Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 04 27, 11:24)
Ateinu konsultacijos  ax.gif  Dariau 2 alieju misinius - atrodo paprasciau nebuna... Bet abu sustingo ir gavosi ne vientisa, svelni mase, o tokiu smulkiu kruopeliu pilna, kaip kad buna susicukraves medus... Gali buti, kad pakaitinau per daug? Nors sildziau vandens voneleje ir vanduo net iki virimo nesusilo?  g.gif  Bet aliejuje jau matesi tokiu burbuliuku... Sudetis tokia - sviestmedis, kakavos svst., jojoba, medetku fitolis, ciut ciut glicerno, tamanai, o i viena dar dejau biciu vasko ir benzoino... Nu net nedrasu dabar krema daryt, jei net alieju misinys netobulas gavosi...  doh.gif


Manau, sustingdė kakavos sviestas, šiek tiek gal sviestmedis, ir dar bičių vaškas, aš kelis kartus tokius mišinius dariau, naudoti man labai patiko, nes vos tik paliečia odą, iš karto ištirpsta, lengviau dar paimt iš indelio. Beje, kažkokį Essenze (kažaip panašiai skamba, niekaip neprisimenu..) tepaliuką sesė jau kelis kartus perka, iš aliejų, dar kažko pridėta, tai konsistencija irgi šiek tiek grūdėta, bet poveikiui tai įtakos neturi.

QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 11:34)
o gelinti jo nebandei? Padarysiu tėčiui su šitais milteliais gelį, mama tai gali atmesti, jei sužinos, ko dėta ar bent kažką užuos   biggrin.gif



Bandžiau, bet kažkaip nesigavo tolygi konsistencija, kaip kitų geliukų atveju.. g.gif Gal tiesiog nepakankamai ištirpo g.gif Bet paakiam tai labai patiko thumbup.gif Kvapo beveik jokio.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 11:34)
o gelinti jo nebandei? Padarysiu tėčiui su šitais milteliais gelį, mama tai gali atmesti, jei sužinos, ko dėta ar bent kažką užuos   biggrin.gif
šitie galėjo neištirpti. Kiek įsidėmėjusi esu, tai glicerinas eina arba į vandenį, arba į kremus, losjonus, šampūnus, kur irgi yra vandeninė dalis. O benzoinas ir man yra neištirpęs kokosų aliejuje.. Ir kur tada mano protavimas buvo išėjęs pasivaikščiot?   doh.gif biggrin.gif



Joliee, Satura 4u.gif Zinau, kad glicerinas tik skystyje, bet idejau koki viena lasa, nedaugiau, na o benzoino, tai netycia jau kliustelejau... dar pagalvojau gal maisiau mazai, ar ilgai reikia alieju misinius maisyt? Ta prasme, kaip krema ar uztenka kelis kart prasukt ir psio ?
Kad sustingo, tai gerai, bet va klasuimas del tu grudeliu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 27 balandžio 2010 - 12:22
QUOTE(Joliee @ 2010 04 27, 11:54)
Bet paakiam tai labai patiko  thumbup.gif Kvapo beveik jokio.


nuspręsta drinks_cheers.gif

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 04 27, 12:20)
Zinau, kad glicerinas tik skystyje, bet idejau koki viena lasa, nedaugiau, na o benzoino, tai netycia jau kliustelejau...

Kad sustingo, tai gerai, bet va klasuimas del tu grudeliu  g.gif


jei įlašintum mažytį vandens lašelį į aliejų, tai lygiai taip pat jų abiejų nesujungtum, kaip kad dabar nesusijungė aliejai su glicerinu ir benzoinu. Kiekis ne esmė 4u.gif

ir aš kažkada esu turėjusi grūdėtą sviestą pirktinį - ir nieko, svarbu, kad gerai ištirpsta ir odai malonus mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,yra planas chuliganas bigsmile.gif
Nusipirkau čiandien SONNET paprasta muilą,ten sudėtis praktiškai kaip muilo bazė kad būtų.Tai jei jį sutarkuoti,pridėti kokio aliejaus ir dar tų ožkų miltelių? blush2.gif Kažin gautųsi ožkų pieno m,uilas?Ir aplamai kas nors naudingo gautųsi? ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 04 27, 13:34)
Merginos,yra planas chuliganas bigsmile.gif
Nusipirkau čiandien SONNET paprasta muilą,ten sudėtis praktiškai kaip muilo bazė kad būtų.Tai jei jį sutarkuoti,pridėti kokio aliejaus ir dar tų ožkų miltelių? blush2.gif Kažin  gautųsi ožkų pieno m,uilas?Ir aplamai kas nors naudingo gautųsi? ax.gif  lotuliukas.gif

Manau, kad gautusi puikiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 balandžio 2010 - 12:41
QUOTE(Diva:) @ 2010 04 27, 13:41)
Manau, kad gautusi puikiai  smile.gif


Ania? bigsmile.gif
Niu ką,ir vėl darausi sąrašą,vėl Monicai reiks važiuoti paštan lotuliukas.gif Nori nenori ,o teks lotuliukas.gif

O tai ten tik sutarkuot į puodą,viską sumest,ištirpint,išmaišyt,sukrėst į kokią zuikučio formą ir viskas,ania?Po kelių dienų bus gatava?
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 04 27, 13:47)
Ania? bigsmile.gif
Niu ką,ir vėl darausi sąrašą,vėl Monicai reiks važiuoti paštan lotuliukas.gif Nori nenori ,o teks lotuliukas.gif

O tai ten tik sutarkuot į puodą,viską sumest,ištirpint,išmaišyt,sukrėst į kokią zuikučio formą ir viskas,ania?Po kelių dienų bus gatava?

biggrin.gif sutarkuoti, puoda su vandeniu ant virykles, kita puoda , kuriame bus sutarkuotas muilas istatome i ana puoda, kuriame verda ir garuoja vanduo, tada maisome, maisome, ipilame norimu ingriedientu ir pilame i zuikucius lotuliukas.gif
Pavyzduku galite pasiziurineti mano albumelyje http://public.fotki.com/muiliukai/ blush2.gif , bus jums ir karvyciu ir zuikuciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 balandžio 2010 - 12:51
QUOTE(Diva:) @ 2010 04 27, 13:51)
biggrin.gif  sutarkuoti, puoda su vandeniu ant virykles, kita puoda , kuriame bus sutarkuotas muilas istatome i ana puoda, kuriame verda ir garuoja vanduo, tada maisome, maisome, ipilame norimu ingriedientu ir pilame i zuikucius  lotuliukas.gif 
Pavyzduku galite pasiziurineti mano albumelyje  http://public.fotki.com/muiliukai/      blush2.gif , bus jums ir karvyciu ir zuikuciu  biggrin.gif


Jezau,kaip fainaaaa lotuliukas.gif wub.gif thumbup.gif
O kaip su medum ir avižom muiluose?Medų ,įtariu ,dedat natūralų ,o avižas kaip sudedat į muilą?
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 04 27, 14:02)
Jezau,kaip fainaaaa lotuliukas.gif  wub.gif  thumbup.gif
O kaip su medum ir avižom muiluose?Medų ,įtariu ,dedat natūralų ,o avižas kaip sudedat į muilą?

Medu taip- naturalu, tik labai nedaug reikia, nes jei padauginsit, gali muilas labai praskysti ir gausis toks guminis.Kaip beja ir aliejaus labai nedaug pilti, nes irgi gausis tasus muilas.. Avizas paprastai, as turiu tokias smulkintas- ne visai kaip PC, jos pasmulkintos, tai tiesiog pili i mase ir ismaisai smile.gif Jei paprastas pirkti, manau galima siek tiek jas pasmulkinti paciam- su kokiu sunkiu daiktu( plaktuku mesai ar pan.) , sudeti i kokia medziaga ar marle jas ir padauzyti arba truputi permalti, jei jos labai dideles tos avizos .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 balandžio 2010 - 13:10
Ar aroma narural ima prekes is to pacio tiekejo kaip KN?
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 04 27, 17:48)
Ar aroma narural ima prekes is to pacio tiekejo kaip KN?


Tiek KN, tiek AN ima iš įvairių tiekėjų, tiktai ne visą asortimentą iš vieno.

Pataisykit, jei klystu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 27 balandžio 2010 - 16:51
QUOTE(Amellie @ 2010 04 27, 16:48)
Ar aroma narural ima prekes is to pacio tiekejo kaip KN?


ir dirba ne ten pat ir ne su tais pačiais partneriais, ir valgo ne tą patį, ir vaikai savi, ne tie patys lotuliukas.gif
Atsakyti