Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Monica @ 2010 06 02, 20:12)
Visur galima dėti pepha. Žoliniai miltukai neištirpsta pilnai, kaip pylingas kremas būtų. O koncentruotus aloe reikai skystyje tirpinti ir tada dėti į kremą kaip skytą fazę.


Ačiū 4u.gif O kiek pepha reikia dėti į 30 ml kremo? Ir kokiu gamybos metu ir į kokę fazę jį dėti? Ar tokį kremą reikia laikyti šaldytuve, nes ant pačio pepha buteliuko parašyta, kad reikia laikyti šaldytuve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 02 birželio 2010 - 21:07
QUOTE(myself @ 2010 06 02, 21:03)
Ačiū 4u.gif O kiek pepha reikia dėti į 30 ml kremo? Ir kokiu gamybos metu ir į kokę fazę jį dėti? Ar tokį kremą reikia laikyti šaldytuve, nes ant pačio pepha buteliuko parašyta, kad reikia laikyti šaldytuve.

As manau, kad visus savos gamybos kremukus geriausiai laikyti saldytuve
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 02, 21:03)
Ačiū 4u.gif O kiek pepha reikia dėti į 30 ml kremo? Ir kokiu gamybos metu ir į kokę fazę jį dėti? Ar tokį kremą reikia laikyti šaldytuve, nes ant pačio pepha buteliuko parašyta, kad reikia laikyti šaldytuve.

taigi prekės aprašyme viskas parašyta:
Naudoti 1-5 % koncentracijos, dėti baigiamojoje gamybos fazėje (žemiau nei 50 l.C), laikyti šaldytuve.
Aš kremų šaldytuve nelaikau, nors vasarą manau reikės.

Išbandžiau citrinos esterį. Pridėjau į paruoštą dezą (vanduo+alūnas (nedaug)+ea). efektas patiko, sustiprino poveikį. Tik kas įdomu, kad pastovėjus ant dugno atsiranda nuosėdos -tarsi dulkelės, krestelėjus dezas tampa balkšvas.

Evut. Manyčiau būtų neblogas toks mišinys: erškėtrožių aliejus+šaltalankių co2+morkų ea. Čia minimali sudėtis. Jei leidžia kišenė, galima pridėti spanguolių, marulos aliejų, alavijo fitolio, daugiau ea.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 03 birželio 2010 - 09:51
QUOTE(Monica @ 2010 06 03, 09:50)
Išbandžiau citrinos esterį. Pridėjau į paruoštą dezą (vanduo+alūnas (nedaug)+ea). efektas patiko, sustiprino poveikį. Tik kas įdomu, kad pastovėjus ant dugno atsiranda nuosėdos -tarsi dulkelės, krestelėjus dezas tampa balkšvas.


Kas tai??? g.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Siandien isigijau migdolu alieju AN
labai labai patiko aromatas ir pjutis tepant rankas ir nagelius thumbup.gif
meginsiu gaminti nagu sviesteli su mangu sviestu, taukmedziu ir migdolu aliejumi
gal kas turite patarimu ko dar ideti i nagu sviestuka, kad odeles geria minkstetu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 03, 15:49)
Siandien isigijau migdolu alieju AN
labai labai patiko aromatas ir pjutis tepant rankas ir nagelius  thumbup.gif
meginsiu gaminti nagu sviesteli su mangu sviestu, taukmedziu ir migdolu aliejumi
gal kas turite patarimu ko dar ideti i nagu sviestuka, kad odeles geria minkstetu?  rolleyes.gif

o gal recepta aprasytumete 4u.gif gal ir as susidomeciau 4u.gif
Atsakyti
Aš tai vis nerimstu dėl to papaino ax.gif . Gal kas patarsite.
1. Jei noriu pasigaminti pvz. 2% tirpalą, tai reiktų viską pasiversti į gramus arba ml. Nes papainas gramais, o mano aliejų mišinys - ml. Ar aliejų mišinio, kurį iki šiol naudojau po depiliacijos (kokosų aliejus+tamanai) 1 ml=1 g? Jei taip, tuomet viskas OK ir galima apsiskaičiuoti kiek gramų papaino dėti į norimą kiekį kremo.
2. Bet kaip pasverti tuos kelis gramus papaino?
3. Mano aliejuje papainas neištirpo. Jis toks grūdeliais, tarsi lengvas pylingas. Ar turi taip būti?
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2010 06 03, 19:37)
Aš tai vis nerimstu dėl to papaino ax.gif . Gal kas patarsite.
1. Jei noriu pasigaminti pvz. 2%  tirpalą, tai reiktų viską pasiversti į gramus arba ml. Nes papainas gramais, o mano aliejų mišinys - ml. Ar aliejų mišinio, kurį iki šiol naudojau po depiliacijos (kokosų aliejus+tamanai) 1 ml=1 g? Jei taip, tuomet viskas OK ir galima apsiskaičiuoti kiek gramų papaino dėti į norimą kiekį kremo.
2. Bet kaip pasverti tuos kelis gramus papaino?
3. Mano aliejuje papainas neištirpo. Jis toks grūdeliais, tarsi lengvas pylingas. Ar turi taip būti?

Aš iš akies visada dedu į kremą ax.gif Kreme ir vandenyje tikrai ištirpsta.
Atsakyti
QUOTE(Sypsena84 @ 2010 06 03, 16:58)
o gal recepta aprasytumete   4u.gif gal ir as susidomeciau  4u.gif


Kol kas pati fantazuoju ta recepta bigsmile.gif

Manau sudetin ieis:

Migdolu aliejus
Mangu sviestas
Laselis simondsiju aliejaus
Ryziu vasko krupele
Biciu vasko gabalelis
Roziu vasko kruopelyte
Mimozu vasko truputuka


Noreciau ilasint laseli arbatmedzio aliejaus, bet nebus toks malonus kvapas ax.gif
Manau idomiai nuskambetu laselis citrinu EA , jis ir nagucius pabalina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 03 birželio 2010 - 19:17
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 03, 20:17)
Kol kas pati fantazuoju ta recepta bigsmile.gif

Manau sudetin ieis:

Migdolu aliejus
Mangu sviestas
Laselis simondsiju aliejaus
Ryziu vasko krupele
Biciu vasko gabalelis
Roziu vasko kruopelyte
Mimozu vasko truputuka


Noreciau ilasint laseli arbatmedzio aliejaus, bet nebus toks malonus kvapas ax.gif
Manau idomiai nuskambetu laselis citrinu EA , jis ir nagucius pabalina  ax.gif


Taip ir matau,kaip atsargiai dedat tą kruopelę,kruopelytę lotuliukas.gif Taip gražiai užvadinote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 06 03, 21:28)
Taip ir matau,kaip atsargiai dedat tą kruopelę,kruopelytę lotuliukas.gif Taip gražiai užvadinote smile.gif


Aha, taupau tokias sakralines galima sakyti, gerybes bigsmile.gif

Gaminant tokius kremus, balzamus galima i meditacija nugrimzti blush2.gif

Rytoj parasysiu koki pasaku feju krema pasigaminau veidui,
padalinau ji i tris dalis viena dalis naktinis, kita dalis su papildomais priedais dieninis, ir paakiams is to pacio pagamintas su petrazoliu EA, kad paakiai butu sviezus kaip jaunamartes laugh.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite priminti kokie ea/aliejai tinka nuo raumenų ar nugaros skausmo po sunkių fizinių darbų? 4u.gif
Atsakyti