik norejau ji lupu balzamuose naudoti ax.gif

uzmesk aki i benzoino sudeti mirksiukas.gif
Beje, cia kazkada buvo skundu, kad kakavos absoliutas netirpsta ir tokiais taskeliais lieka. Tai va, reikia i silta mase lasinti ir pamaisyti, tada jis istirpsta ir nieko nelieka ax.gif
Atsakyti
Amelie,
Dėl prod. kokybės ir kainos.Aš kiek įmanoma stengiuosi surasti kokybišką prod. už kuo geresnę kainą. Visgi nemažai pirkėjų kaina yra svarbi, dėl to ir stengiuosi. Manau KN trup. kitokia politika: jie perka kokyb. produktus iš savo tiekėjų neieškodami geresnių kainų, ir turi tikrai išskirtinių produktų, kurių aš negaliu pasiūlyti. Manau nemažai mano prod. naudojant nesiskiria nuo KN, taip pat siūlau nemažai tokių, kuriais KN neprekiauna rolleyes.gif. Kaip buvo siūlyta, pabandykit ir sužinosit.

QUOTE(_Pandora_ @ 2010 04 27, 18:33)
Dabar i tema ax.gif Ar campaku vaskas arba kremai, pagaminti su juo, kazkiek kvepia? ax.gif na, kaip tas nuostabusis campaku hidrolatas is KN? blush2.gif

Vaškas yra gan stipraus kvapo. Jei nedėsi kitų stipriai kvepiančių produktų, jausis. Ypač kokiam lūpų balzame, kūno svieste.

nu man tai benzoinas išsimaišė aliejuje g.gif Satura, iš manęs gi nepirkai lyg tais
Atsakyti