Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(ALRENA @ 2010 04 26, 20:17)
Merginos, o gal galit pakomentuoti kodel taip kainos skiriasi argano aliejaus  Kvapu namuose ir AromaNatural g.gif ?Mane domina kokybe 4u.gif


jeigu čia nuolat "tupi" nikai iš natūralisčių, kurios laaaaabai išrankios kokybei, temos, vadinasi, kokybė gera mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 04 26, 13:19)
blush2.gif man tai jie smirdi vis tiek, niekaip neprisiversciau tarkim kokios voneles kojoms su jais pasidaryti, nebent su braskiu ar karameles ekstraktu kvapa permustu  lotuliukas.gif


Aš jų net neuosčiusi esu visiškai rami, nes man JOKS pienas (nei karvių, nei ožkų, nei iš Tymo turgelio, nei iš bobutės tvartelio biggrin.gif ) tikrai nekvepia biggrin.gif
Bet tai ot gerai, kad yra AN priemonių, kurių aš nenoriu ir man jų nereikia lotuliukas.gif Nors ir nedaug... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 23, 15:14)
Aišku, aš saviškį dar prikvėpinau šokoladiniais-alkoholiniais saldainiais, tai išvis skanu  drinks_cheers.gif

kokie ingredientai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 24, 19:59)
tiesa, uosčiau ožkų pieno miltelius, tai dvejojančioms parašysiu apie jų kvapą.

mano gradacijoje yra dvejopi ožkų pieno kvapai - parduodamo Tymo turguje moters, kuri fantastiško skonio ir kainos ožkų pieno sūrius gamina, bei maximinio lenkiško ožkų pieno, kurį kažkada nusipirkau per klaidą į kavą... Pastarasis tai smirda stereotipiškai bjauriai. Tokio pauosčius kyla klausimų, kur ožkos laikytos, ar išvis kuoptos ir kuo šertos... O iš Tymo tai toks normalus pieno kvapas.

tai vat, AN milteliai kvepia kaip iš Tymo  cool.gif


Ožkų pieno kvapas labai daug priklauso nuo ožkos veislė, kaime laikėm.. Turiu ir iš AN miltelių, tai tikrai žinau, ką pirksiu kitą kart.. Man kvapas dieviškas, kremuką noris suvalgyt wub.gif Ir kūno šveitiklį-kaukę dariau su žemuogėm, dar ylang ir citrinžolių ea, kvapas beprotiškai skanus..
Atsakyti
o as pagaliau isbandziau savo fitoli su varnelesu miltukais. Tai uztepu ant plauku, net ziba bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 04 26, 23:17)
o as pagaliau isbandziau savo fitoli su varnelesu miltukais. Tai uztepu ant plauku, net ziba  bigsmile.gif


O kaip darei?Pagal kunigundos receptuka ar dvi savaites varnalesas kur ant gyvatuko kankinai?Ir dedi kaip kauke ar dejai i kazkoki lengva aliejuka ir neisplauni?
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 04 26, 20:37)
Aš jų net neuosčiusi esu visiškai rami, nes man JOKS pienas (nei karvių, nei ožkų, nei iš Tymo turgelio, nei iš bobutės tvartelio biggrin.gif ) tikrai nekvepia  biggrin.gif


aš irgi nekaifuoju nuo pienų, bet kartais įsipilu kur praskiedimui biggrin.gif Tirpinau vakar ožkų pieno miltelius, niekas nesmirdėjo schmoll.gif Persitikrinau su MB nosim, tai įvertinimas buvo, kad kvapas kažkoks neapibrėžtas, bet kad čia pienas ir dar ožkų, tai nepasakė net užvestas ant kelio biggrin.gif

dar į kaukę dėjau hamamelių, gluosnių miltelių, gintaro miltelių, baltojo molio. Iš pradžių sudėjus medžių miltelius toks cinamoninis kvapas pasidarė rolleyes.gif Aišku, man buvo negana, tai pridėjau šalavijo, citrinžolės EA. Oda švelnutė liko bigsmile.gif

kitą dieną darysiu ką nors švelnesnio, be stiprių EA ir su pieno milteliais smile.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2010 04 26, 21:50)
kokie ingredientai? bigsmile.gif


kavos EA, kakavos ir konjako EA ax.gif

QUOTE(Joliee @ 2010 04 26, 22:10)
Turiu ir iš AN miltelių, tai tikrai žinau, ką pirksiu kitą kart.. 


nesupratau, ką pirksi kitąkart? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 09:37)

nesupratau, ką pirksi kitąkart?  cool.gif


Ožkų pieno miltelius, nes labai greitai man jie naudojasi, neaiškiai parašiau.. blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliee @ 2010 04 27, 08:50)
Ožkų pieno miltelius, nes labai greitai man jie naudojasi, neaiškiai parašiau..  blush2.gif  smile.gif


čia gal aš pervargusi ir nebesusigaudau blush2.gif Kaip tu iš jų kremą dareisi? 4u.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 04 27, 09:18)
O man tai žinokit įprotis naujas atsirado  biggrin.gif


antras darbas faktiškai atsirado cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 27, 10:58)
čia gal aš pervargusi ir nebesusigaudau blush2.gif Kaip tu iš jų kremą dareisi?  4u.gif



Ištirpinu pašildytam hidrolate arba vandeny ir gerai išmaišau, toks skystas "pienas" gaunasi, o tada kaip ir paprastą kremą, aliejai, vaškas ir kiti priedai 4u.gif
Atsakyti
Ateinu konsultacijos ax.gif Dariau 2 alieju misinius - atrodo paprasciau nebuna... Bet abu sustingo ir gavosi ne vientisa, svelni mase, o tokiu smulkiu kruopeliu pilna, kaip kad buna susicukraves medus... Gali buti, kad pakaitinau per daug? Nors sildziau vandens voneleje ir vanduo net iki virimo nesusilo? g.gif Bet aliejuje jau matesi tokiu burbuliuku... Sudetis tokia - sviestmedis, kakavos svst., jojoba, medetku fitolis, ciut ciut glicerno, tamanai, o i viena dar dejau biciu vasko ir benzoino... Nu net nedrasu dabar krema daryt, jei net alieju misinys netobulas gavosi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliee @ 2010 04 27, 10:01)
Ištirpinu pašildytam hidrolate arba vandeny ir gerai išmaišau, toks skystas "pienas" gaunasi, o tada kaip ir paprastą kremą, aliejai, vaškas ir kiti priedai  4u.gif


o gelinti jo nebandei? Padarysiu tėčiui su šitais milteliais gelį, mama tai gali atmesti, jei sužinos, ko dėta ar bent kažką užuos biggrin.gif

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 04 27, 10:24)
ciut ciut glicerno, tamanai, o i viena dar dejau biciu vasko ir benzoino...


šitie galėjo neištirpti. Kiek įsidėmėjusi esu, tai glicerinas eina arba į vandenį, arba į kremus, losjonus, šampūnus, kur irgi yra vandeninė dalis. O benzoinas ir man yra neištirpęs kokosų aliejuje.. Ir kur tada mano protavimas buvo išėjęs pasivaikščiot? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti